Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

[WIB] whatinbusiness #008 - 24/11


kislu

Polecane posty

Bez_nazwy-5.png


logo2.pngNowo otwarty biznes spod szyldu Imperium okazał się być kolejnym sukcesem!

Na tle ostatnich dni wiele się dzieje, jeżeli chodzi o biznesy wkraczające na rynek w naszym mieście. Z dnia na dzień powstają nowe, interesujące miejsca, które możemy odwiedzić wraz ze swoimi przyjaciółmi, rodziną, bądź po prostu napędzają życiem same Los Santos. Tak samo stało się ostatniego dnia, gdzie powstał nowy lokal spod szyldu Imperium. Tak, to te Imperium słynące ze swojego znanego music klubu położonego na Eclipse Boulevard w Zachodnim Vinewood. Ale nie owijając w bawełnę - Imperium Shot Bar został położony w sercu Vespucci. Po długich zapowiedziach i staraniach ze strony zarządu Imperium finalnie udało się pozyskać wszelkie dokumenty odnośnie pozwolenia na prowadzenie tejże działalności. Większość środków została wykorzystana na stworzenie tego właśnie lokalu. Został zmodernizowany. Przeszedł wiele renowacji prowadząc do skończenia robocizny nad miejscem. Skutkowało to bardzo dobrym wyglądem samego wnętrza, bowiem za samą architekturę odpowiadał znany designer Nicholas Satterfield, który prowadzi wiele rozpoznawalnych marek wśród społeczności. A jak wiadomo, wnętrze jest jedną z ważniejszych wizytówek danego lokum. Im lepiej wygląda, tym więcej ludzi potrafi się zebrać w samym miejscu doprowadzając do wysokich zarobków. Ponadto, sama właścicielka współpracuje już od pewnego czasu z Satterfield. Dlatego też na dniach zapewne zobaczymy kolejne projekty w wykonaniu korporacji, jak i samej właścicielki, a potrafią zrobić furorę, gdzie bar jest tego przykładem. I postawmy sobie pytanie w tym miejscu - czy się opłacało? Z naszego punktu widzenia jak najbardziej. Imperium Shot Bar finalnie został otworzony dnia 20 listopada, w godzinach wieczornych. Otwarcie, jak to powiedziała sama właścicielka, okazało się być kolejnym małym sukcesem. Jak opisaliśmy wyżej, wnętrze jest jednym z ważniejszych podmiotów danej działalności, a Imperium Shot Bar jest tego przykładem przyciągając w swoje futryny multum ludzi, a w tym wiele znanych twarzy, między innymi - Paulo Rodrigues, Lucille Ferreira oraz jej żonę Ada Grimes-Ferreira. Same lokum tętni życiem wieczorami zachęcając gości do kosztowania różnych alkoholi. Napomkniemy także o ostatnim fakcie, jaki stał się w barze, bowiem niestety, bądź stety, tamtego wieczoru zdołał już zainterweniować Departament wyprowadzając dwóch awanturników. Nie jest to żadna nowość w takich miejscach. Spokój musi zostać zachowany, także działania podjęte przez zarząd były odpowiedzialne i adekwatne do sytuacji. Sprawa szybko ucichła nie dotykając przy tym negatywnymi opiniami na temat Imperium, a wręcz odwrotnie. Gwiazdki recenzyjne szyldu na mediach wzrosły.

 

unknown.pngDigibyte wraz ze swoją nową kampanią pod hasztagiem #SafeInWeb!

Digibyte, spółka dla wielu nam znana. Skupiająca się na działaniach software oraz hardware, działająca również aktywnie na tle sprzętu elektronicznego. Swojego czasu na socialmedia pokroju Lifeinvader, doszło do rozpoczęcia kampanii z ich strony, mająca na celu przedstawić zagrożenia widniejące w Internecie. Sama kampania działa pod hasztagiem #SafeInWeb. Okay, ale do czego ten hasztag nawiązuje? Ma on na celu przedstawić użytkownikom w jak najbardziej szczegółowy sposób, jak bezpiecznie korzystać z Internetu na naszych urządzeniach. Na każdym kroku w tym sektorze jesteśmy skazani na ataki, bądź kradzieże, ponieważ korzystając z Internetu jesteśmy nieświadomi w jakie linki wchodzimy, z jakich stron korzystamy, a więc z pomocą przychodzi nam właśnie Digibyte. Spółka postanowiła wrzucać codziennie posty na swoją stronę na Lifeinvader, gdzie będzie przedstawiała informacje dotyczących bezpieczeństwa w sieci, aktualizacji swoich urządzeń, korzystania z programów antywirusowych - opisała całokształt. Całość trwała przez okres całego tygodnia, bowiem dzisiaj jest ostatni dzień z prowadzenia akcji. Z przedstawionych nam informacji, kampania jest również akcją promocyjną, dotyczącą nowego oprogramowania spod znaku Digibyte. Kampania liczyła się sporym rozgłosem wśród ludzi, a szczególnie internautów, którzy potrafią spędzać codziennie kilka godzin buszując po stronach internetowych. Czy jest to dobrze wykonany krok dla Digibyte? Z naszej perspektywy stwierdzamy, że tak. Digibyte za pomocą wykonanej kampanii wykreowała sobie lepsze zdanie o sobie wśród odbiorców. I tych młodszych, i tych starszych. Samo oprogramowanie może okazać się sukcesem na rynku. Pamiętajmy, co nowe, działa i prężnie się rozwija, jest dobrym celem dla wszelakich inwestorów. Niewykluczone, że tak się stanie dla Digibyte przyciągając do siebie wspomnianych nakładców. Jest to wielka szansa dla spółki na tle zysku, a także rozgłosu.

 

unknown.pngLighthouse Cafe and Bar zadowala klientów. Aktywne działania na tle współprac i nie tylko!

Lighthouse Cafe and Bar, wielu znana nam kawiarnia połączona z barem. Lokal położony przy Bay City Ave / Cortes Street, Vespucci Canals - prosperujący słodkimi łakociami, owocowymi koktajlami, kawą, winem i przeróżnymi likierkami. Ostatnio zachwyca swoją klientelę, a wszystko zostało udokumentowane na stronie wymienionego lokum, gdzie postaramy Wam się opisać tutaj. Zacznijmy może z początku hitem, jaki został wprowadzony w menu owej kawiarni. Na życzenie klientów zostały dodane banany w czekoladzie. Okazały się być strzałem w dziesiątkę podbijając kubki smakowe. Jest to jeden z produktów, który zapamiętał się w historii lokalu, jako ten najlepiej sprzedający. Następnym postem, jakim zainteresował nas Lighthouse Cafe and Bar jest dość unikalna współpraca, jeżeli chodzi o takie biznesy.  W lokalu można było zauważyć aktywne wizyty ze strony oficerów Departamentu. Czym to jest spowodowane? Właśnie współpracą, a dokładniej współpraca z samym Los Santos Police Department. Co za tym idzie - kawiarnia wyszła naprzeciw osobom, które działają na dobre imię miasta proponując darmowe posiłki. Jest to świetna inicjatywa zachęcająca klientów do środka. Przechodząc dalej, co do listy relacji, jaką przedstawił nam biznes - kolejnym punktem jest uczestniczenie na minionym już wydarzeniu Sing for Earth. Tamtejsze stragany wystawione przez lokal zdołały również podbić serca uczestników, którzy chętnie korzystali z usług gastronomicznych oferowanych przez Lighthouse. Przystało to pozytywnie dla lokalu, bowiem w socialmedia odbiło się spore echo z dobrymi opiniami dla nich. Właścicielka nie zatrzymuje się w swoich działaniach brnąc cały czas do przodu. Dzień później na stronie Lighthouse można zauważyć wpis odnośnie nawiązania współpracy ze znaną federacją Violent Fighting Federation. Po spisaniu kolejnego kontraktu, biznes występował na siódmej odsłonie VFF dnia 21 listopada, prezentując swoje karty. Takie postępowanie doprowadziło do kolejnego rozgłosu dla biznesu gastronomicznego. Na stronie lokalu gastronomicznego pojawiły się dwa ostatnie posty. Jeden nawiązywał do kolejnej współpracy nawiązanej z jedną z większych marek w Los Santos - Satterfield Corporation. Obie strony doszły do porozumienia tworząc dla siebie sprzyjające warunki. Drugą zaś, jak i ostatnią informacją, jest wpis odnośnie ostatniego zamknięcia Lighthouse, który mógł oburzyć mieszkańców, lecz nie obyło się bez wyjaśnień. Miejsce było zamknięte z powodu renowacji wnętrza. Tak, środek został odnowiony dzięki Onani Interior Design, dzięki czemu bar zdołała zbawić to jeszcze więcej klientów w swoje progi. Jak jesteśmy stanie wyczytać wyżej, biznes sobie radzi znakomicie. Relacje przekonały wielu ludzi do siebie, a sam bar połączony z kawiarnią uzyskał ogromny rozgłos w socialmedia. Ciekawe czym jeszcze zostaniemy zaskoczeni ze strony Lighthouse Cafe and Bar, tego nie wiemy, ale oczekujemy na dalsze postępowania.

 


unknown.pngTOP 3 biznesy w Los Santos tego tygodnia - czyli recenzje!

1) Vanilla Unicorn - na pierwszym miejscu w zestawieniu tego tygodnia znalazł się Vanilla Unicorn, czyli klub striptizerski. Sam klub położony jest w dzielnicy Strawberry oraz cieszy się popularnością wśród miłośników erotycznego tańca. Prawdziwe miejsce dla mężczyzn chcący rozwinąć swoje fantazje, ale także dla kobiet, którzy interesują się tego typu tańcem. Wszystko dzieje się przy znakomicie dobranej muzyce, także samej zabawy też nie brakuje! A to wszystko napędzane jest przez barek, w którym serwowane są wysokiej klasy drinki i różnego rodzaju alkohole. Niektórzy klienci opowiadali o jakości występującej tam pracy, a mierzy ona wysoko. Wystrój wnętrza przekonuje wielu. Wykonany starannie wygląd idealnie wpasowuje się w klimat klubu. Pobyt tam na pewno zadowoli wiele osobowości interesującymi się takimi miejscami. Jeżeli jesteś jedną z nich to daj temu szansę i zajrzyj!

2) Lighthouse Cafe and Bar - na drugim miejscu znalazł się lokal gastronomiczny, o którym rozlegle wspomniano wyżej w artykule. Jest to pierwszy raz, kiedy Lighthouse debiutuje w zestawieniu whatinbusiness. Ale wracając, jest to kawiarnia połączona z barem, który został ulokowany przy Bay Cite Ave łamane na Cortes Street. Lokal wyróżnia się od wszystkich tym, że w swojej ofercie głównie ma słodkie przekąski, koktajle, pyszną kawę i wino, a także przeróżne likierki. To nie wszystko co znajdziemy w karcie. Jeżeli życzysz sobie wytrawnego posiłku, obiadu to nie będzie z tym problemu, ponieważ w swojej ofercie takowe posiadają! W samym lokum panuje bardzo miła atmosfera, która jest podpierana przez personel starający się o dobry pobyt każdego klienta. Wnętrze przemawia swoim szarmanckim wystrojem, w której w dużej mierze została również zawarta natura. Warto przypomnieć o innowacjach, które są wprowadzane regularnie, lecz to już zostało opisane wcześniej. Warto zajrzeć do lokum. Byłam już nieraz i nigdy się nie zawiodłam! Miejsce wyposażone w zacisze, gdzie możesz także wykonywać swoją pracę. 

3) Wigwam - na trzecim miejscu uklasyfikował się ponownie lokal gastronomiczny. Wigwam, pierwszy raz występuje w zestawieniu whatinbusiness na zasłużonym miejscu. Z jakiego powodu zasłużone? Lokal położony przy jednej z głównych dróg Vespucci przemawia do mieszkańców swoim typowo amerykańskim stylem. Oferta lokalu jest bardzo prosta, przez co sprawia, że trafia ona do większości osób. Mianowicie, w swoim menu prezentują hamburgery, kurczaki, zapiekanki aż po popularne dania domowe. Idealne miejsce do spędzenia swojej przerwy, wiem co mówię bo sama tam uczęszczałam i serdecznie polecam! Wnętrze jest proste, ale schludne. Typowa restauracja zapewniająca stoliki, gdzie można przysiąść oraz spokojnie zjeść swoją potrawę. Występująca tam atmosfera jest spokojna, jak i miła, a czasem i nawet napotkamy samych oficerów, ponieważ jest to przytułek często odwiedzanych przez pracowników Departamentu. Poważnie, warto wstąpić swoją nogą w wspomniane miejsce i przekonać się na własnej skórze!

proba2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nicholas Satterfield poinformowany o kolejnej odsłonie whatinbusiness, z ciekawości wszedł na stronę Daily Globe zobaczyć co tym razem pisze autorka programu. Widząc kilka wzmianek o sobie i swojej korporacji uśmiechnął się. Wszystko dokładnie przeczytał przy popijaniu porannej kawy w swoim biurze. Zastanawia się czy i tym razem, dojdzie do zawirowań prawnych w Daily Globe i ponownej reedycji tekstu.**

Ostersky i kislu lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝