Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/I3ulwers]


Mike Lee

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/I3ulwers] Mike Lee ( nick z profilu)

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/9043-mike-lee/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mike Lee
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada Postaci
Powód nałożenia kary: U
nikanie rozgrywki In Character przez wyjście z niej nie jest jest dobrym rozwiązaniem
Członek ekipy nakładający karę: I3ulwers
Wyjaśnienie sytuacji: 
Stałem taxi na vesspuci, podszedłdo mnie Lucas Park i powiedział że kradne logo i barwy firmy Downtown cab co, moim zdanie mnie ukradłem tylko takie taxi kupiłem, kolor mi sie podobał więc nie widze problemu aby je zmieniac a to ze nazwa firmy jest domyślnie ustawiona i nie można tego zmienic to nie jest moja wina, no i napisałem mu że musze jechać to wtedy on blokuje mi drogę, i nagle zjawiają się typy bez żadnego powiadomienia ani na radiu anie telefonem więc myśle że dali sobie info na dc lub innej polatformie  czyli grali MetaGaming, gdy tamten mi zablokował droge to oni wsiedli mi do auta i nazali jechać do paleto gdy na im na /b pisalem ze juz jade odstawic taxi i wychodze bo musze konczyc ignorowali mnie i wciąż kazali jechac mimo tego ze dwie inne taksówki były wolne. Musiałem kończyć z powodu takiego że Mama mi kazała a chciałem uniknąć zabrania komputera i dostania kary.wtedy tamci nasłali na mnie supporta który kazał mi skończyc akcje, lecz ja nie mogłem tego zrobic gdyż mama stała obok i kazała wyłączać to tamten support uciekł ja im napisalem na /b ze ich przepraszam ale musze kończyć i wyszedłem, wiem nie można tak unikanć gry ale co maiałem zrobić gdy mama była obok. Wczoraj grałem pierwszy raz od dwóch tygodni bo dopiero wczoraj zdjeli mi bana. co miałem zrobić? Przepraszam że wyszedłęm ale nei chciałem mieć kary. proszę o wyrozumiałość.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

 

Edytowane przez Mike Lee
był zły wzór
Strielok lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Twojej rozgrywki od dawna jest wątpliwy o czym świadczą logi kar w Twoim profilu. Tłumaczenie, że nie chciałeś dostać kary, ale musiałeś wyjść bo mama stała Ci nad głową nie jest żadnym tłumaczeniem. Jeśli wiesz, że nie masz czasu na swobodną grę, to po prostu nie graj, bo każdy może w niekorzystnej sytuacji dla siebie powiedzieć, że ciocia/babcia/mama/sąsiad kazali mi wyłączyć komputer. Kara jest słuszna, a Ty załóż nową postać i zacznij grać jak należy. Może świeżość da Ci pomysł na poprawną grę.

Apelację odrzucam.

Trefix i 5iwek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin