Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

southLAnd

Gracz
  • Postów

    124
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez southLAnd

  1. Trzymam kciuki za przyszłość, głowa do góry - jeśli nie tu, to na pewno na scenie się jeszcze zobaczymy. Albo prędzej, albo później. A póki co trzeba korzystać
  2. @Elvis, @Kituss, @2-1-1-7, @shuro, @naughty, @Flavoli, @Sesh & @danio wskakują na S2. Powodzenia!
  3. @Apogeum odbija od ekipy. Dzięki za wkład!
  4. (( Temat zaktualizowany, dodano nowe formularze autorstwa @lubilabuba ))
  5. (( Temat zaktualizowany, dodano nowe formularze autorstwa @lubilabuba ))
  6. @Lukrownik i @Nicziro w dniu dzisiejszym zrezygnowali ze swojej funkcji liderów Los Santos County Sheriff's Department. Dziękuję Wam za wielomiesięczne prowadzenie frakcji i ogromną kontrybucję w sektor organizacji publicznych. Trzymajcie się i powodzenia w nowym roku!
  7. @kuszpin opuszcza zespół deweloperski Vibe. Dzięki za wkład!
  8. @Kamil92 - Działanie na szkodę serwera, celowe usunięcie interiorów i setów ubrań frakcji po jej rozwiązaniu. @MrDENTASTICKS - Szkodnictwo, działanie na niekorzyść projektu. Po rezygnacji liderów frakcji usuwasz z discorda frakcyjnego graczy frakcji, reklamując przy tym konkurencyjny serwer. @kapoczek - Mass DM pod panelem Los Santos Police.
  9. @szeryfuwa opuszcza ekipę. Dzięki za wkład!
  10. Kompletnie nie spodziewałem się, że ten temat stanie się tematem życzeniowym, jesteście niesamowici! Ale skoro tak... Moje najserdeczniejsze życzenia z dedykacją trafiają dla @Broom, @Toyer , @Towarzysz Niedźwiedź, @Seeba, @Azzi_24, @ixenea i całej reszty Ekipy Vibe. A, na wyszczególnienie w życzeniach zasługuje jeszcze nasza strefa org. publicznych i jej zarząd: @Saboorek, @.Shadowex, @Wiesiunio, @Jakub15 & @Szymek_Se_Jestem. Wesołych raz jeszcze!
  11. @doozan ostatnio go widzial
  12. Droga społeczności Vibe! Chciałbym życzyć Wam wszystkich wspaniałych, rodzinnych i pełnych ciepła i troski Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie dla nas wszystkich chwilą odpoczynku i relaksu, pełną przyjemności i pysznych delicji, których doświadczamy tylko raz w roku - w ten niezwykły czas. Spędźcie ten czas w otoczeniu rodziny, dbając o dobro swoich bliskich. Pozostawiam Wam poniżej rzadkie zdjęcie naszego serwerowego, niezwykle seksownego @Święty Mikołaj, który w tą wspaniałą noc dostarczy Wam całą moc prezentów. Wesołych Świąt!
  13. @Zalewa zostaje pomocnikiem sektora org. prywatnych. Powodzenia!
  14. Witamy @Seeba, @Sesh, @2-1-1-7, @Elvis, @Flavoli, @Kituss, @naughty, @shuro, @danio w Ekipie Vibe. Nowe S1.
  15. @dontouch.mee opuszcza ekipę Vibe. Dzięki wielkie za wkład w strefę org. publicznych! Od siebie dziękuję także za współpracę przez ostatnie pół roku. Bywało z górki, bywało pod górkę (choć raczej z górki) - pozdro dla Ciebie
  16. @SchouDK opuszcza ekipę. Dzięki za ogrom pracy w organizacjach prywatnych!
  17. Posiadasz problem ze sterowaniem kamerą w grze? Rozwiązanie znajduje się na naszym oficjalnym serwerze Discord: https://discord.gg/vibe-rp. Znajdziesz je na kanale #┏🔊・informacje.

    Problem ze sterowaniem kamerą jest spowodowany najnowszą aktualizacją GTA V: "A Safehouse in the Hills". Czekamy na aktualizację platformy alt:V, która rozwiąże ten problem. W międzyczasie Vibe działa normalnie i możecie spokojnie grać. Więcej informacji w oficjalnym ogłoszeniu na naszym serwerze Discord.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin