Skocz do zawartości

anti

Gamemaster
 • Ilość treści

  898
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

anti wygrał w ostatnim dniu 7 Styczeń

anti ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  anti#1525

Plebiscyt VIBE

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

anti's Achievements

 1. * CROWN Development widząc rozmach przy architekturze The Viceroy, rozmyśla nad ściślejszą współpracą z Saint Associates Architecture ze względu na znikomy konflikt interesów w przyszłości. W powietrzu unosi się wokół developerskiego świata (lokalnego), że CROWN szuka cały czas chętne podmioty architektoniczne pod CROWN Development w celu coraz większych inwestycji na tym rynku w swoje produkty.
 2. *Na stronie CROWN Development i International American Apartments - wyświetla się interaktywna mapa z pierwszymi lokalizacjami apartamentowców. Klikając na Los Santos - wyskakuje data podana poniżej.
 3. *...International American Apartments. Klikając, lub wchodząc na podaną stronę na grafice reklamowej - wchodzisz natychmiastowo na zapowiedź IAA na stronie CROWN Development. * APARTMENT BUILDING TEASER - International American Apartments - Downtown Los Santos...
 4. International American Apartments - 24/10/2021, 20:00 Bądź częścią międzynarodowego podboju. Masz na to szanse. Inwestor CROWN Development zapowiada kolejny prestiżowy apartamentowiec w stylu high-end, będący częścią wielkiej i rozpoznawalnej, działającej na wielu rynkach i płaszczyznach marki apartamentów, sygnowanej nową, nietypową nazwą International American Apartments. Los Santos - to pierwszy, i nie ostatni, punkt na mapie ekspansji produktu IAA, a kolejnymi są największe, kluczowe miasta Stanów Zjednoczonych Ameryki, Europy i Azji. Kompleks luksusowych budynków, prywatny basen, lądowisko dla helikopterów, basen, sauny. To tylko niektóre udogodnienia. Niektóre z wielu, które czekają na każdego. Nawet twoją osobę. Ty. Nie myśl, że to brak przeznaczenia. Widzisz te reklamę. To pora na inwestycje w IAA. Nie możesz odwlec tego w czasie. To oferta inna, niż wszystkie. Limitowana. W dużym stopniu. Nie zmarnuj tej szansy. 24/10/2021, 20:00 - jedyny, właściwy moment na dokonanie rezerwacji. Pamiętaj o tym o każdej godzinie.
 5. Liderzy klubów cały czas rzucali mi negatywny feedback o przesycie imprez w jednym dniu i ciągłych sprzeczek na tej płaszczyźnie, nie wiem, czy masz wgląd do całej notki o tym, bo nie jesteś liderem i zwyczajnie masz zapewne informacje z drugiej ręki. Nie mniej jednak jest to pokłosie problemu, który wyraźnie zgłosiło większość osób z tego sektoru i zwyczajnie sądzę, że jesteś w błędzie, bo przecież w danym dniu, o tej samej godzinie mogą zorganizować dwa kluby impreze, ale nie więcej - zwyczajnie to, co mówisz w tym przypadku traci sens, bo jednak występuje konkurencja, każdy musi dobrać dobrego DJ i zrobić marketing, bo jak nie - to i tak gracz ma wybór pójscia do drugiego klubu i zwyczajnie zagościć tam. Tu nie chodzi o to, by blokować całkowicie tworzenie alternatyw w danym dniu i godzinie, ale po prostu nie doprowadzać do sytuacji, gdzie zwyczajnie dochodzi do trzech imprez i przy okazji wydarzenia, a później żal i lament, dlaczego jest tak mało graczy w danym miejscu, bo wszystko się rozrzuca na małe grupki, a znając realia i mentalność, nie zawsze jest tak kolorowo, że mimo dobrego marketingu, dobrego DJ - ktoś wybierze akurat twój, a nie inny lokal. Druga sprawa same terminy są o tyle dobre, że nie ma sytuacji, że każdy klub chce zrobić impreze w jednym i tym samym terminie, a często robi w dzień po jakiejś imprezie, lub przed, bo mają przejrzysty wgląd i co za tym idzie zwykły gracz zamiast szukać graczy do interakcji raz na tydzień w kilku miejscach imprezowych, może sobie zagrać w jednym z klubów np. w sobotę, a następnego dnia w innym klubie, bo po prostu tych imprez jest więcej rozłożonych w grafiku niż upchniętych na jeden dzień.
 6. Okej, zgłoś się do nas.
 7. Brak aktywności przez dwa tygodnie. Archiwum.
 8. Brak aktywności przez dwa tygodnie. Archiwum.
 9. anti

  Get Aweigh

  Brak aktywności przez dwa tygodnie. Archiwum.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝