Skocz do zawartości

Trefix

Supporter
 • Ilość treści

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Trefix#7075

Ostatnio na profilu byli

3 386 wyświetleń profilu

Trefix's Achievements

 1. @Dundypo sprawdzeniu logów z przebiegu sytuacji Twoja postać otrzymuje 360 minut AJ. Nie jest to Twój pierwszy występek.
 2. Porzucenie biznesu przez lidera. Archiwum. (Sprzedaż biznesu może odbyć się tylko i wyłącznie za zgodą opiekuna biznesów, wraz z uzasadnieniem. Minimalnym okresem posiadania przedsiębiorstwa do sprzedaży jest 21 dni.)
 3. Ok. Zgłoś się na discord.
 4. Ok, potrzebujemy biznesów na Davis. Mam nadzieję, że nie zawiedziecie nas swoją aktywnością. Zgłoś się do mnie na discord po odbiór uprawnień. Jeżeli chodzi o części tunginowe do zamawiania, kontaktujcie się z @szponto oraz @theProdiger(pełni za niego zastępstwo w obecnej chwili).
 5. Ok. Pamiętajcie, że waszym obowiązkiem jest organizować wydarzenie dla społeczności serwera co najmniej raz na 2 tygodnie.
 6. **Cecil Maynard jest zszokowany informacją. Przeżywając utratę przyjaciela zatopił smutki za pomocą alkoholu.**
 7. Oczywiście nie pochwalamy tego typu zachowania. Wyzbywanie się majątku, jak i jego przyjmowanie jest wbrew zasadom panującym na naszym serwerze. Na karę zasługują dwie osoby, jedna z nich została już ukarana banicją (do 2022 r.). Jeżeli chodzi o samego użytkownika, który przyjął majątek @exc25, zostaje ukarany AdminJailem (600 minut), natomiast wszystkie przyjęte dobra pozostaną wyzerowane.
 8. Archiwum, brak aktywności.
 9. Archiwum, brak aktywności.
 10. Archiwum, brak aktywności.
 11. Ok, przyda się miejsce, które da grę innym i frajdę. Resztę uzgodnimy na discord.
 12. Tak jak pisałem we wcześniejszych postach, aktualnie na Vespucci jest za dużo (ogólnie) tego typu biznesów. Stawiamy na rozwój pozostałych dzielnic. Dziękujemy i zachęcamy do dalszego rozwoju projektu. Jednocześnie informuję o zapoznaniu się z tematami informacyjnymi biznesów i śledzenia na bieżąco zapotrzebowania.
 13. Spoko, możecie spróbować. Bardziej widziałbym Was jako projekt IC, ale spróbujmy. Odezwij się na discord.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝