Czołem, wraz z powrotem do roleplay szukam miejsca do gry. Oferuje od siebie mocny roleplay, a najchętniej zagram przy/w półświatku, lecz każda inna opcja z sensownym pomysłem na gierkę będzie dobra. Oferty gry w biznesie odpadają. Na koniec dodam, że będzie super fajnie, pozdro. Kontakt na PW.