Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/zamknięty] m4cant


m4cant

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Harold Clattenburg
Rodzaj kary: blokada 
Powód nałożenia kary: 
Pracownik lokalu zanożował ludzi przed klubem w Vinewood Hills. Dostał status BW, wszedł do klubu z maczetą, ukrył sie w klubie przed LEA
Członek ekipy nakładający karę: zamkniety
Wyjaśnienie sytuacji: Nie rozumiem powodu dość chaotycznie napisany, nie byłem pracownikiem lokalu ani nikt mnie nie zanożował. Moja postać wyszła przed klub gdy 3 czarnoskórych poprosiła ją o to, tam został otoczony. Pierwsze ciosy wyprowadzili czarnoskórzy prowokując bijatykę, jako że moja postać miała przy sobie maczetę wykorzystałem ją w celu samoobrony. Dostałem od dwóch napastników z pięści, żadnego noża nie widziałem, napisałem powód swojego BW nikt nie miał zastrzeżeń. Napastnicy nie odgrywali obrażeń po bw z maczety, jedynie na /do otarcia ich sprawa. Ukrycie się w klubie przed LSPD było dynamiczną akcją, wykorzystaniem momentu gdy przewijają się pod klubem imprezowicze, wchodzą i wychodzą. Nie widzę nic w tym nadzwyczajnego nie zgodnego z role play, postać pozbierała się po otrzymaniu weselniaka pod klubem i uciekła do klubu przed konsekwencjami, wykorzystała moment tak jak zostało to rozegrane.
Ewentualne screeny/świadkowie:

image.thumb.png.15bad62b6523bcf8f64a4d6a5760bdd2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w klubie od początku akcji i to ja poprosiłam @zamkniety oraz @kuzyn o interwencję widząc, co grasz.

Wszedłeś sobie do lokalu na Vinewood z maczetą za paskiem jak gdyby nigdy nic pomijając fakt, że na wejściu są bramki, które wykrywają metal. Dookoła Ciebie pełno ludzi (w tym celebrytów, ochroniarzy jednej z istniejących firm na serwerze), a Ty dalej nic sobie z tego nie robisz. Przypominam, że jednak Vinewood nie jest dzielnicą Davis, gdzie wejście do baru z bronią nikogo raczej by nie dziwiło. Idąc dalej podchodzisz do randomowej kobiety IC i zaczynasz swoją żenującą grę. Po zrobieniu z niej dziwki zostałeś wyproszony z klubu i zamiast wyjść od razu zacząłeś z kolegami grać jakieś awantury. Z tego co wiem, to zostałeś za klubem nożem doprowadzony do BW. Wstajesz, uciekasz znów do prestiżowego lokalu zakrwawiony z maczetą i chodzisz między bawiącymi się tam ludźmi, by ukryć maczetę.

Kara jest słuszna i nie zostanie zdjęta. Następnym razem zastanowisz się co grasz (a co ważniejsze w jakich miejscach).

Apelacja odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin