Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Freestyle League


Perwix

Rekomendowane odpowiedzi

freestyleleague2.jpg

 

Czym jest Freestyle League?

Freestyle League – organizacja utworzona pod koniec 2021 roku przez jednego z raperów w Los Santos S3VEN’ a. Zadaniem ligi jest przede wszystkim organizowanie pojedynków freestylowych. Sam S3VEN wychodzi z założenia, że w Santos jest dość dużo przemocy i żeby ludzie zwalczali konflikty słownie przy pomocy mikrofonu. Od początku istnienia organizacji jej założeniem było dawanie szansy ludziom, którzy nie mieli okazji pokazać swojego talentu (underground), jednakże założyciel nie zabiera okazji pokazania się przez osoby sławne na scenie freestylowej.

 

Przebieg wydarzenia

- losowanie uczestników (kto z kim – tworzenie drabinek)

- bitwy (każdy z uczestników dostaje po 1:30 minuty)

- dwóch najlepszych, którzy dostali się do finału rywalizuję o nagrodę główną

 

Podczas wydarzenia

- w lokalu znajduje się bar w którym można zakupić alkohol

 

 

Zapisy

Chętni mogą wysyłać zgłoszenia na e-mail organizacji (( pw forum lub discord: Perwix#5557 )).

 

Lokalizacja

Siedziba znajduje się na ulicy Power Street w dzielnicy Strawberry.

unknown.png

Spoiler

unknown.png

 

OOC

Siema, wychodzę z propozycją projektu, który miałby na celu dać grę zarówno ludziom z branży, tym którzy grają w półświatku, a także zwykłym cywilom. Do wygrania w każdej bitwie będą pokaźne sumy, a przebieg takiej bitwy opisałem wyżej. Każdy kto chciałby spróbować może napisać na moje PW po prostu, że jest chętny i wtedy zostaje dodawany na discord Freestyle league. Mam nadzieję, że pomysł wypali i będę mógł zapewnić nową strefę gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin