-
Postów
173 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
4
Treść opublikowana przez southsidechemist
-
Hye Mafia
-
Śmieszne/zabawne screeny z gry na serwerze
southsidechemist odpowiedział(a) na HAKA416 temat w Hydepark
chodzi o ogolna geneze i zamysl tego skurwialego tematu a nie o ta konkretnie sytuacje, chyba wiemy dobrze jak to wygladalo na innych serwach i po co byly takie tematy xD -
Śmieszne/zabawne screeny z gry na serwerze
southsidechemist odpowiedział(a) na HAKA416 temat w Hydepark
no nie wiem czy brechtanie z innych, slabszych graczy na tle publicznym jest OK ale spoko -
Śmieszne/zabawne screeny z gry na serwerze
southsidechemist odpowiedział(a) na HAKA416 temat w Hydepark
no nie wiem na huj robi taki temat jak sam jest osoba ktorej wszystkie screeny jak leci mozna tu powrzucac -
Śmieszne/zabawne screeny z gry na serwerze
southsidechemist odpowiedział(a) na HAKA416 temat w Hydepark
xD z tego co pamietam z lski to nalezales do grona osob ktorych zrzuty wrzucalo sie w wlasnie taki temat -
Westside Marina Suicidals (WSMS/VXIII)
southsidechemist odpowiedział(a) na doc temat w Multimedia - Zdjęcia i filmy z serwera Vibe Roleplay
🥸 -
to chyba wjezdzam do was pograc
-
Westside Marina Suicidals (WSMS/VXIII)
southsidechemist odpowiedział(a) na doc temat w Multimedia - Zdjęcia i filmy z serwera Vibe Roleplay
🤑 -
Westside Marina Suicidals (WSMS/VXIII)
southsidechemist odpowiedział(a) na doc temat w Multimedia - Zdjęcia i filmy z serwera Vibe Roleplay
-
💯💯💯
