Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/anti]


Kapixxo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do  Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/626-kapixxo/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Davina Claire

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Blokada Postaci

Powód nałożenia kary: "To już twój drugi raz, gdzie odgrywasz postać totalnego terminatora. Poza tym niechęć do rozgrywki IC."

Członek ekipy nakładający karę: anti

 

Wyjaśnienie sytuacji:

Dwóch kolesi zaczepiło moją postać (Davine Claire),chwile z nimi porozmawiałem, zacząłem zmierzać do auta - finalnie wsiadłem do samochodu. Odjechałem do jednej z alejek na Vespucci. Przyjechali za mną ,zatrzymali się obok.Znów zaczęła się dosyć ostra wymiana zdań, wysiadłem z auta. Zaczęła się "bójka" (która była zapewne powodem blokady,ponieważ była nie do końca poprawnie odegrana) Powaliłem jednego z napastników po czym napisał na /b że pisze do Antiego w sprawie tej akcji.Drugi z nich wyciągnął maczetę (Bez żadnego odegrania,poprostu ją wyeqwipował) i zaczął atakować nią moją postać. Po chwili zjawił się Anti i poprosił abyśmy odegrali akcje jeszcze raz. Po krótkiej chwili przycisneli moją postać do ściany, odegrałem że Davina się wyrywa gdy jeden z nich odszedł - przyjechało PD i... Została mi nałożona blokada. Jestem świadomy tego, że akcja została zagrana przeze mnie nieprawidłowo (szczególnie to wyrwanie się, kiedy umięśniony koleś dociska cię do ściany) Była to pierwsza taka sytuacja, kiedy ktoś napadł mnie w alejce - stąd moja niewiedza i niepoprawne odegranie. Zapewniam że taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Wyciągnąłem z tego zdarzenia konsekwencje oraz dostrzegłem swój błąd za który mam już nauczkę i więcej go nie popełnię. Mam nadzieje ze mimo wszystko Administracja wykaże się wyrozumiałością w zaistniałej sytuacji   i udzieli mi kredytu zaufania oraz zostanie mi powierzona ostatnia szansa na kontynuacje gry na mojej postaci.  

Ewentualne screeny/świadkowie: BRAK

 

 
 

 

Edytowane przez Kapixxo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin