Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra/mlodyg1337] Psychotrop


zipek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: PsychoTrop/mlodyg1337+kilka kont których nie pamiętam.

Nazwa postaci na którą nałożono karę: nie pamietam.
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN.
Powód nałożenia kary: Odwalacz. (pisze podczas wchodzenia do gierki)
Członek ekipy nakładający karę: było to już dosyć dawno nie pamietam do końca całej sytuacji.
Wyjaśnienie sytuacji: witam ponownie w dziale apelacji po dosyć długim czasie postanowiłem napisać apelacje i spróbować przywrócić sobie dostęp do gry na serwerze. w skrócie biorę wszystkie zarzuty na klatę - niestety moją wadą jest to ze działam impulsywnie zamiast wszystko przemyśleć na spokojnie; ale nabrałem pokory,  i jak wiemy czasu nie cofne z góry chciałem przeprosić za moje zachowanie morfeusza bo zdarzyło mi się go lekko obrazić jak i kilka poszczególnych osób, z okazji ze są święta mam więcej czasu wolnego na gierkę i chciałbym pograć z moją ekipą pozdro i wesołych świąt dla każdego czytającego, licze na pozytywne rozpatrzenie.
Ewentualne screeny/świadkowie: brak dowodów było to z 7/8 miesiecy temu.

Edytowane przez pszczoła1337
BreakABitchBack lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin