Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Szponto] CrySpyx, Bunta, HooliganZWroclawia


CrySpyx

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:

CrySpyx: https://forum.v-rp.pl/profile/3770-cryspyx/

Bunta: https://forum.v-rp.pl/profile/3738-bunta/

HooliganZWroclawia: https://forum.v-rp.pl/profile/10338-hooliganzwroclawia/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kate Wilson, Iketani Kobayashi, Diego Morales
Rodzaj kary: AJ
Powód nałożenia kary: Przedłużanie akcji rabunkowej, brak dynamicznej gry In Character pod naciskiem zamaskowanych gangsterów
Członek ekipy nakładający karę: Szponto
Wyjaśnienie sytuacji:  Krótko i na temat, siedzieliśmy we trójkę w domu, wpadło dwóch zamaskowanych gości i po prostu nas okradli, każdy grzecznie oddał kasę i zostaliśmy osądzeni o rzekomo przedłużanie akcji, dlaczego? Ponieważ stało PD pod drzwiami, tylko dlatego. Nikt nic nie przedłużał każdy grał normalnie, napastnicy wyszli z domu jak zobaczyli PD to klasycznie się spłakali, był to ich już drugi rabunek na ten dom i za pierwszym razem jakoś totalnie problemu nie było, bo właśnie PD nie było pod drzwiami. Więc po prostu zostaliśmy ukarani za frajer, okradli nas i jeszcze za to dostaliśmy kare XD  Dodam jeszcze że napastnicy zostali puszczeni wolno a my skazani bez dowodów XD, czyżby kolesiostwo?
Ewentualne screeny/świadkowie: @cexe@darkfuture@Teddy.

image.png.e425bd922756a0bfa6060c6404464474.png
image.png.8c62c01bc8965cf939fbaf9901193769.png taki smaczek

Edytowane przez CrySpyx
Snoop, Bunta, tomashewra i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie rozumiem trochę kary nadanej przez szponto. Nie jest to atak w jego stronę, ale sami napastnicy zaznaczyli, że nie zależy im na karze dla całej trójki, tylko na rozgrywce. W sumie to nawet na /b byliśmy dogadani i nagle posypały się AJ. 

Kizzy, Snoop, CrySpyx i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Teddy. napisał:

że nie zależy im na karze dla całej trójki, tylko na rozgrywce.

Gdybyście pouczyli kolegę, który rzekomo nie wiedział że musi oddać itemy to o 00:02 byłoby po rabunku, o 00:06 wpadły psy które pewnie dostały powiadomienie z alarmu w drzwiach.

Karę narzuciłem dla wszystkich, którzy mieli meldunek w tym interiorze ponieważ nie mam dostępu do logów.

Reasumując:

Proszę o usunięcie wpisu dla @CrySpyxoraz @Bunta, ponieważ oni nie przedłużali niepotrzebnie akcji. Po uzgodnieniu szczegółów z rabusiami/PD stwierdziłem, że nie ma sensu by to dalej grali skoro sami czuli niechęć do dalszej rozgrywki. Zwrócono dobra materialne dla poszkodowanych,

@HooliganZWroclawiaczyli Diego Morales ma zostawiony wpis o przedłużaniu akcji RP, z mojej strony tyle - sprawę zamykam i przekazuje do czerwonych w celu zdjęcia wpisów z konta osób, które dostały karę niesłusznie.

Pozdrawiam

Kamikaze i CrySpyx lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób departament mógł dostac powiadomienie z alarmu w drzwiach jeżeli one były otwarte. Mówisz rzekomo, sprawdź sobie od kiedy gram na owym serwisie, nigdy nie uczestniczyłem w akcji rabunkowej i po prostu nie wiedziałem, że musze oddać przedmioty, na innych serwerach działo się to skryptowo ze strony napastników. Rzekomo ty jeszcze kazałeś PD oraz napastnikom prowadzić dalej akcje, gdzie oni dogadali się drogą OOC że tego nie robią, co jest ucieczką od gry IC a podobno za to też są kary. Słyszałem że użytkownik Joka cię oszukał, jakoby miał dostać on tylko fanty, gdzie okradł nas również z gotówki i mówiłeś że dostanie kare, nie widzę żadnej na jego profilu. Według mojego zdania jesteś osobą nie kompetentną na stanowisko gamemastera.

BvpsvcP.png

9aCNtn7.png

PS. Dalej nie odzyskałem swoich fantów w postaci sygnetów oraz gold chaina 🙂

Pozdrawiam

CrySpyx, arson i Krejzi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin