Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes][Komis] DC Car Dealership


Radekk

Rekomendowane odpowiedzi

bez.png

DC Car Dealership - komis samochodowy założony w styczniu 2022 roku przy Burton st. San Vitus Blvd. 248A. Kadra działalności w większości jest pasjonatami szeroko pojętej motoryzacji. Dzięki współpracy komisu z profesjonalnym warsztatem samochodowym klienci mają pewność, że ich nowo nabyte pojazdy są przygotowane w stu procentach do bezpiecznego przemieszczania się po drogach. Na chwilę obecną do użytku została zagospodarowana tylko część lokalu. Lokal pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 18:00 do 23:00. Idąc z duchem czasu pełną ofertę komisu będzie można znaleźć na aplikacji, która będzie dostępna do pobrania z tego miejsca *Klick*.

 

LOKALIZACJA

unknown.png

mapa101v2.png

(Czerwona kropka zaznaczona na mapie)

 

OOC

Cześć! Zdecydowałem się tym razem na otwarcie komisu samochodowego ze względu na rozwój i zainteresowania postaci. Dotychczas obracałem pojazdami bez żadnego oficjalnego biznesu, przez ten czas zapoznałem się dokładnie z rynkiem panującym na serwisie i sądzę, że to odpowiedni czas aby już oficjalnie wystartować z tego typu biznesem. Wraz z rozwojem będziemy wprowadzać różnego rodzaju innowacje, o których przekonacie się sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin