Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Duty x3


VenonatWQ

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ta propozycja jest super.

Można pracować w swoim biznesie i klepać 3x te same duty rozwijajać i dbając o swoje interesy, a nie napierdzielać na dwie/trzy zmiany w różnych biznesach.

Można być w dwóch biznesach, ale żeby limit wbicia dziennego duty (ogólnego) wynosił x3 - to mi się podoba. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad na polskim roleplayu sie wzielo przeswiadczenie ze mozolny grind jest dobry. Roleplay to odgrywanie rol, jak sama nazwa mowi. Na wiekszosci zagranicznych serwerow pierwsze auto kupujesz po 5h gry i to za nawet $50k. Po co blokowac graczom mozliwosc zarobienia wiekszej ilosci gotowki potrzebnej do character devu roleplayujac w biznesie? 

Edytowane przez hetmano
Smugglercb, verit, kamn i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WaderQ napisał:

Ja rozumiem, że jak się gra Bentrumka to żyłka pęka jak ktoś ma lepszy wóz od ciebie, a ty musisz robić.... ehhhh chłopaki to nie 5m by po tygodniu jeździć drogimi wozami. Poza tym jak chcesz zarobić to kombinuj z projektami IC, Celebrity Project itd. Jak dasz coś od siebie to i otrzymasz, a nie siedzenie w biznesie na trzy zmiany.

No chyba to już zostało ładnie podsumowane

 

Ogarnijcie dupy statsy i dajcie coś od siebie a nie afk 3x 45  i oooo mam fureeeee 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niech sie ta elita jebana co uwaza tylko swoje srodowisko gry za odpowiednie nie zesra

zwyklego cywila tez mozna ogarnac na bardzo ciekawa postac i grac nia ciekawe watki, nawet podczas jebanego duty tylko pierw nie mozesz miec oczu zarosnietych gownem

co do propozycji to bardzo spoko, dzieki temu taki cywil jesli chce to moglby grac w jednym biznesie i nie musial by statsic zeby miec jakies auto zeby gdzies transport szybko ogarnac

 

to jest rp a nie rpg ziomeczki tu nie chodzi o grind a o interakcje z innymi graczami, chyba niektorzy o tym zapomnieli

Sons, Smugglercb i hetmano lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zrobienie tego będzie skutkować tym, że za miesiąc gracze, którzy grają od teraz i grają aktywnie, będą jeździć wypasionymi autami. Może nie byłoby to złe gdybyśmy grali w Los Santos, ale jak dla mnie nie pasuje po prostu to do takiego miasteczka jak Paleto Bay, bo zepsuje to szybko klimat, który jest aktualnie. Kwota startowa jest Ci w stanie zapewnić wóz, którym możesz długo pojeździć, a żeby zapracować na lepszy wóz, trzeba trochę na to czasu poświęcić. Nie ułatwiałbym tego bardziej (porównując do innego serwera, gdzie możesz wbić sporo duty, dostać spore premie, i po miesiącu gry jedziesz przez centrum jak bóg życia w sportowym samochodzie). To fakt, ceny niektórych aut są za duże, lekko bym je zmniejszył, ale też nie przesadzając - gospodarkę można zniszczyć w bardzo łatwy sposób.

pufiaczyna lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, escede napisał:

Według mnie zrobienie tego będzie skutkować tym, że za miesiąc gracze, którzy grają od teraz i grają aktywnie, będą jeździć wypasionymi autami. Może nie byłoby to złe gdybyśmy grali w Los Santos, ale jak dla mnie nie pasuje po prostu to do takiego miasteczka jak Paleto Bay, bo zepsuje to szybko klimat, który jest aktualnie. Kwota startowa jest Ci w stanie zapewnić wóz, którym możesz długo pojeździć, a żeby zapracować na lepszy wóz, trzeba trochę na to czasu poświęcić. Nie ułatwiałbym tego bardziej (porównując do innego serwera, gdzie możesz wbić sporo duty, dostać spore premie, i po miesiącu gry jedziesz przez centrum jak bóg życia w sportowym samochodzie). To fakt, ceny niektórych aut są za duże, lekko bym je zmniejszył, ale też nie przesadzając - gospodarkę można zniszczyć w bardzo łatwy sposób.

Bardziej wydaje mi się, że tutaj chodzi o duty x3 w jednym biznesie, czyli w jednym siedzisz dłużej, ale za to odpada Ci kolejny. W sumie to ma swój plus, gdzieś wcześniej była właśnie o tym propozycja. Ludzie grający w 1 biznesie będą mogli na spokojnie sobie grać i nie będą zmuszeni biegać od biznesu do biznesu, przez co też naturalnie zwiększą się etaty dla innych. Może to być fajne i dobre rozwiązanie, bo jeśli podzielisz 80 minut na 3 to wychodzi Ci średnio 26 minut, więc kto chce sobie dorobić - zostanie, a kto się śpieszy odbierze swój cash i kończy. Wystarczy tylko fajnie zbalansować system wypłat. Propozycja jak dla mnie najbardziej na plus.

Edytowane przez pufiaczyna
Kalirot, Kamszot i escede lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a potem wszyscy będą jeździć samochodami za 50-90k, dorośnijcie, nie potrzebujecie super samochodu żeby grać bogu wie jakie niesamowite RP, tak wspominacie że "RP to nie RPG, tutaj nie powinno być grindu", ale żadnego grindu wcale nie ma, tak jak ceny niektórych pojazdów powinny się zmienić to zarobki są bardzo dobrze zrobione pod ekonomie serwera, przypominam że w większości biznesów oprócz pay day'ów powinny z czasem funkcjonować premie od pracodawcy, rózne nagrody i tym podobne co miało miejsce na serwerach na innych platformach. Jeżeli tak naprawde zależałoby wam na dobrym graniu RP, to nie przejmowalibyście się zarobkami które i tak są znośne, w pare dni zarobisz sobie na porządny samochód, osiągniesz sukces na postaci i wtedy zdąbędziesz jeszcze lepszy jeżeli tak bardzo ci na tym zależy. Bo zgaduje że na nic innego i tak byście tych e-pieniążków nie wydawali nawet jak by było na co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze RP dzielą się na dwa typy: pierwszy - osoby napierdalające po 2 duty, dorywczą i cornery codziennie, by po miesiącu kupić auto niskiej klasy, w ostateczności dostając po kupnie auta FCK/FCJ, po czym wypisują płacze na forum i discordzie jak przez tego jebanego zjeba straciło się miesiąc życia; drugi - osoby, który także napierdalają duty, dorywcze, etc., lecz kupują to auto po tygodniu farmienia, po czym mogą skupić się na RP, natomiast po ewentualnym FCK/FCJ nie czują się tak bardzo pokrzywdzeni jak pierwsze typy.

Wasz wybór jest prosty.

Kalirot i pufiaczyna lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamn napisał:

Gracze RP dzielą się na dwa typy: pierwszy - osoby napierdalające po 2 duty, dorywczą i cornery codziennie, by po miesiącu kupić auto niskiej klasy, w ostateczności dostając po kupnie auta FCK/FCJ, po czym wypisują płacze na forum i discordzie jak przez tego jebanego zjeba straciło się miesiąc życia; drugi - osoby, który także napierdalają duty, dorywcze, etc., lecz kupują to auto po tygodniu farmienia, po czym mogą skupić się na RP, natomiast po ewentualnym FCK/FCJ nie czują się tak bardzo pokrzywdzeni jak pierwsze typy.

Wasz wybór jest prosty.

Tylko nie wiem do czego dąży ten wybór. Czytajcie to ludzie ze zrozumieniem, a następnie udzielajcie się w propozycjach. 1 biznes po 3x duty = tyle co byś nabił duty w 2 biznesach  mając praktycznie tę samą kasę, a masz tylko wybór, czy zarobisz tyle, czy tyle. Tylko znów ten jeden biznes zezwoli na grę każdemu, przez co automatycznie większość tych lokali będzie zapełniona, bo jeśli ktoś zbiera na samochód to logiczne, że automatycznie dłużej przesiedzi w tym biznesie + pierdyknie sobie dorywczą.

 

A jeśli chodzi o wielkie pustki w lokalach, które są w chwili obecnej. Nie lepiej mieć mniej biznesów, a jednak zapełnionych z możliwością pogrania?

Edytowane przez pufiaczyna
Kamszot lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2020 o 22:04, Fragstore napisał:

no niech sie ta elita jebana co uwaza tylko swoje srodowisko gry za odpowiednie nie zesra

zwyklego cywila tez mozna ogarnac na bardzo ciekawa postac i grac nia ciekawe watki, nawet podczas jebanego duty tylko pierw nie mozesz miec oczu zarosnietych gownem

co do propozycji to bardzo spoko, dzieki temu taki cywil jesli chce to moglby grac w jednym biznesie i nie musial by statsic zeby miec jakies auto zeby gdzies transport szybko ogarnac

 

to jest rp a nie rpg ziomeczki tu nie chodzi o grind a o interakcje z innymi graczami, chyba niektorzy o tym zapomnieli

Stary jak ludzie mają odgrywać rp chociażby w biznesach jak polowa graczy to statsiarze, którzy wbijają równo 45 minut duty i wychodzą i nigdy nie wchodzą poodgrywac RP. 3/4 bizensów stoi puste, a aplikacje na nowe wstrzymane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, VenonatWQ napisał:

Stary jak ludzie mają odgrywać rp chociażby w biznesach jak polowa graczy to statsiarze, którzy wbijają równo 45 minut duty i wychodzą i nigdy nie wchodzą poodgrywac RP. 3/4 bizensów stoi puste, a aplikacje na nowe wstrzymane.

no i huj z nimi, nie wiem co ma do tego ta propozycja, tacy ludzie zawsze byli, są i będą, miej w nich wyjebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin