Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[PROJEKT IC, Szwalnia] The Counterfeiters


duzibydlak

Rekomendowane odpowiedzi

ssssssssssssssssssssssssssssssss.jpg.d2e65ccb371df37d44d57d6af0df9552.jpg

THE COUNTERFEITERS

Mroczny biznes podróbek rozprzestrzenił się na całym świecie, stając się przemysłem o wartości ponad 500 miliardów dolarów. Pomimo często kosztownych działań egzekucyjnych podejmowanych przez marki, które zatrudniają dziesiątki prawników zajmujących się egzekwowaniem prawa cywilnego i karnego na całym świecie, międzynarodowy handel podróbkami, w tym luksusowymi, kwitnie z niemal stałymi wzrostami. Łupem fałszerzy najczęściej padają popularne i ekskluzywne marki. Podrabiane towary modowe to towary, często gorszej jakości, wytwarzane lub sprzedawane pod cudzą marką bez zgody właściciela marki.  Konsumenci kupują podróbki z różnych powodów. W większości przypadków przyciąga ich ekskluzywność. Kupujący starają się posiadać coś, co nie jest powszechnie dostępne, ale większość z nich nie może sobie na to pozwolić.


OOC

Spoiler

Cześć, witam. Postanowiłem poszerzyć sobie możliwości interakcji z innymi nowym projektem pod szyldem The Roeca Crew | TSCF. Projekt w założeniu to mała szwalnia, której celem będzie falsyfikowanie ubrań uzyskując przy tym korzyści majątkowe. Planów na grę w tym temacie jest ogrom. Na początku działamy nielegalnie, sprowadzając po taniości różne typy odzieży, które następnie będą wykorzystywane do falsyfikacji przez niczego nieświadome kobiety pracujące w szwalni, chcące dorobić sobie do pensji, a następnie falsyfikaty będą wprowadzane na rynek. Lokalizacji miejscówki nie będę tutaj podawał ze względu na wymuszenie interakcji na innych graczy chcących zaangażować się w projekt. 🙂   Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.

Będziemy potrzebować następujących przedmiotów:

- obiekty pod interior przypisany do szwalni

Edytowane przez duzibydlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin