Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

BLACK MAFIA FAMILY


FragDiGGer

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.c2891027c085883c07fcca3a4ef85525.png

Black Mafia Family (BMF) jest organizacją działającą na terenie Stanów Zjednoczonych, zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków oraz broni palnej na szeroką skalę. Wykorzystywali branże muzyczną jako BMF Entertainment, która prała brudne pieniądze z handlu kontrabandą. Black Mafia Family zasłynęła w hip-hopowej pop-kulturze ze względu na swój bardzo ekstrawagancki styl życia.

W 2005 roku DEA zatrzymała braci Flenory, ostatecznie zostali skazani na 30 lat więzienia, a prokuratorzy twierdzili, że założyciele BMF do 2005 roku zarobili ponad 270 milionów dolarów.    

The Black Mafia Family została założona pod koniec lat 90'tych XX wieku w południowo-zachodnim Detroit przez braci  Flenory, do 2000 roku rozpoczęła sprzedaż kokainy w całych Stanach Zjednoczonych. Wraz z upływem czasu utworzyli nowe siedziby na terenie USA oraz siatki kontaktów z kartelami.  BMF postanowiło utworzyć kolejną siedzibę do rozprowadzania kontrabandy w mieście Los Santos, gdzie porządkiem i logistyką mieli zajmować się wracający po kilkunastu latach do rodzinnego miasta Mason Stanton, wraz ze swoją siostrą Rebeccą. Swoją wysoką pozycję oraz zaufanie zdobyli w Atlancie. Rodzeństwo Stanton'ów wraz ze swoimi ludźmi prężnie działali w nowym mieście łapiąc coraz to szersze kontakty. Celem założenia wytwórni przez Masona było pranie brudnych pieniędzy oraz chęć dodatkowego zarobku. Wytwórnia BMF Entertainment wypromowała na lokalnej i zagranicznej scenie świeże talenty, a także te istniejące. Między innymi zaliczali się do nich Jay-z, czy Drake.

 

gif-hg.gif.cab71138e6d00a974be345acfabb62fe.gif

OOC

Witam, planuje wystartować z organizacją jaką jest Black Mafia Family. Na serwerze nie widziałem jeszcze projektów związanych z tą grupą przestępczą więc postanowiłem spróbować swoich sił, jest to mój pierwszy projekt organizacji przestępczej, której będę liderem, aczkolwiek mam kilku letnie doświadczenie grając w półświatku na innych serwerach RP. Jako organizacja nie będziemy zamykać się na własne grono, jesteśmy otwarci na nowe osoby jak i interakcje z innymi osobami/organizacjami w grze.

Ekipa:

 

Edytowane przez FragDiGGer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin