Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Restauracja] Sabrosso


Olcia501

Rekomendowane odpowiedzi

sEfaNZe.png.e10d0ec79132f8b0fda538587ab92ee7.png

 

Po2AmCf.png

Sabrosso jest restauracją założoną w 2018r. przez Polkę Alexandrę Miller, która od maleńkości miała  tzw. smykałkę do gotowania. Po przybyciu do Los Santos, postanowiła podzielić się z mieszkańcami odrobiną jej ojczystego kraju i dlatego podjęła decyzję o założeniu restauracji. Zamysł był prosty, miało to być miejsce idealne na każdą porę dnia, od śniadania, po kolacje, randki czy imprezy zorganizowane, takie jak np. wesela. Dla Alexandry restauracja to jej drugi dom, w którym każdego dnia, pragnie witać nowych gości. Oprócz stacjonarnego przyjmowania klientów, Sabrosso oferuje dowóz do klienta, a także przygotowanie cateringu poza progami restauracji. Miejsce to jest świetnym wyborem dla każdego kto chce miło spędzić czas w przyjaznej atmosferze, zjeść coś dobrego otwierając się między innymi na kuchnię Polską, jednocześnie poznając cząstkę innej kultury, a to głównie za sprawą licznych dań charakterystycznych właśnie dla polskiej kuchni. 

Po2AmCf.png

Restauracja zlokalizowana jest na Del Perro.
0PQ17dV.png


 

Spoiler

245999915_1062086904594318_4355616693002864931_n.png

Po2AmCf.png

ooc:
 

Spoiler

Hejka, bardzo podoba mi się, w jaki sposób są prowadzone biznesy oraz restauracje na serwerze, chciałabym otworzyć swoją. Mam duże ambicje co do tego i byłabym niezmiernie szczęśliwa, gdyby pomysł został zaakceptowany. Pomysłów była masa, lecz niektóre nie miałyby raczej bytu na serwerze. Przystałam na restauracji, która również myślę, zostanie odebrana w przyjazny sposób :).  Restauracja nie będzie stała w miejscu, mam pełno pomysłów na rozgrywkę z nią związaną. Posiadam też dużo osób oferujących mi pomóc w prowadzeniu biznesu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin