**Czwartego grudnia na portalu V-tube pojawił się kanał stworzony przez jednego z fanów kolektywu 666 mafia na który wrzucone są snippety i shoty z live'ów członków kolektywu.
**Pierwszy filmik jaki zostaw wrzucony to snippet nowego tracka "Echo", który sam raper zapowiadał już w social mediach. Sam live był odpalony na kanale "MT Echo" na którym raper wrzucił swój pierwszy kawałek. Na klipie można zobaczyć Leclerca oraz 666Fienda.