Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Serwis Samochodowy] SLAVIC CUSTOM


Hak

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.674fa588b18283616e9fffd8669f017a.png
 

|SLAVIC CUSTOMS|

Spoiler

Jak powstała firma?

Więc powstała przez dziewczynę która była zapalona na punkcie motoryzacji, która każdą wolną chwilę spędzała w garażu  na renowacji starego auta o nazwie lada.
Pasja, zapał  i godziny   spędzone na renowacjach auta skłoniło ją do założenia własnej działalności polegającej na ulepszaniu i naprawianiu tuningu aut.
Nie zastanawiała się długo, porzuciła dotychczasowe zajęcia, zaczęła szukać ofert na lokale znalazła, zaczęła zbierać pieniądze, założyła firmę o nazwie
SLAVIC CUSTOMS i zamarzyła przejąć rynek motoryzacji Los Santos.


Historia Lokalu
W 1978 Lokal był zajęty przez firmę JACK CUSTOMS firma była bardzo popularna i profesjonalna niestety firma  po 43 latach świetnej roboty, upadla z powodu: braku pracowników, wielkich długów, braku klientów, zły stan budynku  właściciel musiał sprzedać lokal. W 2018 odkupił budynek John Fortez, spłacił wszystkie długi po 2 latach nie udało mu  się uciągnąć biznes sprzedał budynek bardzo tanio gdyż wymagał remontu w 2021 odkupiła go Mia Narrow ostatnia właścicielka lokalu.  
 

 |Co  Oferujmy|

Spoiler

SLAVIC CUSTOMS 

Oferuje klientom

  • Tuningi  pojazdów samochodowych                                                                         
  • Naprawie pojazdów samochodowych
  • Dzieleniu się pasją z innymi
  • Holowanie
  • Promocje
  • Pomoc w każdej chwili

Oferujemy Pracownikom

  • Miło atmosferę 
  • Duże premie 
  • Wypłaty za godziny 
  • Pomoc w każdej chwili

|Aplikacja|

Spoiler

Aplikacja Firmy:
Nie zwlekaj zatrudnij się pobierz aplikacje z Internetu zarejestruj się jako pracownik. Klientom
 polecamy pobrać, aplikacji dzięki niej dostajecie rabat, możecie zarezerwować kolejkę i dostać dokładna cenę modyfikacji, więcej się dowiecie już na aplikacji

                  >>> KLIKNIJ <<<                 

 

|OOC|

Spoiler

Jakim typem aut będziemy zajmować?
Kategorią która będziemy zajmować to JDM i MUSCLE - amerykańskimi .

Dlaczego JDM i MUSCLE
Powodem którym się postanowiłem wsiąść się za tą kategorię, to nie dla tego ze lubię takie auta, tylko by pasowało do firmy i nazwy gdyż z wielu tych krajach słowiańskich są bardzo popularne Japońskie i Amerykańskie 

Inne rzeczy od autora 

Witam, postanowiłem zacząć  z własnym biznesem jakim jest SERWIS-SAMOCHODOWY
Pomysł powstał z tego gdyż samochody to moje hobby i mam doświadczenie w takich sprawach mam, gdyż chodzę na praktyki i uczę się w technikum jako technik-mechanik. 
Jeżeli chodzi o grafikę zrobiłem jak najlepiej potrafiłem tą grafikę nie jestem grafikiem ale wyszło mi nawet spoko moim zdaniem tak z 4/10, mam nadzieje ze sprawdzającego
zachęci do sprawdzenia mojego podanie i jego zaakceptowania, nie Bendę się rozpisywał bo nie ma po co jest to zwykły serwis-samochodowy.

|LOKALIZACJA|

Spoiler

Gdzie znajduje lokal?
Znajduję się na przeciwko ulicy popular st, na dzielniczy Mirror Park.
 Parking prywatny dla klientów i pracowników jest na lewo od bramy wjazdowej do budynku, i jest nawet spory, pomieścić od 10-30 aut
 
1021387749_jBeznazwy-1.thumb.png.07f1bcfb06cc792e84ec9b67adec61ee.png

Edytowane przez Hak
Poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin