Skocz do zawartości

BlugherTV

Gracz
 • Ilość treści

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

3 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Kuba2115#4707

Ostatnio na profilu byli

616 wyświetleń profilu
 1. też używam /s , jest go przyzwyczajenie z innych gierek oraz jest wygodniej jak dla mnie.
 2. Imie i nazwisko: Blake Rooney Numer telefonu: 440181 Screen spod całego /stats: Dodatkowe informacje(np. po co jest Wam potrzebna ta broń, czy wcześniej Wasza postać została zaatakowana lub jej grożono, wszelkie informacje mogące nas dodatkowo przekonać: Do samoobrony, przed ochrona siebie oraz bliskich. Przed moim domem, już wiele razy doszło do napadów, raz nawet pięć osób próbowało się włamać.(Ineseno Road) moją współlokatorkę okradziono w tym samym miejscu. screeny stats: Mieszkanie:
 3. Marka i Model pojazdu: - Sugoi Stan: - Bardzo dobry Przebieg: - 1269km Kolor: - Różowy Wyposażenie dodatkowe: - Turbo, wizualka Zdjęcia: - https://imgur.com/a/hgoRS0s Kontakt: - Prywatna wiadomość Cena Kup Teraz: - $70.000 (możliwość negocjacji)
 4. Imie i nazwisko: Blake Rooney Numer telefonu: 440181 Screen spod całego /stats: Dodatkowe informacje(np. po co jest Wam potrzebna ta broń, czy wcześniej Wasza postać została zaatakowana lub jej grożono, wszelkie informacje mogące nas dodatkowo przekonać : Do samoobrony, przed ochrona siebie oraz bliskich. Przed moim domem, już wiele razy doszło do napadów (Ineseno Road) moją współlokatorkę okradziono w tym samym miejscu. screeny stats: ((wyżej jest screen że posiadam Budynek Mieszkalny))
 5. Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/3493-blughertv/?tab=activity Link do konta oskarżonego: - sprawa dotyczy INGAME Powód składania skargi: - jade taksówka, nagle osoba się pojawiła która jechała pod prąd, wjechała w taksówke i sobie pojechała. Wyjaśnienie sprawy: - tak jak napisałem wyżej, jechałem taksówka z klientem. nagle pojawiła się osoba która jechała pod prąd i w nas wjechała i odjechała Dowody: - https://imgur.com/a/duxSS6F
 6. Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3493-blughertv/ Nazwa postaci na którą nałożono karę: Na wszystkie Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban Powód nałożenia kary: MK Członek ekipy nakładający karę: Anti Wyjaśnienie sytuacji: Zacznijmy od tego że zapomniałem swoje hasło oraz email'a do konta. Pomyślałem że to nie jest jakaś duża strata bo postać miała może 2h i nigdzie tego nie zgłosiłem. Założyłem nowe konto na którym gram bez przerwy do dzisiaj i nagle okazuje się że osoba z która miałem kłótnie OOC oraz IC ponieważ "Sprzedałem się" na niego na
 7. chyba się nie wypowie. Mineło już 24h
 8. (( jako ooc też go polecam, wyciągnął mnie z dożywocia więc....gratki dla niego.))
 9. Powód składania skargi: - Dany gracz po tym jak powalony na ziemie i zaczął być przeszukiwany wyciągnął bron i zastrzelił osobę która go przeszukiwała. Wyjaśnienie sprawy: - Odegrałem uderzenie tego gracza w brzuch, ten się kłocił na OOC ale odegrał że się wywrócił. Zacząłem go przeszukiwać a mój znajomy mnie asekurował a ten gracz poprostu wyciągnął bron i mnie zastrzelił. (usuneło mi się z tematu)
 10. Link do Twojego konta: -https://forum.v-rp.pl/profile/3493-blughertv/ Link do konta oskarżonego: - nie mam, sprawa dotyczy gry. Powód składania skargi: - Wyjaśnienie sprawy: - Dowody: - https://imgur.com/a/eLYOGqz
 11. **Użytkownik "111242b583121" zamówił 2x pistolet 9mm**
 12. Typ: Dom Lokalizacja (SS z mapy): Lokalizacja (Dokładne miejsce): Proponowane ID interioru: 42
 13. Marka i Model pojazdu: Manchez Stan: Uzywany Przebieg: 34 km Kolor: Czarny (Black) Wyposażenie dodatkowe: Brak Zdjęcia: Kontakt: PW lub telefon: 240990 Cena Kup Teraz: $11,000 (maksymalnie mogę zejść do 10,000$). (cena nowego w salonie to 12,400)
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝