-
Postów
309 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Treść opublikowana przez Florida kilos
-
[Great Dealz] 6r347d341zzz.onion - Pojazdy za 25% ceny!
Florida kilos odpowiedział(a) na Florida kilos temat w Archiwum globalne
**Rebla GTS oznaczona na portalu jako sprzedana** -
[Great Dealz] 6r347d341zzz.onion - Pojazdy za 25% ceny!
Florida kilos odpowiedział(a) na Florida kilos temat w Archiwum globalne
**Pojawia się informacja o sprzedanym Schwarzer za $19.000** -
[Great Dealz] 6r347d341zzz.onion - Pojazdy za 25% ceny!
Florida kilos odpowiedział(a) na Florida kilos temat w Archiwum globalne
**Coquette znika z portalu jako sprzedany pojazd** -
Pierwsze zatrzymanie i narada
Florida kilos odpowiedział(a) na RedTiger temat w Multimedia - Zdjęcia i filmy z serwera Vibe Roleplay
Podoba mi się XD -
[Great Dealz] 6r347d341zzz.onion - Pojazdy za 25% ceny!
Florida kilos odpowiedział(a) na Florida kilos temat w Archiwum globalne
**Na stronie pojawiła się informacja o sprzedanym Schafter V12 w cenie $42.000.** -
**W Los Santos rozeszła się informacja, że Koi Sake można kupić również w Lighthouse Cafe and Bar. Po kilku dniach negocjacji umowa została podpisana przez Kazuhide Kinjo oraz Francis Parnasse.**
-
[Great Dealz] 6r347d341zzz.onion - Pojazdy za 25% ceny!
Florida kilos odpowiedział(a) na Florida kilos temat w Archiwum globalne
**Na stronie pojawiła się informacja o sprzedanej Kurumie w cenie $20.000.** -
[Great Dealz] 6r347d341zzz.onion - Pojazdy za 25% ceny!
Florida kilos odpowiedział(a) na Florida kilos temat w Archiwum globalne
**Schwarzer znika z portalu jako sprzedany pojazd.** -
Jutro wraca mój zawodnik, pojawi się być może trochę więcej przestępczych ruchów. Mimo braku kompana wciąż stawiam drobne kroki, część jest bardziej widoczna, cześć mniej, ale całkiem sporo się dzieje. get connected & stay in touch
-
[Great Dealz] 6r347d341zzz.onion - Pojazdy za 25% ceny!
Florida kilos odpowiedział(a) na Florida kilos temat w Archiwum globalne
**Do 00:00 dnia 05.02.2021 pojawiła się opcja dowolnego zamówienia, można zamówić każdy pojazd za 45% ceny. Przed wpłatą należy wysłać zapytanie, wpłaty oczekuje się dopiero po akceptacji zlecenia. Wzór wniosku jest identyczny jak wzór zamówienia.** -
[Great Dealz] 6r347d341zzz.onion - Pojazdy za 25% ceny!
Florida kilos opublikował(a) temat w Archiwum globalne
**Na deepwebie pojawiła się strona oferująca sprowadzane w szemrany sposób pojazdy w bardzo atrakcyjnych cenach, przeprowadza wiele akcji promocyjnych mających na celu zdobycie klientów** Banshee (White painting) - price: 1,77 BTC ($60.000) Photos: Coquette (Black painting) - price: 2,41 BTC ($95.000) ***SOLD*** Photos: Rebla GTS (Sea blue painting) - price: 1,12 BTC ($42.000) ***SOLD*** Photos: Schwarzer (Hot orange painting) - price: 0,53 BTC ($18.000) ***SOLD*** Photos: Schafter LWB (Green painting) - price: 0,59 BTC ($20.000) Photos: **Pod każdym ogłoszeniem widnieje osobny adres portfela BTC((nr konta: 7016168764)), w informacjach dodatkowych przy płatności BTC wymagane jest również podanie adresu pod którym ma zostać pozostawiony samochód z zalegalizowanymi dokumentami i kluczami oraz potencjalnej daty odbioru. Kontakt ze sprzedającym przez komunikator WICKR((PW forum)).** Wzór zamówienia, może być na PW jeśli ktoś chce pozostać anonimowy: [b]Model pojazdu:[/b] [b]Potwierdzenie przelewu:[/b] [b]Informacje dodatkowe:[/b] -
**W Los Santos rozchodzi się informacja, że marka Koi Sake oraz Isla Paradiso nawiązały współpracę cross-promocyjną. Na otwarciu lokalu Isla Paradiso w nowej lokalizacji będzie można zakupić alkohole spod szyldu Koi Sake.**
-
W oczekiwaniu aż mój koleżka naprawi komputer buduję relacje głównie w sferze centrum, łapię istotne kontakty i rozwijam postać. Więcej mocno przestępczych akcji pojawi się wraz z działającym komputerem ziomka. 🙂 First valuable business connections Not sure if it was just a clear business or some kind of dark-side stuff And evening workout to stay in shape
-
**Koi Sake bardzo szybko nawiązało pierwsze współprace biznesowe, dzisiaj powstał także fanpage marki** https://li.v-rp.pl/pages/koi.sake/
-
Koi Sake to obecnie uznawana za jedną z najekskluzywniejszych marka zajmująca się wytwarzaniem Ama-zake (甘酒), dosł. „słodka sake”. Marka powstała w 1860 roku, jednak ze względu na wybuch drugiej wojny światowej działała jedynie przez 80 lat, udało się jej jednak w tym czasie zbudować całkiem niezłą rozpoznawalność. Koi Sake znane było z niesamowitej jakości produkowanego alkoholu, jednak gdy w wyniku drugiej wojny światowej doszło do dużego niedoboru ryżu, opracowano metodę „potrajania” ilości produkowanego trunku z tej samej ilości ryżu poprzez dodawanie wody, alkoholu i innych składników. Marka nawet w tamtych czasach próbowała produkować jakościowo dobry alkohol, w związku z tym koszty działalności stawały się niebotycznie wielkie, a firma upadła. Z perspektywy czasu decyzja wydaje się dobra, ponieważ dzisiaj Sake wytwarzaną metodą "potrajania" nazywa się sanzō-shu (三増酒), a sama nazwa kojarzy się z sake niższej jakości, z dużą ilością dodanego alkoholu oraz innych dodatków. Na początku 2020 roku od pierwotnych właścicieli markę wraz z niewielką manufakturą zlokalizowaną w Japonii wykupił Kazuhide Kinjo, który planuje promować ją jako ekskluzywny alkohol w Stanach Zjednoczonych. Obecnie Koi Sake pod wodzą Kazuhide prowadzi szeroko zakrojone akcje marketingowe mające na celu możliwie szybką i skuteczną ekspansje na rynku Sake w USA. Out Of Character Cześć, z racji tego, że nie stać nas na zakup wielkiego interioru do naszego kasyna, a nasze postacie freelancerów muszą mieć jakieś core, aby się rozwijać, startujemy z tym projektem. Początkowo marka alkoholu miała wywodzić się od kasyna i powstać dopiero później, jednak musimy tą kolejność odwrócić. Chcemy, aby ta marka była realnie dostępna dla graczy naszego serwera, to znaczy, aby można było kupić ją w konkretnych lokalach i żeby towarzyszyła graczom jako coś urozmaicającego ich rozgrywkę. Jeśli chodzi o mnie, prywatnie interesuję się sake, więc poza czystym biznesowym podejściem mam o niej całkiem spore pojęcie. Liczę na to, że uda nam się rozkręcić wspólnie coś ciekawego!
-
właśnie nie ten sam
-
Toshihiko-gumi(敏彦組) - to japońska Yakuza, która została utworzona podczas trzęsienia ziemi w Kobe przez Toshihiko Hideakiego i Kazutaka Watanabe, w związku z akcją pomocy poszkodowanym w wyniku katastrofy zorganizowaną przez Yamaguchi-gumi. Obecnie prowadzą działalność poza granicami rdzennego kraju, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, ale są wciąż silnie powiązani z Japońskimi grupami, między innymi właśnie z Yamaguchi-gumi. Jest to jedna z najpotężniejszych japońskich grup przestępczych w Stanach Zjednoczonych, mająca wielu współpracowników powiązanych z niezliczonymi gangami ulicznymi, a także organizacjami porządku publicznego. Do aktywności podejmowanych przez członków Toshihiko-gumi należą głównie: hazard, oszustwa w sieci, wałki finansowe, wymuszenia, handel bronią i narkotykami, pornografia, lichwa, pranie pieniędzy, prostytucja, zabójstwa, oszustwa związane z papierami wartościowymi oraz infiltracja legalnych firm Kazuhide Kinjo, to aspirujący na biały kołnierzyk kyodai, działający w Los Santos dla Toshihiko-gumi. Urodzony w Vice City, jego ojciec był powiązany z odłamem Toshihiko-gumi działającym na teranie tego miasta, w związku z tym młody Kazuhide od dziecka miał możliwości, żeby obserwować świat przestępczy, metody działania grupy, a także czynniki budujące hierarchię i szacunek wewnątrz niej. Jego ojciec reprezentował mocno prawicowe poglądy i chcąc przekazać dziecku wiedzę swojego życia bardzo szybko wdrożył chłopaka w struktury organizacyjne. Kinjo już w wieku 16 lat współpracował bardzo blisko z grupą, początkowo działał dla nich głównie w sieci i wykonywał drobne zlecenia. Jednak stosunkowo szybko się to zmieniło i wraz z wiekiem poznawał coraz więcej osób działających na ulicy, a niejednokrotnie bywał na robocie wraz z nimi. Młody szybko wyrobił sobie reputację, głównie dzięki swojemu ojcu. Nie był on szczególnie inteligentny, ale wykazywał się niezwykłą bezwzględnością co w tamtych czasach było w grupie mocno pożądaną cechą. Dzięki zaufaniu, jakie młody Kinjo bardzo szybko zdobył, już na początku 2021 roku został wysłany do Los Santos, aby budować tam nowe struktury dla grupy. Kazuhide można nazwać człowiekiem z głową do komputerów i interesów, a także z całkiem niezłą ręką w kartach. Poza narzuconą odgórnie rolą prezesa w kasynie podlegającym pod grupę zajmuje się on w tej chwili głównie przestępstwami internetowymi i skarbowymi oraz infiltracją legalnie działających przedsiębiorstw celem wykradzenia cennych informacji oraz potencjalnego blackmailingu. Ze względu na jego obecną pozycję w hierarchii organizacji, ten poza wyżej wymienionymi aktywnościami koordynuje także działania podległych jemu członków Toshihiko-gumi działających na terenie Los Santos i okolicznych miasteczek. Działania te obecnie ograniczają się do międzystanowego przerzutu opium i broni niewielkiego kalibru oraz przestępstw finansowych i ulicznych. Obecnie bezpośrednio pod Kazuhide na tere działa tylko jedna osoba, z którą ten został przysłany do miasta, jednak ten z biegiem czasu planuje włączyć do grupy także innych, młodych Japończyków bez perspektyw na lepsze życie zamieszkujących miasto aniołów. Ikuto Shirai to młody Japończyk, urodzony w Stanach Zjednoczonych w Vice City. Rodzice to Japońscy imigranci w podeszłym wieku nigdy nie mieli za dużo pieniędzy, jedynym źródłem dochodu była ich mała restauracja sushi. Ikuto od małego uczony był przyrządzać tą potrawę, stąd jest niesamowicie obyty z krótkimi ostrzami, można by uznać go za speca od broni białej. Na codzień nie rozstaje się ze swoim nożem motylkowym. Nie ma palca u lewej ręki, jednak ta historia owiana jest tajemnicą. Posiada także liczne tatuaże wskazujące na powiązania z Yakuzą. Z Kazuhide zna się od dziecka, całe życie stanowili swego rodzaju papużki nierozłączki, mimo tego że są jak woda i ogień. Kinjo wkręcił go w przestępczy świat gdy ten miał mniej więcej piętnaście lat. Wykonywał dla niego proste zlecenia, zaczęło się na kradzieżach czy pobiciach, z biegiem czasu robota była coraz trudniejsza, wraz z zyskami rosło ryzyko. Podczas gdy Kazuhide był zazwyczaj "mózgiem", Ikuto był fizycznym przedłużeniem jego woli. Do dzisiaj pozostał jego prawą ręką, oficjalnie będąc jego prywatnym ochroniarzem. Ikuto jest znany ze swojej lokalności wobec Kazuhide, właśnie z tego powodu został wysłany razem z nim do Los Santos. Out Of Character Cześć, spędziliśmy z moim ziomkiem myślę, że setki godzin w rozmaitych organizacjach przestępczych na angielskich serwerach RolePlay. Powiem szczerze, że ostatni raz na polskim RP grałem około 10 lat temu, ale z tego co słyszałem od znajomych to wiele się zmieniło... ponoć na lepsze. Desperado konto zakłada jutro, ponieważ dzisiaj miał coś jeszcze do załatwienia, wtedy dorzucimy jego część IC oraz screena jego postaci. Aplikację wstawiam już dzisiaj, aby Game Masterzy mogli się z nią zapoznać i wysłać mi ewentualnie jakieś uwagi. Jeśli chodzi o to co chcemy grać, to myśl jest całkiem prosta, gramy powiązanych z jedną z większych grup Yakuzy działających na terenie Stanów Zjednoczonych. Szukaliśmy ciekawego odpowiednika w fabule GTA V, ale nic tam niestety nie znaleźliśmy, więc lekko zmodyfikowaliśmy dla naszych potrzeb Yakuzę działającą w USA o nazwie Yoshitomi-gumi, która działa z kolei pod Japońską grupą Yamaguchi-gumi. Dla nas jest to o tyle wygodne, że nie musimy tworzyć sobie wyimaginowanych struktur ani szczególnie kombinować przy backstory naszych postaci. W tej chwili gramy sobie na spokojnie we dwójkę, planujemy powoli budować sobie relacje z innymi grupami, a jeśli będą zainteresowani to być może również nasze wewnętrzne struktury, co pozwoli nam w przyszłości założyć pełnoprawną organizację(nie wiem czy jest jakiś minimalny limit członków). Co jest ważne, nie zamierzamy grać wielkich cwaniaków i niezniszczalnych Yakuzów tylko dlatego, że w historii opisujemy powiązania z większą grupą. Nasze postacie są świadome tego, że obecnie są zdane na siebie w obcym mieście i pomoc nie nadejdzie tak szybko jak by się tego spodziewali, więc działają możliwie ostrożnie i nie angażują się w otwarte konflikty z innymi. Całą naszą grę opierać będziemy w głównej mierze o bycie smart guys, czyli szukamy interesujących osób, podpinamy się pod nie i słuchamy, nagrywamy, szantażujemy, zdobywamy wpływy przez manipulację. Moja postać, czyli Kazuhide ma stanowić swego rodzaju mózg naszej grupy, a postać Desperado, czyli Ikuto Shirai ma być przedłużeniem jego rąk, a także osobą znacznie bardziej nastawioną na działanie na ulicy. Obecnie sami odkrywamy dopiero serwer, więc najpewniej nie zaczniemy szybko jakiś wielkich ruchów, ale plany mamy bardzo kreatywne. Jeśli ktoś będzie zainteresowany grą z nami, to w najbliższym czasie planujemy otworzyć niewielkie kasyno, pod które zbudowaliśmy już sobie w głowie historię i to właśnie tam najłatwiej będzie łapać z nami kontakt.
-
nie wiem czy mnie z kimś nie mylisz 😕
-
KOI Gambling House - dość spokojne kasyno działające pod jedną z największych sieci kasyn w stanie San Andreas - "Koi Gambling". Marka, a co za tym idzie cała sieć kasyn podlega pod jedną z wielu Amerykańskich spółek, w której realną władzę stanowią białe kołnierzyki Japońskiej Yakuzy działającej na terenie Stanów Zjednoczonych. Ten konkretny lokal w Los Santos istnieje od 2018 roku. Role prezesa kasyna pełni Kazuhide Kinjo, 29-latek pochodzenia Japońskiego urodzony i wychowany w Stanach Zjednoczonych, w mieście Vice City. Kasyno nie wyróżnia się niczym na tle reszty tego typu przedsiębiorstw w Los Santos, ale swój obecny kształt zawdzięcza wyjątkowo dobremu położeniu w pobliżu Vespucci Beach, dzięki temu w sezonie obsługuje niezliczone rzesze cudzoziemców zainteresowanych hazardem poza granicami swojego kraju. Dzięki wielu latom prosperowania bez medialnych afer, a także prężnie działającym Social Mediom kasyno uznawane jest za bardzo bezpieczne miejsce, w którym jedyny sposób na utratę pieniędzy to przegrany zakład. Gry i zasady: Black Jack(2-6 graczy): 1. Każdy gracz wpłaca ustaloną stawkę do wspólnej puli. (płatność dla krupiera) 2. Gracze w ustalonej kolejności rzucają kośćmi. (z tego co widziałem nie ma na serwerze kart) 3. Gracz podczas swojego ruchu ma prawo rzucić raz jeszcze lub pasować rundę. 4. Wygrywa gracz najbliżej sumy oczek 21, jeśli ta liczba zostanie przekroczona w trakcie tury gracza ten przegrywa. 5. W przypadku remisu między dowolną ilością graczy powtarzana jest gra między nimi. Kości(2-6 graczy): 1. Każdy gracz wpłaca ustaloną stawkę do wspólnej puli. (płatność dla krupiera) 2. Każdy gracz dwukrotnie rzuca kością, w tym czasie krupier zlicza punkty. 3. Gracz z największą sumą wyrzuconych oczek wygrywa całą pulę. 4. W przypadku remisu między dowolną ilością graczy powtarzana jest gra między nimi. Lokalizacja Out Of Character Cześć, wraz z moim kolegą o nicku Freud dołączyliśmy niedawno do grona graczy Vibe RolePlay. Przez to, że nie wywodzimy się z polskiej sceny RP, a większość swojej kariery spędziliśmy na angielskich serwerach nie mamy za dużej ekipy, więc zamierzamy grać duo freelancerów. Ten biznes poza funkcjami zwykłego kasyna będzie nam służył też jako podstawa do rozwijania naszych postaci. Chcemy zgromadzić wokół siebie fajną społeczność, która z grą w kasynie nie wiąże tylko sposobu na łatwe stracenie lub zarobienie dużej ilości pieniędzy, ale również całą swoja postać, jej rozwój, charakter czy problemy. Powiem szczerze, że nie mam wielkiego doświadczenia w prowadzeniu biznesów na polskiej scenie RP, ale przy moim samozaparciu i chęciach myślę, że nie będzie problemu żeby zrobić z tego ciekawe i co najważniejsze aktywne miejsce do gry dla wielu osób. Początkowo chcemy rozgrywać klimat niewielkiego kasyna, w którym główną rolę grają stali klienci, a co jakiś czas organizowane są eventy dla większych grup osób. Co istotne, jest to dla nas interior startowy, wraz z rozwojem kasyna chcielibyśmy przenieść się w inne miejsce, jednak chwilowo nie zdradzamy zbyt wielu informacji na ten temat. Nie chcę na siłę przedłużać tej notatki, zapraszamy do gry w naszym towarzystwie, na pewno nie będziecie zawiedzeni.
-
Cześć, pewnie mało kto mnie kojarzy, bo grałem głównie na ls-rp.com oraz jakiś czas temu na gta.world. Wpadam na serwer z moim dobrym kumplem, z którym przegrałem w półświatku multum godzin i będziemy tą tradycję kontynuować także tutaj. Liczę na zajebiste interakcje.
