Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Cocain] ToJestLewy


ToJestLewy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5481-tojestlewy/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Carter Balandin
Rodzaj kary: (AJ) 120 minut
Powód nałożenia kary: 
Zastanów się co ty robisz podczas jazdy.(120 minut)
Członek ekipy nakładający karę: Cocain
Wyjaśnienie sytuacji: Siemanko, 30.12.2021 godzina 1:40 jechałem samochodem za radiowozem który prawdopodobnie  prowadził Morfeusz, albo po prostu mnie spectował, prowadziłem sie za tym radiowozem plus minus 15 sekund ( nie byłem zatrzymany, po prostu za nim jechałem ) jak wiadomo na vespucci canals są wysepki które wyrzucają samochód mimo 50/60km h, dodam że padał deszcz i po prostu straciłem kontrole nad pojazdem gdy dodałem gazu przy wysepce, następnie wyrzuciło mnie w powietrze, skończyło się tak że radiowóz stanął pod wysepką, a moje auto skończyło na jego dachu ( to nie było kontrolowane, po prostu wyrzuciło mój samochód ) po tym jak auto spadło na radiowóz, uderzyłem bezwładnie w drzewo, napisałem na chacie ooc krótkie XD i od razu zabierałem się chcąc zagrać tą akcje, nie minęło 10 sekund wyleciałem z AJ, próbowałem napisać do Morfeusza, lecz chyba nie ma zamiaru wysłuchać akcji z mojej perspektywny, więc pisze to tutaj, uważam że kara została nadana kompletnie niesłusznie, wnoszę o zdjęcie loga bo kare odsiedze do czasu jej rozpatrzenia. Jeśli ten PD na którego spadłem ma z tego powtórke, to będę wdzięczny za ukazanie tu jej, pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Miejsce dostania AJ: unknown.png

Edytowane przez ToJestLewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin