Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Duty w biznesach.


pbgzero

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa opcja aby ominąć w jakimś stopniu afczenie podczas duty byłoby dodanie czegoś co jest na jednym z angielskich rpkow. Mówię tutaj o potrzebie odgrywania jakichś akcji przez cały czas, nawet napisać głupie me co pare minut, aby po prostu prowadzić aktywna gierkę. A wszelkie próby omijania tego (pisanie byle czego) byłyby po prostu karane. W chwili kiedy gracz nic nie pisze etc to nie naliczaloby mu po prostu minut. Tam ten system sprawdza się świetnie, kwestia dopracowania.

Edytowane przez pbgzero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Nikt Ci nie będzie odgrywał opierdzielania się i wzdychania z nudów, jak nie ma klientów. Niektóre biznesy przez okres duty w ogóle nie mają obrotów - co sprowadza się do nudnej, nieaktywnej gry, ale postać jest w pracy i pracuje. Niczego bym tutaj nie zmieniał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Deathcore napisał:

Bez przesady. Nikt Ci nie będzie odgrywał opierdzielania się i wzdychania z nudów, jak nie ma klientów. Niektóre biznesy przez okres duty w ogóle nie mają obrotów - co sprowadza się do nudnej, nieaktywnej gry, ale postać jest w pracy i pracuje. Niczego bym tutaj nie zmieniał. 

Wydaje mi sie, ze po prostu chodzi mu o jakis anti afk, zeby ludzie nie byli afk na duty i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vinsu napisał:

Sory Pbg, ale nie wiem co wniesie zbindowanie /me pod klawisz, żeby nie dostać afka w momencie, gdy biznesy i tak w połowie nie mają jak zarabiać.

Może i tak, najwyżej byłoby na przyszłość. To tylko mój pomysł i wiadomo ze nie wszystko może się sprawdzic, tak jak wspominałem, może przyda się na przyszłość albo i nie, zaproponować zawsze można 

Edytowane przez pbgzero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin