Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Szymon] Slodzi4k


Slodzi4k

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5374-slodzi4k/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: James Bright

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci

Powód nałożenia kary: Wyjście z gry podczas akcji RP

Członek ekipy nakładający karę: Szymon

Wyjaśnienie sytuacji: W trakcie grania akcji w dokach ze znajomym, rozpoczął się pościg LSPD za mną, po tym gdy mój samochód dachował zacząłem grać akcję zatrzymania, lecz biorąc pod uwagę to że była już wtedy późna godzina(nie pamiętam dokładnie ale coś około północy), Mój opiekun prawny uznał że mam wyłączyć wszystko i iść spać, po próbie wytłumaczenia że gry online nie da się zatrzymać i prośbie o dokończenie tego co robiłem, został wyłączony Internet w domu, co przełożyło się na brak możliwości dokończenia akcji.

Jeżeli apelacja zostanie pomyślnie przyjęta mogę na spokojnie dokończyć całą akcję bądź przyjąć AJ ponieważ Wiem że mi się on należy.

Ewentualnie screeny/świadkowie: Znajomy który brał udział w akcji, od razu dostał wiadomość na Facebooku o tym co się stało(o ile można to zaliczyć jako świadka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz świadomość tego, że jest późna godzina i mama/babcia/sąsiadka będzie krzyczeć, że masz iść spać następnym razem po prostu wyjdź z gry wcześniej. Nie jesteś w stanie przewidzieć, czy za moment nie rozwinie się poważniejsza rozgrywka jak w Twoim przypadku właśnie się stało. Ucieczka od rozgrywki jest karana blokadą postaci i to się nie zmieni. Nie widzę sensu kontynuowania pościgu po takim czasie zwłaszcza, że było w to zaangażowanych kilka osób, a nie jedna czy dwie. 

Apelacja odrzucona.

Spectre lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin