Skocz do zawartości

Pelson_C

Gracz
 • Ilość treści

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnio

9 obserwujących

O Pelson_C

 • Urodziny 23 Październik

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  pelson_c#1101

Ostatnio na profilu byli

2 315 wyświetleń profilu

Pelson_C's Achievements

 1. To mało wiesz, byku Mamy kilku graczy, którzy grają CORONER epizodycznie, albo gramy na /do. Co ma PK do EMS i FD? To samo co piernik do wiatraka. Rozpisywałem Wam skrypty, które można zrobić dla nas i połączyć z PK. No ale, są "INNE STREFY", którymi trzeba się zająć (to sarkazm)
 2. A EMS i FD skryptowo stoi w gnoju jak stało :C
 3. Ważna wzmianka w kopiowaniu BBCode. Kopiujcie go "CTRL +C", a wklejacie za pomocą "CTRL + LSHIFT + V" (bądź wciśnij Prawy Przycisk Myszki ==> Wklej jako zwykły tekst). Wklei ten kod w przeglądarkę bez większego problemu. Tak to ma wyglądać:
 4. Postanowiliśmy udostępnić czarną listę publicznie, aby każdy miał dostęp do wglądu osób, które nie mają szans na dołączenie do frakcji. Wszystkie osoby, które znajdują się na poniższej liście, nie znajdują się na niej przypadkowo i zostały na nią wpisane za zgodą całego zarządu. Bycie na czarnej liście się nie przedawnia dopóki osoba nie zacznie działać w sprawie odwołania. @kozak34 @Humek @szag @Bufoonek @KoKo @adust @SIWY @mako @DIMITRI Jeśli jesteś na czarnej liście, masz możliwość odwołania się od tej decyzji poprzez wysłanie apelacji na prywatną wiadomość przez forum do @Pelson_C dodając do rozmowy @KasiuLa dodając tytuł [CZARNALISTA] Nick OOC. W wiadomości zawrzyj wiadomość dlaczego miałbyś zostać zdjęty z czarnej listy. Zarząd frakcji nie ma obowiązku przyjmować odwołania, podawać powodu bycia na czarnej liście czy powodu odrzucenia apelacji.
 5. No i tutaj się mylisz, byczku. Jeżeli przyjeżdżamy na miejsce, gdzie nie ma PD, to jak mamy skupić się na własnym bezpieczeństwie? Właśnie przyjechaliśmy do 5ciorga typów, którzy się odgrażają.. I Ty myślisz, że przyjdziemy, zabierzemy i pojedziemy? No fookin łej. Kolejna sprawa.. Na żadnym Twoim ssie nie widać, jak oni Was.. OBARCZAJĄ. Nie widać słowa baseball. Nie widać żadnego OOC.. Tylko czysta gra IC. Sorry, ale.. Nie. Porygon już napisał.. Że poszkodowany napisał to dużo później, niż akcja na screenach.
 6. A Wam spadła wiertarka na głowę.. Schodząc ze schodów.. Pozdro
 7. Nope. Nic z tych rzeczy. EMS poczuł się zagrożony, PD zagrało fantastyczny koncert. Świetna reakcja, propsy ode mnie. Araya mogła napisać.. Że jest 5ciorgo osób. I później zaczeliście.. W moich "urywkach", jak to ująłeś... Że zaczeliście im grozić. Araya mogła wezwać PD pod podstawą gróźb skierowanych do EMS.
 8. Owszem, tylko my działamy coś na zasadzie.. Ograniczone zaufanie do wzywającego. Nie potrafimy tego rozróżnić. Baseball, czy wiertarka. Jeden pies. Rana taka, czy taka. Krew się leje, trzeba tamować. Aczkolwiek.. W ssie nigdzie tego nie przedstawiliście. Ani nikt o tym nie wspomniał, że dostał baseballem. Więc.. O czym Ty człowieku piszesz?
 9. Teraz tak.. Pokaże Ci dlaczego to Wy zawiniliście.. I dlaczego PD przyjechało w określonym celu. Na Twoim trzecim screenshocie widzimy jak wasze postacie mówią coś takiego. Ja, osobiście, odebrałbym to jako zastraszenie. Reakcja słuszn ze strony EMS, wezwali PD na radiu departamentowym. Mieli jak najbardziej do tego prawo. Było was.. 5 osób? Z czego paramedyk nie ma nic do swojej samoobrony. Sama logika mówi temu, że paramedyk powinien wezwać PD. Prawidłowa reakcja. Nie, nie, nie. Powtarzaliście, że spadł ze schodów.. Później dostał wiertarką w głowę. A później połączyliście całość i posądziliście kogoś o MG. Nieźle. Widać to na pierwszym SSie oraz drugim. Postać Ian'a sama powiedziała, żebyście ustalili co się stało. Hey, nie widzę tutaj MG. Od wtedy, kiedy Paramedyk, bądź strażak czuje się zagrożony. "Hej, zadzwoniliśmy po Was, żeby zapytać się.. Jak Wam dzień mija". Skoro wzywamy PD, coś chcemy.. I jest to poważnego, sama logika to podpowiada. tj. 1szy screenshot. Potem Ian'a reakcja: Na co wy odpowiedzieliście: I TO 3 RÓŻNE OSOBY. XD Sorry, ale Twoje ssy podsumowują, że ta skarga jest napisana na kolanie. I w ogóle nieprzemyślana. Dobra reakcja ze strony EMS, świetna reakcja ze strony PD. Mieli do tego totalne podstawy, żeby to zrobić.
 10. Spoko, i tak będą geniusze, którzy będą to robić. Czy w porządkowych, czy przestępczych. Ale jak to się mówi.. Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje. Ciężko jest dogodzić wszystkim, ale zawsze jakaś opinia, bądź krytyka może usprawnić grę. Nikt nie jest alfą i omegą, każdy robi błędy. Ważne, żeby się z nich uczyć No offence, pozdro
 11. Idąc tym samym tokiem rozumowania.. Po co komu PD? Po co komu biznesy? Po co komu strefa X, Y, Z? Na chuj żyjemy, dokąd zmierzamy? Wszystko można odegrać na /do, więc po co takie frakcje? Gdyby ktoś nie zrozumiał, przeczytajcie to sarkastycznym głosem
 12. Niestety, smutna prawda jest taka, że Fire Department czy EMS, są po prostu zaniedbywane. Pisaliśmy do różnych osób, tj. Jackal, Grenade (jak jeszcze był członkiem ekipy), Kacalov i Kubas, na końcu zostaliśmy wysłani na GitLaba, gdzie opisaliśmy co nas boli, czego potrzebujemy. Cóż, pozostawie to bez komentarza, bowiem jest tam 0 odzewu ze strony ekipy. (ostatnia odpowiedź 5 dni temu, na dzień dzisiejszy). Smutna prawda, przez którą cierpi frakcja. Wiesz, spoko. Lubie ziomków z PD/HP i innych frakcji, aczkolwiek.. Takie reorganizacje były już kilkanaście razy. PD za pierwszym razem, potem SD za Spectre. Potem znów zmiana PD, SD przestało istnieć i teraz to. No offence, bo zmiany są potrzebne i KC dla wszystkich biorących udział w reorganizacjach. Tylko, najgorsze jest to, że za każdym razem Fire Department zostało oddalone w kąt, BO SOBIE FUNKCJONUJE i nie przechodzi żadnych zmian. Aktualnie, dla wyobraźni widza.. Jesteśmy jak delfin, pozostawiony w kałuży, żeby przeżyć. Taka, mała metafora. Piszesz do ludzi na PW, wyślą Cię na Gitlaba. Napiszesz na GitLabie, mają to w dupie. Niestety, niektóre osoby nie powinny być na stanowisku, do którego zostały przypisane. Pozdrawiam. Jedyną osobą, która daje nadzieje jest tylko Szymon.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝