Skocz do zawartości

Spectre

Gamemaster
 • Ilość treści

  740
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Spectre wygrał w ostatnim dniu 16 Luty

Spectre ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  gigachad Spectra#1410

Plebiscyt VIBE

Ostatnio na profilu byli

5775 wyświetleń profilu

Spectre's Achievements

 1. tak samo jak u kolegi, ostatnia szansa, akceptuje.
 2. Ostatnia szansa, akceptuje apelacje.
 3. apelacje akceptuje, następnym razem zastanów się po co używasz komendy /spróbuj.
 4. masakra ktoś napisał temat w szukam zagram i dostał jeszcze joby, masakra
 5. ok dostaniesz szansę, jakakolwiek kara skutkować będzie powrotem do bana, akceptuje.
 6. **Crispin Lindquist zabłądził w internecie.**
 7. Zasięgnąłem opinii od osób które miały więcej informacji w tej sprawie, wasze tłumaczenie jest dość słabe i nie pokrywa się z tym co widnieje w logach i tym co działo się z wozem. "Słuchajcie. Wóz jest przelany w taki sposób żeby to nie wyglądało na przelewanie ale jak bardziej się w to zagłębisz to można to bardzo łatwo zweryfikować i wyciągnąć proste wnioski. Pojazd należał do jego martwej postaci, nagle auto ląduje w rękach jego ziomka spod rodzinki, sprzedane jest do kolejnego gościa z którym razem grają i udostępnione na jego nową postać. No proszę Was." słowa @Szymon dotyczące waszej zagrywki "Ja i @Szymon od jakiegoś czasu ich obserwowaliśmy czekając, aż ta furia ruszy w obieg i nie myliliśmy się, że tak się stanie. Brat sprzedał cioci, bo dziadek poznał babcię, a babcia miała tylko rower, to dostała klucze. Tak to mniej więcej wygląda - mieszanie wątków z postaci na postacie, byle namieszać żeby nie wykryć kolejnego przekrętu. @Szymon ma jawne dowody że to BEJITO kupił wóz i nie ważne jakim cudem na nowej postaci nim jeździ - jest to przelewanie tak czy siak. Zresztą znam go, to nie pierwsze jego przerzucanie majątku, a łeb do tego to on ma + donos społeczny na niego samego." słowa @malibudreams dodatkowo kto mądry chwali się gdziekolwiek że będzie śmigać autem które miałeś na postaci którą miałeś i otrzymała FCK po discordach, tylko pogratulować. Reasumując: apelacja odrzucona.
 8. skargę przejmie @King Mess, póki co zamykam, odpowiedź w weekend.
 9. proszę Cię, przy następnej wypowiedzi odpisz w jednym poście bardziej obszernym i będzie to lepiej się czytało niż teraz, co drugi post.
 10. odrzucam, powód: "Złamanie warunków unbana. Brak mozliwosci apelacji."
 11. No zamknięta do rozpatrzenia, ciężko będzie.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝