Skocz do zawartości

Pelson_C

Patron
 • Ilość treści

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

9 obserwujących

O Pelson_C

 • Urodziny 23 Październik

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  pelson_c#1101

Ostatnio na profilu byli

1 489 wyświetleń profilu
 1. Nie, nie potrzebna jest rozmowa na TS/DC. Głosówka jest opcjonalna - możesz, nie musisz. Oczywiście, bardziej kładziemy nacisk na grę IC i kreowanie postaci, niżeli nacisk na wiedzę (oczywiście, podstawową grę EMS/FD trzeb znać ) Wszystkiego nauczycie się od nas
 2. Nie wymagamy! Absolutnie! Potrzebujemy osób, które przede wszystkim potrafią grać z innym graczem, ciekawie prowadzić swoją postać Większość stwierdzeń związanych z EMS poznasz już grając z nami
 3. Owszem, wszystko zależy od tego jak tą postać poprowadzisz.
 4. No ja nie kontroluję, gdzie inni jeżdzą. Zazwyczaj JA jeżdzę wszędzie, aczkolwiek, jeżeli nie jeździmy wozami na mieście.. Zapewne będziemy pod 911. Też nie będziemy siedzieć 24/7 na duty bo to nie ma sensu, każdy chce czerpać jak najwięcej korzyści z gry IC. Każdy też ma życie prywatne OOC. "Bo ja wczoraj leżałem z BW", właśnie o tym mówię. Leżysz z BW, bo pewnie zostałeś postrzelony razy 3 xd Dlatego.. PK w tym całym zamieszaniu jest jak najbardziej potrzebny.
 5. Już wypowiedziałem się wcześniej na ten temat, ale mój post zaginął w lawinie spamu. Dlaczego nas "PO STRZELANCE" nie ma? Ponieważ, jeżeli dostajemy wezwanie o 5/6/7/8 a nawet 14 postrzelonych, gdzie my pod panelem mamy 4 ambulanse (jeszcze garść ludzi, trochę trudne ) To trochę mija się z celem, nie prawdaż? Dodatkowo rzecz biorąc.. Jaki jest sens gry postrzeleń, skoro podczas jednego dnia, dwie ekipy urządzają sobie Deathmatch na Davis i potem płacz BO NAS NIE MA. I tak jest kilka razy dziennie. Dlatego, wracając do głównego punktu dysputy, tak, PK jest jak najbardziej potrzebne.
 6. Tak już pomijając niektóre bezsensowne posty i te bardziej wartościowe (dotarłem na 2 stronę XD), jako lider FD chciałbym się nieco wypowiedzieć na ten temat. Głównie rzecz ujmując to PK byłoby bardzo ciekawe, ze względu iż gracze W KOŃCU zaczęliby szanować życie swoich postaci.. A nie, że później FD jedzie w to samo miejsce, do tego samego gościa, który przed 5 minutami był w szpitalu i znów leży z BW. (Były takie sytuacje i jest to irytujące dla nas, jak i dla samych graczy). Kontynując temat, zbieranie postaci z PK przez służby porządkowe byłoby bardzo fajnym rozwiązaniem, aczkolwiek,
 7. Grając jako paramedyk, jesteś związany tylko do bycia paramedykiem. Jeżeli wyrazisz taką chęć to możesz zostać Firefighter/Paramedic. I możesz być jako strażak, czy jako ratownik medyczny.
 8. Dla przyszłych rekrutów: Jeżeli wasze podanie zniknie z fora.. To znaczy, że przenieśliśmy go do naszego fora, do którego tylko zarząd ma dostęp! Dostaniecie także wiadomość na PW z potwierdzeniem, że mamy podanie i je rozpatrujemy!
 9. @Mechanik941 Ogólnie rzecz biorąc to zostając paramedykiem jeździsz tylko w ambulansie wraz z partnerem. Twoim zadaniem jest głównie ratowanie życia, tak jak OOC Nie gramy w 100% realii, ale jakoś nie odbiegamy też za bardzo!
 10. Ahh.. O to pytasz. Tak, możesz sobie zmieniać ścieżkę, jak już dołączysz do nas! Możesz się zabezpieczyć na przyszłość i wybrać Firefighter/Paramedic Jesteś wtedy paramedykiem oraz strażakiem. Chcę przypomnieć, iż każdy strażak jest także paramedykiem (FF/EMT). Wybierając EMS, jesteś tylko paramedykiem (EMS).
 11. @Achimek Jeżeli przeczytasz uważnie treść podania, będziesz musiał się określić. Czy chcesz wybrać EMS czy FD. A tutaj masz wycinek!
 12. Postanowiliśmy trochę zmienić i odświeżyć nasze tematy rekrutacyjne. Zmieniamy go na trochę lepszy. Nie bądźcie wzrokowcami, ten temat jest dużo lepszy! A rekrutacja dużo prostsza!
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝