Skocz do zawartości

Trefix

Gracz
 • Ilość treści

  179
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Trefix#7075

Ostatnio na profilu byli

5097 wyświetleń profilu

Trefix's Achievements

 1. Ok, zapraszam na discord. Przyda się aktywny klub. Jeżeli chodzi o części tuningowe musisz ustalić kwestie z @theProdiger. Ode mnie otrzymacie czysty skrypt warsztatu.
 2. Ok, zapraszam na discord. Przyda się aktywny klub.
 3. Ok, zapraszam na discord. Przyda się aktywny klub.
 4. Ok, zgłoś się na discord w celu odebrania panelu.
 5. Dzisiaj wieczorem rozpatrzymy aplikacje na biznesy. Osoby, które pisały do mnie w weekend i potrzebują pomocy (bądź miałem coś zrobić), proszę o ponowny kontakt za pośrednictwem discord. Wyskoczył mi mały urlopik 🙂 

 6. Super. Jeżeli @CoolNickname wyrazi zgodę to powtórzą akcję i jestem w pełni za tym rozwiązaniem. Dzięki za wasze opinie @Eliteq, @Joka. Ja także spojrzałem na czat z gry użytkownika i nie widzę przesłanek, aby w przeszłości nastąpiły jakieś problemy w jego grze IC. Najwidoczniej syngalizacja "gracz xyz wyszedł z serwera" i jego widoczność za kierownicą to błąd z synchronizacją (?). Pozostawmy to do rozpatrzenia.
 7. W trakcie kradzieży pojazdu przez apelującego (właściciel auta najwidoczniej miał zainstalowany high level alarmu) pojawili się jego prawowici właściciele. Momentalnie zjawiło się również LSPD. W trakcie podejścia właściciela pojazdu do auta, gracz apelujący wyszedł z gry (będąc już za kierownicą pojazdu). To informacja ode mnie na tyle, co widziałem.
 8. Niestety, nie jesteśmy do tego przekonani. Przypatrz się jak wyglądają pozostałe tematy. Na chwilę obecną odrzucamy, spróbuj następnym razem kiedy będziesz czuł się na siłach. Dodatkowo wspominaliśmy, że przyjmujemy biznesy na dzielnicy Davis, a nie Little Seul.
 9. Ok, możemy to załatwić. Przyda się też miejsce gdzieś na uboczu. A skoro ma dodać wam to frajdy przy grze w organizacji, nie ma co blokować. Odezwijcie się na discord po odbiór panelu.
 10. Hej, popatrz jak wyglądają inne tematy. Twój znacząco odbiega od pozostałych i w żaden sposób nas nie przekonuje. Spróbujemy innym razem. Popracuj nad tym i zapraszamy ponownie!
 11. Ok, świetnie. Odezwij się na discord i dogramy szczegóły odebrania panelu.
 12. Niestety nie dokonałeś zmian w estetyce tematu. Zapraszamy ponownie, kiedy wszystko już dopracujesz.
 13. Świetnie. Odezwij się na discord, dogramy szczegóły odebrania panelu.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝