Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

diabelski mlyn

Gracz
  • Postów

    127
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Ostatnia wygrana diabelski mlyn w dniu 18 Czerwca

Użytkownicy przyznają diabelski mlyn punkty reputacji!

Informacje dodatkowe

  • Discord
    atar0s

Ostatnie wizyty

4 999 wyświetleń profilu

Osiągnięcia diabelski mlyn

Wschodząca gwiazda

Wschodząca gwiazda (9/14)

  • Well Followed
  • Wyjątkowo popularny
  • Mówca
  • Dusza towarzystwa
  • To już rok!

Najnowsze odznaki

608

Reputacja

  1. Dnia 17.06.2026, na blokowiskach Jamestown doszlo do ataku na dwoch zastepcow. Cala sytuacja zaczela sie od tego, ze dwoch zastepcow wjechalo na jedno z mieszkan w celu schwytania poszukiwanego Diontray Ingram. W mieszkaniu zastali malolata, ktorego odrazu wyprowadzili z mieszkania i wsadzili do jednego z krazownikow, a po chwili skierowali sie spowrotem do mieszkania, by przeszukac wnetrze. W momencie nieobecnosci zastepcow przy krazowniku, dashcam pojazdu mogl uchwycic jak do krazownika podbiega jeden z napastnikow, majac na sobie maske, mozna uslyszec jak rozmawial z zatrzymanym. W rozmowie mozna uslyszec, ze celem ataku bylo wyciagniecie zatrzymanego z krazownika, by ten uniknal wyroku. Slychac takze, jak zatrzymany Diontray Ingram odradza swojemu znajomemu wykonywania jakichkolwiek czynnosci w tym kierunku. Chwile pozniej, za jednym z budynkow zebrala sie trzyosobowa grupa, ktora oczekiwala az zastepcy wyjda z mieszkania i otworza pojazd. W momencie wsiadania Rose Sarroze do pojazdu, zza rogu wybiegly trzy osoby, poczatkowo skupiajac sie na drugim z zastepcow - Lewis Fileding, ktory z calej sytuacji wyszedl bez wiekszych obrazen i byl jedyna osoba z zastepcow ktora odpowiedziala ogniem na atak. Bodycam zastepcow, takze dashcam pojazdow mogl uchwycic jak jeden z napastnikow podbiega do Rose Sarroze, oddajac sporo strzalow w jej kierunku (W tym sporo nietrafionych), widzac co sie dzieje, zastepca Lewis Fileding oddal strzaly w zamaskowanego napastnika, ktory mial zamiar postrzelic Rose Sarroze, trafiajac go, co doprowadzilo do aresztowania. Ustalono ze owym napastnikiem byl Ramello Perkins, ktory w zwiazku z zainstniala sytuacja dostal wyrok dozywocia za morderstwo pierwszego stopnia. Jednakze, patrzac na dowody, mozna bylo ustalic ze to nie Ramello Perkins byl osoba odpowiedzialna za smierc Rose Sarroze, bo chlopak zostal postrzelony kiedy zastepczyni jeszcze zyla. Sytuacja eskalowala do tego, ze jeden z pozostalych napastnikow podbiegl przed maske krazownika Rose Sarroze i oddal decydujace strzaly, trafiajac zastepczyni w szyje. Jedynymi schwytanymi w zwiazku z ta sytuacja byli - Diontray Ingram i Ramello Perkins, ktorzy obecnie odsiaduja swoj wyrok z County Jail i mimo przebywania na miejscu ataku, Diontray Ingram nie zostal powiazany z ta sprawa, ze wzgledu na to ze przed atakiem jak i podczas, znajdowal sie w srodku krazownika, bedac skuty. Na miejscu odrazu zostala podjeta pomoc Rose Sarroze, ale mimo to zastepczyni ze wzgledu na ilosc utraconej krwi tego nie przezyla. Zastepcy zajmujacy sie ta sprawa, mogli ustalic ze dwoch z napastnikow jest wciaz na wolnosci, a sprawa nie jest rozwiazana.
  2. HOUSING PROJECT - EASSIDE MADD SWAN BLOODS Siema, wrzucam mały post dla graczy chcących zakręcić się przy nas w gierce. Szczególnie jesteśmy otwarci na doświadczonych graczy, ale dla tych nowych tez znajdzie się miejsce, pod warunkiem ze maja otwarta głowę do nauki. Na naszym discordzie posiadamy poradniki i materiały przydatne do gry, dla potrzebujących. Jesteśmy otwarci na różne pomysły, czy to grę zwykłego dzieciaka dążącego do oficjalnego wejścia w struktury gangu, lub nawet na jakaś starsza osobę zamieszkująca okolice w której gramy. Zapraszamy każdego zainteresowanego. KRÓTKIE INFORMACJE O EASTSIDE MADD SWAN BLOODS Eastside Madd Swan Bloods, znani też jako Byrd Gang, Flamin 80s lub Swan Lanes, to afroamerykański gang uliczny działający we wschodniej części South Central w Los Angeles, głównie między 77th a 84th Street. Gang powstał w latach 70. jako Main Street Swans, a później przekształcił się w Madd Swan Bloods, dzieląc się na kilka mniejszych klik powiązanych z konkretnymi ulicami. Są uznawani za jeden z najbardziej aktywnych setów Bloods w tej części Los Angeles. Byrd Gang utrzymuje silne sojusze z innymi gangami Bloods, szczególnie z Neighborhood Family Bloods, z którymi tworzą Family Swan Bloods, który jest tez osobnym setem. Blisko współpracują też z latynoskim gangiem Florencia 13, dzielą także swój teren z klika 85th Street Locos. Obie grupy często pokazują wzajemne wsparcie w mediach społecznościowych, graffiti i wspólnych aktywnościach ulicznych. Gang od lat prowadzi brutalne konflikty z różnymi setami Crips, głównie z East Coast Crips, Avalon Gangster Crips i Hooverami. Największy beef trwa z East Coast Crips i jest uznawany za jeden z najbardziej znanych konfliktów ulicznych w Los Angeles. Poza przemocą uliczną wojna między setami przeniosła się także do internetu, muzyki i taggingu. Mimo podziału na różne kliki większość osób traktuje całe Swan Lanes jako jeden duży gang. CO TAK WŁAŚCIWIE GRAMY Rozgrywamy głownie afroamerykanów, lecz nie zamykamy się na postacie innych ras (Czarnoskóry, latynos, lub nawet biały). Celujemy głównie w przedział wiekowy 16-19 lat. Każda dołączająca osobę obowiązuje krótki okres próbny, aby sprawdzić ich umiejętności i ogólna rozgrywkę. Wymagamy aby każdy kto chce dołączyć, zapoznał się chociaż trochę z nasza aplikacja, by wiedzieć jak rozgrywać set jakim jest Byrd Gang. Dla każdego nowego służymy pomocą. DISCORD HP
  3. HOUSING PROJECT - EASSIDE MADD SWAN BLOODS Siema, wrzucam mały post dla graczy chcących zakręcić się przy nas w gierce. Szczególnie jesteśmy otwarci na doświadczonych graczy, ale dla tych nowych tez znajdzie się miejsce, pod warunkiem ze maja otwarta głowę do nauki. Na naszym discordzie posiadamy poradniki i materiały przydatne do gry, dla potrzebujących. Jesteśmy otwarci na różne pomysły, czy to grę zwykłego dzieciaka dążącego do oficjalnego wejścia w struktury gangu, lub nawet na jakaś starsza osobę zamieszkująca okolice w której gramy. Zapraszamy każdego zainteresowanego. KRÓTKIE INFORMACJE O EASTSIDE MADD SWAN BLOODS Eastside Madd Swan Bloods, znani też jako Byrd Gang, Flamin 80s lub Swan Lanes, to afroamerykański gang uliczny działający we wschodniej części South Central w Los Angeles, głównie między 77th a 84th Street. Gang powstał w latach 70. jako Main Street Swans, a później przekształcił się w Madd Swan Bloods, dzieląc się na kilka mniejszych klik powiązanych z konkretnymi ulicami. Są uznawani za jeden z najbardziej aktywnych setów Bloods w tej części Los Angeles. Byrd Gang utrzymuje silne sojusze z innymi gangami Bloods, szczególnie z Neighborhood Family Bloods, z którymi tworzą Family Swan Bloods, który jest tez osobnym setem. Blisko współpracują też z latynoskim gangiem Florencia 13, dzielą także swój teren z klika 85th Street Locos. Obie grupy często pokazują wzajemne wsparcie w mediach społecznościowych, graffiti i wspólnych aktywnościach ulicznych. Gang od lat prowadzi brutalne konflikty z różnymi setami Crips, głównie z East Coast Crips, Avalon Gangster Crips i Hooverami. Największy beef trwa z East Coast Crips i jest uznawany za jeden z najbardziej znanych konfliktów ulicznych w Los Angeles. Poza przemocą uliczną wojna między setami przeniosła się także do internetu, muzyki i taggingu. Mimo podziału na różne kliki większość osób traktuje całe Swan Lanes jako jeden duży gang. CO TAK WŁAŚCIWIE GRAMY Rozgrywamy głownie afroamerykanów, lecz nie zamykamy się na postacie innych ras (Czarnoskóry, latynos, lub nawet biały). Celujemy głównie w przedział wiekowy 16-19 lat. Każda dołączająca osobę obowiązuje krótki okres próbny, aby sprawdzić ich umiejętności i ogólna rozgrywkę. Wymagamy aby każdy kto chce dołączyć, zapoznał się chociaż trochę z nasza aplikacja, by wiedzieć jak rozgrywać set jakim jest Byrd Gang. Dla każdego nowego służymy pomocą. DISCORD HP
  4. Siema, ja jako glowny lider odniose sie do jednej linijki ktora pominal moj czlowiek, ze wzgledu na to ze mam malo czasu. Mianowicie - KubaZ, lider ECC, napisal cos takiego. Zaczynajac, warto wykonac risercz na temat gangu z ktorym posiadacie tak krwawa wojne jak z nami - Jestesmy Eastside, a nie Westside, ale pomijajac to... Ani razu, nie stronilismy od rozgrywki z wami, nie cofnelismy zadnej akcji mimo czestego lamania regulaminu. Wspomniales tez, ze w skardze jest napisane cos na nt. kurestwa. Pragne ci powiedziec, ze ja jako osoba z krotkimi nerwani wjechalem do was na kanal hamujac sie, nie padlo zadne wyzwisko z mojej strony w wasza, gadalem z wami na rowno i obdywoje twoich graczy przyznalo mi racje, jednakze pod koniec ich to tak zablolalo, ze bez powodu nazwali nas cwelami, kazali wypierdalac i wyjebali z grupy, zreszta przy koncowce byles. Nie zawiazuj tutaj krawatu i nie zgrywaj swietozka, bo to nie my zaczelismy ten caly syf. Uwazasz skarge za absurdalna i dowody za bezsensowne, coz... Zdazylem zauwazyc ze wybielacie sie przy pierwszej lepszej okazji, bo nie zlicze ile razy twoi gracze przyznali mi racje, a pozniej gadaliscie ze wsumie to pierdolimy gowno. Zalacze nawet logi, mojego /w z drugim liderem ECC, ktory sam ma swiadomosc ze jestescie do wyjebania. Pozdrawiam cieplutko. logi -
  5. baby paybakk pchnal na swoje sociale
  6. maly strzelajacy i wykladajacy dla byrd gang zostawil laja i pchnal dalej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin