Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/King Bajzel] Kenniy


Gość Kenniy

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/Nick Nadającego Karę] Twój nick ooc

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3098-kenniy/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Wszystkie
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokady
Powód nałożenia kary: 
handel serwerową bronią i narkotykami na komunikatorach out of character
Członek ekipy nakładający karę: King Bajzel
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, wstałem z rana i widzę blokady na moich wszystkich postaciach - byłem w szoku sądziłem że to jakiś BUG, lecz okazało się że zostało mi powiedzone że robie takową rzecz: 
handel serwerową bronią i narkotykami na komunikatorach out of character. nie wiem kto wpadł na taki pomysł że robię takie rzeczy, fakt zapytałem się @deptakna temat broni i narkotyków czy takowe posiada bo potrzebowałem (ja) pluga, lecz to miało wyglądać się że się spytam i najwyżej umówię na gierkę - nie wiedziałem że za takie coś mogę dostać blokady na wszystkich postaciach, po tym jak mi odpisał że mam wypierdalać i i grać w gre, odpowiedziałem krótką pyskówką i na tym się zakończyło, nie handlowałem żadną bronią bo grałem w dwóch org w których już inni to robili (Wyżej psotawieniu typu Lider którzy już mieli swoich plugów od któryck kupowali bronie), czyli mieli plugów więc nie było takiej możliwosci bym czymkolwiek handlował (bo i tak nie handlowałem, nie otrzymałem żadnych dóbr materialnych, zakończyło się jedynie podanych słowach wyżej) - jeśli już chcecie mi zablokować postać na której chciałem mieć dostęp (jak grałem w org) do narkotyków oraz bronii przez zapytanie się na discordzie i potem odegranie tego IC, to chciałem mieć taki Benefit na postaci; Yves_Floyd (postać już nieaktynwa w grze, zakończyłem na niej gre przed blokadami), prosiłbym o odblokowaniu pozostałych postaci, ponieważ moim zdaniem kara jest za wysoka, nie doszło do żadnego przekazu ani żadnych dóbr, ani pieniędzy, ani na żadnej z owych postaci zablokowanych nie posiadałem i nie posiadam narkotyków lub broni, otrzymanych drogą OOC - wyrażam skruche i nie powinnienem pytać się o osoby która handluję bronią na discordzie, chcę jedynie też rozprostować LOGA, bo otrzymałem już pośmiewiska że próbuję sprzedawać bronie OOC, nie - nie sprzedawałem i nikomu nie sprzedawałbym broni OOC, nigdy nie doszło do takich wymian i nigdy takowych nie przyjmowałem, jedynie się zapytałem o możliwość posiadania pluga czy Deptaka przez Discord, mój błąd - jak napomniałem już wiele razy, wyrażam skruche i moja opinia na temat blokady wszystkich postaci, jest zawyżoną karą bo zakończyło się tylko na zapytaniu się o takowego Pluga. Nic więcej potem mnie nie łączyło z Deptakiem, nic w IC nic OOC. I prosiłbym o przetrzebanie moich logów oraz wszystkiego co tylko możliwe że nigdy nie doszło do takich wymian.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Edytowane przez Kenniy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, King Mess napisał:

Myślę, że to już wyjaśnia wszystko.

Moim jedynym wytłumaczeniem i skrucha jest to że zapytałem się przez komunikator o kupno broni wraz z narkotykami, moj błąd taka prawda lecz nigdy nie zmierzyłem się z czymś takim, to był mój pierwszy raz i fakt spieprzyłem to ale nie doszło nigdy dk żadnej wymiany i żadnego handlu ze strony mojej ani depciora, blokada wszystkich postaci jest kiepska, wolałbym za to już odsiedzieć jaila lub poprosić o zablokowanie postaci yves Floyd oraz odblokowanie innych lub tylko odblokować następujące postacie: Kimberly Flowers, Luca Giovanni, Coco Shanet, Peter Valachi oraz Sidney Carmen którzy nigdy nie byli zamiarem by zrobic MG, chciałbym jedynie przeprosić za to zamieszanie i mieć szanse odblokowania poszczególnych postaci, nie chciałem nigdy zaszkodzić specjalnie serwerowi a moim błędem było zapytać się o Pluga, moja wina. Mam nadzieję że uzyskam szanse powrotu wymienionych postaci do gry. - prosiłbym o wybaczenie za błędy przez to że piszę to z telefonu. Dopisze tylko ze na postaci na której chcialem mieć pluga już jest nieaktywna oraz NIGDY nie miałem żadnych rzeczy na żadnej z postacii, którymi HANDLOWAŁEM OOC LUB CHCIAŁEM HANDLOWAĆ, Nigdy nie zadałem do nikogo takiego pytania.

Edytowane przez Kenniy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin