Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Duty x3


VenonatWQ

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wprowadzenie możliwość wbicia duty 3 razy tak jak to było na poprzedniej edycji. Ceny większości aut trochę z kosmosu, są niezbalansowane i niedostosowane do zarobków. Zwiększenie ilosci wbicia duty poskutkuje tym, że pracownicy będą musieli dłużej stać w biznesie, co je zapełni i może nie będą stały puste jak to bywa na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, peterin napisał:

no jakoś zbędne to jest moim zdaniem

no zbędne, zakurwiać musisz na 3 roboty( i to przez jaki czas) żeby kupić w miarę samochód z czego w większości biznesów nikogo nie ma i rp nawet nie można poodgrywac XD, 

 

Edytowane przez VenonatWQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, każmy cywilom zapierdalać na trzy zmiany by po tygodniu mogli sobie kupić auto, bo o to chodzi w roleplayu - o mozolny grind bez końca. 

Zmniejszyć ceny aut "zwykłych" i dać możliwość wbicia trzech wypłat na jednym duty - ekonomia zrobi resztę 

Lmao 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że jak się gra Bentrumka to żyłka pęka jak ktoś ma lepszy wóz od ciebie, a ty musisz robić.... ehhhh chłopaki to nie 5m by po tygodniu jeździć drogimi wozami. Poza tym jak chcesz zarobić to kombinuj z projektami IC, Celebrity Project itd. Jak dasz coś od siebie to i otrzymasz, a nie siedzenie w biznesie na trzy zmiany.

MartwyZ i Errmirand lubią to

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, VenonatWQ napisał:

Proponuje wprowadzenie możliwość wbicia duty 3 razy tak jak to było na poprzedniej edycji. Ceny większości aut trochę z kosmosu, są niezbalansowane i niedostosowane do zarobków. Zwiększenie ilosci wbicia duty poskutkuje tym, że pracownicy będą musieli dłużej stać w biznesie, co je zapełni i może nie będą stały puste jak to bywa na co dzień.

 

Masno jest tak jak jest jebać wasze zarobki :c pomęczycie się to docenienie latfiutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moim zdaniem jeden slot biznesu ale możliwość bicia duty dwa razy, skoro i taką dwa sloty i pewnie większość bije to duty w obu to i tak poswieca na to dwie godziny dziennie, dzieki temu dostaną te same pieniadze, nie będą nijaczyć postaci i będą robić na jeden etat, w teorii trzy razy duty też jest spoko, kto nie chce nie musi tego robić i też będzie się dobrze bawił, kto chce będzie farmił i mi to też nie przeszkadza, pamiętajmy że to tylko gra, a zawsze w takich sytuacjach negatywnie wypowiadają się osoby które nie mają na to czasu i nie chcą żeby inni mieli lepiej, takie typowe polskie myślenie (nie wrzucam wszystkich oczywiście do jednego worka, tylko piszę co myślę no offense). Tak czy siak, moim zdaniem tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, VenonatWQ napisał:

zakurwiać musisz na 3 roboty( i to przez jaki czas)

tak offtopic to jak robisz na 3 biznesy to łamiesz regulaminxd

 

1 godzinę temu, Smotar napisał:

Zmniejszyć ceny aut "zwykłych" i dać możliwość wbicia trzech wypłat na jednym duty - ekonomia zrobi resztę 

Co do zmniejszenia cen zwykłych aut to zgadzam się w 100%. Mniejsze ceny Muscle Carów, SUV'ów i terenówek powinny zostać wprowadzone nawet zaraz. Skoro chcemy klimacik małego miasteczka a nie wioski, to dlaczego każdy jeździ zardzewiałym Emperorem/Tornado? Bo ceny tych klimatycznych furek są śmiesznie wysokie. Pozdro

 

Edytowane przez Ginxter
AlexsandrosXD lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ginxter napisał:

tak offtopic to jak robisz na 3 biznesy to łamiesz regulaminxd

 

Co do zmniejszenia cen zwykłych aut to zgadzam się w 100%. Mniejsze ceny Muscle Carów, SUV'ów i terenówek powinny zostać wprowadzone nawet zaraz. Skoro chcemy klimacik małego miasteczka a nie wioski, to dlaczego każdy jeździ zardzewiałym Emperorem/Tornado? Bo ceny tych klimatycznych furek są śmiesznie wysokie. Pozdro

 

tak po prostu illegal o tym wspomniałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Hmm, moim zdaniem jeden slot biznesu ale możliwość bicia duty dwa razy, skoro i taką dwa sloty i pewnie większość bije to duty w obu to i tak poswieca na to dwie godziny dziennie, dzieki temu dostaną te same pieniadze, nie będą nijaczyć postaci i będą robić na jeden etat, w teorii trzy razy duty też jest spoko, kto nie chce nie musi tego robić i też będzie się dobrze bawił, kto chce będzie farmił i mi to też nie przeszkadza, pamiętajmy że to tylko gra, a zawsze w takich sytuacjach negatywnie wypowiadają się osoby które nie mają na to czasu i nie chcą żeby inni mieli lepiej, takie typowe polskie myślenie (nie wrzucam wszystkich oczywiście do jednego worka, tylko piszę co myślę no offense). Tak czy siak, moim zdaniem tak powinno być.

Powiem tyle, jeżeli administracja dalej tam będzie postępować to ten serwer upadnie w taki sam sposób jak i poprzedni. 

Smotar i antek2220 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Morfeusz napisał:

Hmm, moim zdaniem jeden slot biznesu ale możliwość bicia duty dwa razy, skoro i taką dwa sloty i pewnie większość bije to duty w obu to i tak poswieca na to dwie godziny dziennie, dzieki temu dostaną te same pieniadze, nie będą nijaczyć postaci i będą robić na jeden etat, w teorii trzy razy duty też jest spoko, kto nie chce nie musi tego robić i też będzie się dobrze bawił, kto chce będzie farmił i mi to też nie przeszkadza, pamiętajmy że to tylko gra, a zawsze w takich sytuacjach negatywnie wypowiadają się osoby które nie mają na to czasu i nie chcą żeby inni mieli lepiej, takie typowe polskie myślenie (nie wrzucam wszystkich oczywiście do jednego worka, tylko piszę co myślę no offense). Tak czy siak, moim zdaniem tak powinno być.

Zgadzam się w stu procentach. Dlaczego nie udostępnić po prostu możliwościa wbicia duty 2x dziennie niezależnie w jakim biznesie to robimy. Aktualnie ci, ktorzy nie chcą nijaczyć postaci i pracują w jednym biznesie są nieco poszkodowani - mogliby po prostu siedzieć na duty dłużej. Reszta dalej mogłaby pracować w dwóch biznesach tak jak do tej pory i wszyscy byliby zadowoleni.

antek2220 lubi to

p.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka możliwość x2 payday powinna być dla osób, które wolą przesiedzieć w jednym miejscu więcej aniżeli w dwóch lokalach. Obecnie postacie, które wolą pograć sobie klimatycznie w jednym miejscu i zająć się gierką IC są spychane na drugi tor i mają ciężej w świecie gierki od typowych ludziksów, którzy grindują, bugują i robią z rozgrywki rpg. Co jak dla mnie jest kuriozalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin