-
Postów
124 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
3
Treść opublikowana przez southLAnd
-
i slusznie pozdro z fartem
-
Trzymam kciuki za przyszłość, głowa do góry - jeśli nie tu, to na pewno na scenie się jeszcze zobaczymy. Albo prędzej, albo później. A póki co trzeba korzystać
-
Kawał dobrej roboty
-
polepszy rp
-
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla półświatka
southLAnd odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
polepszy przestępcze rp -
@Elvis, @Kituss, @2-1-1-7, @shuro, @naughty, @Flavoli, @Sesh & @danio wskakują na S2. Powodzenia!
-
@Apogeum odbija od ekipy. Dzięki za wkład!
-
(( Temat zaktualizowany, dodano nowe formularze autorstwa @lubilabuba ))
-
(( Temat zaktualizowany, dodano nowe formularze autorstwa @lubilabuba ))
-
polepszy rp
-
@Lukrownik i @Nicziro w dniu dzisiejszym zrezygnowali ze swojej funkcji liderów Los Santos County Sheriff's Department. Dziękuję Wam za wielomiesięczne prowadzenie frakcji i ogromną kontrybucję w sektor organizacji publicznych. Trzymajcie się i powodzenia w nowym roku!
-
@kuszpin opuszcza zespół deweloperski Vibe. Dzięki za wkład!
-
[LEA] Czarna lista organizacji publicznych.
southLAnd odpowiedział(a) na Jakub15 temat w Deklaracje opiekunów organizacji publicznych
@Kamil92 - Działanie na szkodę serwera, celowe usunięcie interiorów i setów ubrań frakcji po jej rozwiązaniu. @MrDENTASTICKS - Szkodnictwo, działanie na niekorzyść projektu. Po rezygnacji liderów frakcji usuwasz z discorda frakcyjnego graczy frakcji, reklamując przy tym konkurencyjny serwer. @kapoczek - Mass DM pod panelem Los Santos Police. -
@szeryfuwa opuszcza ekipę. Dzięki za wkład!
-
Kompletnie nie spodziewałem się, że ten temat stanie się tematem życzeniowym, jesteście niesamowici! Ale skoro tak... Moje najserdeczniejsze życzenia z dedykacją trafiają dla @Broom, @Toyer , @Towarzysz Niedźwiedź, @Seeba, @Azzi_24, @ixenea i całej reszty Ekipy Vibe. A, na wyszczególnienie w życzeniach zasługuje jeszcze nasza strefa org. publicznych i jej zarząd: @Saboorek, @.Shadowex, @Wiesiunio, @Jakub15 & @Szymek_Se_Jestem. Wesołych raz jeszcze!
-
@doozan ostatnio go widzial
-
Zgadza się. W Bay Area
-
bo to jest znany zawodnik
-
Droga społeczności Vibe! Chciałbym życzyć Wam wszystkich wspaniałych, rodzinnych i pełnych ciepła i troski Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie dla nas wszystkich chwilą odpoczynku i relaksu, pełną przyjemności i pysznych delicji, których doświadczamy tylko raz w roku - w ten niezwykły czas. Spędźcie ten czas w otoczeniu rodziny, dbając o dobro swoich bliskich. Pozostawiam Wam poniżej rzadkie zdjęcie naszego serwerowego, niezwykle seksownego @Święty Mikołaj, który w tą wspaniałą noc dostarczy Wam całą moc prezentów. Wesołych Świąt!
-
@Zalewa zostaje pomocnikiem sektora org. prywatnych. Powodzenia!
-
Witamy @Seeba, @Sesh, @2-1-1-7, @Elvis, @Flavoli, @Kituss, @naughty, @shuro, @danio w Ekipie Vibe. Nowe S1.
-
Wprowadzono zmiany.
-
@dontouch.mee opuszcza ekipę Vibe. Dzięki wielkie za wkład w strefę org. publicznych! Od siebie dziękuję także za współpracę przez ostatnie pół roku. Bywało z górki, bywało pod górkę (choć raczej z górki) - pozdro dla Ciebie
-
@SchouDK opuszcza ekipę. Dzięki za ogrom pracy w organizacjach prywatnych!
-
Posiadasz problem ze sterowaniem kamerą w grze? Rozwiązanie znajduje się na naszym oficjalnym serwerze Discord: https://discord.gg/vibe-rp. Znajdziesz je na kanale #┏🔊・informacje.
Problem ze sterowaniem kamerą jest spowodowany najnowszą aktualizacją GTA V: "A Safehouse in the Hills". Czekamy na aktualizację platformy alt:V, która rozwiąże ten problem. W międzyczasie Vibe działa normalnie i możecie spokojnie grać. Więcej informacji w oficjalnym ogłoszeniu na naszym serwerze Discord.
