Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[INTHECAGE] InTheCage: Felipe Sanchez przedstawia kulisy upadku i swojej przegranej walki!


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

 4cdPtbX.png


« Interviews | InTheCage Home | Podcasts »


Wywiad z spokojnym, pełnym motywacji oraz techniki ''łamaczem kości'', Felipe Sanchezem.

09/12/2021 przez Ted Heartman dla InTheCage (DAILY GLOBE)Screenshot-4.png

Mimo, że gala Violent Fighting Federation 7 już dawno dobiegła końca, emocje przez długi czas były z nami, i nic ich tak nie podkreśliło jak walka dwóch gladiatorów! Michael "Big'M" Domino w walce z Felipe "BoneCrusher" Sanchez. To były emocje, z jednej strony obeznany w swojej kategorii wagowej, człowiek siłacz oraz miłośnik jedzenia, z drugiej strony wykazujący się zawodnik, spokojny oraz skupiony z wysoką techniką. Ta walka to bardzo duże emocje: z jednej strony osoby wspierające Domino, z drugiej Sancheza wkładając w to całe serca.

Pierwsze rundy pokazały dominacje techniki Sancheza nad Domino, lecz z jakiegoś powodu to właśnie ''wielkiemu M'' udało się zebrać na tyle motywacji, by pokazać dlaczego jest niezastąpionym zawodnikiem wagi ciężkiej poprzez wygranie tak trudnej dla niego walki. Nikt nie wie, jak Felipe wygrywając w początkowej fazie walki, nagle się potknął. My, my to już wiemy i wy również się dowiecie w naszym podcaście.

* Poniżej znajduje się wywiad w formie audio z Felipe Sanchezem. Dostępny jest na każdej, nieco bardziej popularnej platformie.

Cytat

Ted Heartman mówi: Witam, z tej strony Ted Heartman. A z nami, jest pretender do pasa wagi ciężkiej, łamacz kości, dobrze wam już znany... Felipe 'BoneCrusher' Sanchez.
Felipe Sanchez mówi: Miano pretendenta póki co straciłem *śmiech* Ale tak, tu Felipe Sanchez. Uszanowanie.
Ted Heartman mówi: Wiec. Felipe, powiedz nam, jak rozpoczęła się twoja kariera zawodowa?
Felipe Sanchez mówi: Jak się rozpoczęła Wysłałem po prostu swoje ala CV do włodarzy VFF, miałem stoczonych wcześniej parę walk amatorskich i teraz, w wieku trzydziestu czterech lat naszła mnie ochota na spróbowanie się w zawodowym sporcie.
Ted Heartman mówi: Czyli od amatora, do predatora? *zaśmiał sie* A dokładnie łamacza kości.
Felipe Sanchez mówi: To się dopiero okaże, czy ksywka będzie się zgadzać. Przez te dwie walki nie pokazałem jeszcze swoich wszystkich możliwości.
Ted Heartman mówi: No właśnie. Co do walki, widzieliśmy już twoje starcie z Michaelem. Powiedz, co się stało że wygrywając w pierwszych rundach widocznie na punkty, nagle straciłeś tą możliwość?
Felipe Sanchez mówi: Wydaje mi się, że poczułem się za bardzo pewnie po dwóch pierwszych rundach. Zlekceważyłem Michaela i to mnie straciło. Michael to doświadczony zawodnik, mocny skurwysyn i wykorzystał ten błąd. Wiesz, wygrywając dwie pierwsze rundy, czułem się już jak wygrany, na następnej walce nie mogę tak do tego podchodzić.
Ted Heartman mówi: To było widać w trzeciej rundzie, lecz czwarta była mocno wyrównana, brakowało tylko jednego ciosu. To było widać. Ale w tym masz racje, nie można lekceważyć nikogo, a zwłaszcza doświadczonego rywala. Powiedz mi w jakim stosunku żyjesz z Michael'em poza zawodowym?
Felipe Sanchez mówi: W jakim stosunku? Mogę nazwać nas kolegami, jak mogłeś zauważyć na konferencji nie obrzucaliśmy się błotem, podchodziliśmy do siebie z wzajemnym szacunkiem. Przed galą normalnie rozmawialiśmy, po walce też. Do każdego swojego rywala podchodzę z szacunkiem, przyszedłem do VFF spełnić się sportowo.
Ted Heartman mówi: Jaka jest twoja codzienna rutyna?
Felipe Sanchez mówi: Moja codzienna rutyna? Budzę się codziennie o dziesiątej, o dwunastej mam pierwszy trening tutaj który trwa półtorej godziny, później godzina rowerka, trochę siłowni i o dziewiętnastej mam kolejny trening w klubie. Reszta wieczoru to już wolny czas.
Ted Heartman mówi: Dobrze, a posiadasz jakąś specjalną dietę?
Felipe Sanchez mówi: Jeśli mam być szczery... To nie, nie mam żadnej diety. Jem to na co przychodzi mnie ochota, a mogę sobie na to pozwolić przez dużą ilość jednostek treningowych. Wiesz z pełnym luzem mogę zjeść wielkiego burgera, bo wiem, że tego samego dnia spale go na macie, czy też na rowerze.
Ted Heartman mówi: Dobrze. Skoro odpowiedziałeś na te pytania, teraz popytamy odnośnie twojego życia prywatnego, jeżeli nie chcesz to nie musisz odpowiadać.
Ted Heartman mówi: A pierwsze pytanie brzmi, co lubisz robić poza sportem walk?
Felipe Sanchez mówi: Co lubię robić? Jestem motocyklistą, przynależę do Mongols MC, więc jeśli mam czas to wsiadam na motocykl i spotykam się z klubowymi braćmi.
Ted Heartman mówi: Dasz rade powiedzieć, co robisz z ów braćmi? Pijecie, spożywacie jakieś jedzenie czy jakieś gry?
Felipe Sanchez mówi: Są to dosyć mocno zakrapiane spotkania, tak spędzamy czas *śmiech*.
Ted Heartman mówi: A no to rozumiem. *zaśmiał sie* Powiedz nam, jak odpoczywasz po treningach, walkach w wolnym czasie?
Felipe Sanchez mówi: Moją ulubioną formą odpoczynku są wizyty u zaprzyjaźnionego fizjo. Gość robi ze mną cuda, poważnie. Nigdy nie miałem styczności z lepszym specjalistą.
Ted Heartman mówi: Rozumiemy. Dobry masaż nie jest zły?
Felipe Sanchez mówi: Nie tylko masaż. Z wiekiem nasze ciało ma różnorakie problemy, mogę powiedzieć, że facet mnie konserwuje albo naprawia niczym samochody.*śmiech*.
Ted Heartman mówi: *zaśmiał sie* Dobre słowa, dobre słowa. Powiedz nam szczerze Felipe, jeżeli byś miał możliwość wybrania sobie rywala. Z kim chciałbyś się zmierzyć?
Felipe Sanchez mówi: To oczywiste, chciałbym rewanżu z Domino. Ale mogę Ci zdradzić, że zobaczysz mnie w klatce na gali w grudniu.
Ted Heartman mówi: Uhh. A czy możesz nam zdradzić, z kim tym razem się zmierzysz? I czy pokażesz swoją pełną formę?
Felipe Sanchez mówi: Niestety nie mogę Ci tego zdradzić, ale za niedługo się dowiecie. A co do formy, jestem w gazie... Pokaże się jeszcze lepiej niż w walce z Michaelem.
Ted Heartman mówi: Łamaczu kości, chciałbyś kogoś pozdrowić?
Felipe Sanchez mówi: Yeah, Chciałbym pozdrowić całe Mongols Nation, moich braci Jaya, Gaela, Ronnie, Juana. Wszystkich zawodników VFF i to w sumie chyba tyle...
Ted Heartman mówi: My zarówno pozdrawiamy wszystkich zawodników VFF, oraz włodarzy. Mówił dla was Ted Heartman, a to był wywiad z Łamaczem Kości, znanym Felipe Sanchezem.
Felipe Sanchez mówi: Dzięki wielkie Ted za zaproszenie, pozdrowienia dla ludzi.

tO7ePDi.png

Edytowane przez Vesior

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin