Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

008. Młoda gwiazda AKAN Records, Goonie! | Czy szkoła przeszkadza w osiągnięciu sławy?


Djabeu

Rekomendowane odpowiedzi

logo21.png


Wczoraj, w Halloween na naszej kanapie znalazł się obiecujący młody raper Younn Palmer Jr. znany bardziej jako Goonie! Czy bycie młodą gwiazdą wpływa na jej naukę? I jak jego rówieśnicy zachowują się przy boku nowej gwiazdy? Tego możecie dziś przesłuchać!

Napisano przez Ethan Jason dla DAILY GLOBE, 20/10/2021


Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2021.11.01_-_11.13.27.56.png

**W artykule osadzono nagranie audio z wywiadu, dołączono również odnośniki do platform streamingowych.**


Ethan Jason: Dobry wieczór Los SANTOS w tę straszną niedzielę! **śmiech** Nie przejmujcie się, dziś nie będę was straszył, bo na kanapie jest ze mną młody twórca, Younn Palmer Jr, znany bardziej jako Goonie! Siemasz, Goonie! Powiedz wszystkim, jak się czujesz? Masz już plany, co dziś będziesz robił po wywiadzie?

Younn Palmer Jr: Siema wszystkim, będę po prostu dobrze się bawił, może wpadnę do jakiegoś klubu w mieście, jakikolwiek organizuje zabawę halloweenową? Proszę, powiedzcie, że tak.

EJ: Coś czuje, że Los Santos dziś szybko nie zaśnie, to jest wiadome! Jednak rozmawiamy tutaj o tobie Goonie. Powiedz mi, dlaczego osoba tak młoda, jak ty postanowiła zacząć nagrywać rap?

YPJ: Urodziłem się w tym mieście tylko po to, by być twórcą - nie jestem raperem, określam siebie bardziej jako artysta, zwykłe określenie rapera jest, uh nudne? Poza tym nie widzę siebie jako prawnika. Rap i możliwość bycia tym, kim chcę i przede wszystkim tym, kogo wykreuje jako osobę publiczną, stary - mogę mieć wiele osobowości w jednym czasie, która jest prawdziwa? Samemu tracę w tym rachubę.

EJ: Jednak z tego, co nam wiadomo, wciąż chodzisz do której? Do dwunastej klasy? Nie uważasz, że nie powinieneś skończyć szkoły a dopiero zacząć tworzyć karierę?

YPJ: Szkoła, szkoła to trudny temat, miałem z nią lekkie problemy przez swoje wizje artystyczne, staram się utrzymać w ostatniej klasie, nie mówię tu o stopniach, nauce czy czymkolwiek podobnym. Highschool nie chce pozwolić sobie na ujmy wizerunkowe, mając kontrowersyjną osobę w swoich zasobach, to proste - ale czaisz, jak to jest, dam radę dociągnąć szkołę do końca, tak sądzę.

EJ: Cóż, domyślam się, że koledzy pewnie Ci zazdroszczą, gdy widzą Cię w super autach! Wracajmy jednak to twojej twórczości. Twoim ostatnim kawałkiem jest ABBY. Czy uważasz, że przyjął się dobrze?

YPJ: Nie wiem, czy mi zazdroszczą wozów stary, to Rockford High School, zazwyczaj każdy ma tam dobry wóz. ABBY - ABBY to coś, co wyszło dosyć spontanicznie, to popieprzone, ale zazwyczaj tak to działa. Odbiór, było z tym różnie - zacząłem być kojarzony w szkole, ale w mieście, nie mam problemów ze swobodnym poruszaniem się, nie muszę też wozić ze sobą ochrony, mam z tym pełen luz i komfort.

EJ: Wydałeś w tym miesiącu dwa klipy i ten miesiąc wydaje się bardzo owocny w twoim przypadku, to musi oznaczać, że ktoś musiał się tym zainteresować. Powiedz wszystkim słuchaczom, czy jakaś wytwórnia się Tobą zainteresowała? Czy jest już ktoś, kto postanowił, że będzie chciał podpisać z Tobą kontrakt?

YPJ: Tak, właściwie kontrakt mam podpisany już od kilkunastu dni, AKAN Records zaoferowało mi najlepsze warunki z kilku wytwórni, wysłałem kilka swoich demo do dystrybucji płytowych, potrzebowałem tego. Mówiłeś o dwóch klipach w tym miesiącu, to tylko przedsmak tego, co mam do zaoferowania - mój mini album pojawi się w streamingach i wersji fizycznej, gdy poczuję, że jest gotowy.

EJ: Okej, raczej tego nigdzie nie ogłaszałeś, więc słyszycie to u nas jako pierwsi! Właśnie miałem Cię o to zapytać. Kiedy będziemy mogli przesłuchać czegoś nowego? Wiem - przed chwilą powiedziałeś, że kiedy będzie gotowy, ale czy możesz rzucić w przybliżeniu, kiedy to będzie?

YPJ: Nie rzucam słów na wiatr, gdy poczuję, że jest to klasa i jakość, która mi odpowiada - pojawi się to, na pewno dowiecie się o tym odpowiednio wcześniej, wytwórnia zadba o promocję. Mój ziom z Highschool pojawi się na płycie. Czuję, że spopularyzuje tą EPką swoją ksywkę, chciałbym być kimś na skale pieprzonego świata, być znany jak MC Clip. Poza tym sądzę, że to tylko formalności.

EJ: MC Clip? Bardzo ciekawa ksywa, ale okej, w takim razie jest na co czekać. Powoli kończąc już tę rozmowę, czy jest jeszcze, co chciałbyś powiedzieć naszym słuchaczom?

YPJ: Yeah, dzięki każdemu, kto to słuchał, śledźcie moje media, dostarczę wam kilka porcji świeżości.

EJ: Okej! W takim razie dziękuje Goonie, za wpadniecie do studia! A z mojej strony, życzę wam, abyście się dziś bezpiecznie bawili i żeby wam korona nie upadła na głowę. Do usłyszenia!

banerrosesdiet.png

Edytowane przez Djabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin