Skocz do zawartości

Morfeusz

Gamemaster
 • Ilość treści

  547
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Morfeusz wygrał w ostatnim dniu 1 Sierpień

Morfeusz ma najbardziej lubianą zawartość!

O Morfeusz

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Kapitan Morfeusz#0685

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Morfeusz's Achievements

 1. Ponownie otwieramy rekrutacje na dostawców w półświatku przestępczym. Stawiamy nacisk na osoby NIEZRZESZONE z żadną organizacją przestępczą. Obecnie mamy 5 wolnych miejsc. Aplikacje piszecie na nasze PW dodając mnie oraz @degus. Powodzenia.
 2. A tak abstrachując przyjmiemy 5-7 nowych supplierów. Aplikacje na PW dodając mnie i @degus
 3. Wiesz jak najbardziej zaszkodzić wrogiej organizacji? Odciąć ją od dostaw, wiesz jak to zrobić? Zabić dostawcę. Supplierzy doskonale wiedzą że ich postacie są kruche i mogą zostać wyeliminowane właśnie z tego powodu z gry. Dziwi mnie że wy nadal tego nie rozumiecie i nie chcecie załatwiać takich spraw w grze. Nie będę nikomu narzucał minimalnych cen jako opiekun bo to jest chore, to Wy tocząc rozgrywkę powinniście to robić. Zresztą o to chodziło w całym tym systemie żeby towar płynął z rąk do rąk w zależności od kontaktów. Jak masz dobre kontakty masz dobre ceny, jak bierzez z piątej ręki to płacisz drogo.
 4. Więc go znajdź, supplierzy nie mają zakazu robienia interesów z innymi organizacjami.
 5. Wpadł na ten moment tylko jeden wniosek na suppliera i zostałby on zaakceptowany gdyby nie fakt że osoby wnioskujące zrezygnowały finalnie z zabijania go. Skoro ceny są zaniżane i wiadomo przez kogo to nie uważasz że to inne organizacje powinny coś z tym zrobić zamiast pisać na forum o tym i żalić się do GM? Powtórze jeszcze raz, TO WY GRACZE kreujecie tą strefe rozgrywki, jeżeli Wy nie będziecie chcieli nic fajnego zrobić w grze to nadal będziecie narzekać na forum. Co do discordowego umawiania - też to zauważyłem i mnie to cieszy, dlatego ciężko mi uwierzyć że ktoś powiązany z supplierami zrobił akcje typu "wjazd" na osiedle gangu i oferta prosto ze straganu.
 6. Komu zgłaszałeś ten problem? Przyglądamy się funkcjonowaniu, Supplierzy puszczają towar, krąży on z rąk do rąk, czasem zdarzą się wtopy i osobiście nie uważam żeby na vibe było uskuteczniane wbijanie na czyjąś ulice i oferowanie towaru z dupska. Tak czy siak, nikt tego nie zgłasza - nie ma akcji, nie ma reakcji. @Satan666 wypracował sobie na south central pozycje dobrego pluga, bierze towar z góry puszcza po South Central, z tego co wiem z Satan Disciples robią podobnie. Więc zarzućcie faktami, czy nie wiem podbił do was na środek dzielnicy jakiś gangster z włoch dajmy na to otwrorzył swój przewoźny kram w postaci kombiaka i z bagażnika oferował dragi? Problem jest, zgadzam się z Tobą ale wy sami go tworzycie. Półświatek tworzą gracze, nie opiekunowie czy administracja, my narzucamy tylko pewne wymogi. Niestety smutne ale prawdziwe, jeżeli nie będzie interakcji na zasadzie złapmy się gdzieś na osiedlu, to będą interakcje na zasadzie pisania PW na discord i ustawiania gierki, co jest również rakowe. To nie tak że my niektórych problemów nie widzimy, dlatego staram się zgrać liderów i zorganizować z nimi na ten temat pogadankę. Prawdopodobnie jutro.
 7. Dopuszczam do gry po konsultacji, powodzenia.
 8. Mam obawy co do tego projektu i swoje zastrzeżenia, patrząc na pewne osoby w ekipie. Nie odrzucam, nie akceptuje - zapraszam na konsultacje.
 9. Obecnie nie ma czasu, to że jest na randze nie blokuje NICZEGO.
 10. Wpuszczam was na próbę po wstępnych ustaleniach tak jak pisaliśmy. Zobaczymy co z was będzie.
 11. Inni opiekunowie są dostępni, jeżeli Amerikano nie chciał was poinformować to tego nie zrobil, najwyraźniej miał do tego powód. Game Changelog nie dotyczy tej strefy więc pisz do zarządu i developerów jeżeli masz co do tego jakieś zażalenia. @Sebastian. pewnie chętnie Ci odpowie
 12. Nie znasz sytuacji, Amerikano ma sprawy ooc, poinformował o tym ludzi i ma "urlop". Bez takich głupich komentarzy, bo klejnoty to sie do dupy chowają czytając takie coś.
 13. Co do cofnięcia akcji. Zapytałem się wprost, czy osoba zablokowana miała znaczący wpływ na rozwój tej akcji. Obaj liderzy powiedzieli że owszem, dlatego akcję postanowiłem cofnąć. Nie wiadomo jak by się to potoczyło gdyby bloka nie było, dla przykładu mogli by się dogadać i dojechać właśnie zablokowanego, ale to zostawimy w sferze domysłów bo nie ma co tego rozkminiać obecnie. Co do samej postawy zablokowanego, jeżeli chciałeś kontynuować wątki jako ex banger, wystarczyło napisać i poinformować, zostać freelancerem, pajacowanie z uzi w centrum jest niesmaczne i niezgodne z regulaminem, tak samo zarzucane barmaństwo.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝