Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GASTRO] Taco Farm


Borówa

Rekomendowane odpowiedzi

Z.png


Taco Farmer – lokal który został założony przez Iker’a Nave, Budynek jest umieszczony na skrzyżowaniu ulic Carson i Strawberry w dzielnicy Davis, Styl i aranżacja mebli przypomina meksykańską kuchnię w której są serwowane najlepsze dania z wioski dzięki czemu pobliscy mieszkańcy będą mogli poczuć klimaty zza wielkiego muru dzielącego Meksyk od USA. Przy lokalu znajduję się wielki parking na którym klienci będą mogli  parkować, oraz budynek posiada otwartą część w której można usiąść i zjeść na świeżym słoneczku z widokiem na piękne palmy.  Panująca tam pogoda i niskie budynki przez które promyki słońca docierają do restauracji nadaje mu typowo meksykański klimat. Restauracja nie jest zwykłą restauracją lecz większość dań jest podawana bez glutenu i to właśnie wyróżnia tą restaurację od innych.

To wyjątkowe miejsce gdzie najesz się za praktycznie niewielką cenę przy klasycznej meksykańskiej muzyce, w otoczeniu meksykańskich ozdób, jak i klasycznych aut muscle. Warto wspomnieć że Lokal jest sponsorowany przez Sprunk czyli bezalkoholowy napój gazowany o smaku cytrynowym.          

merged_2.gif

Meksykańskie inspiracje i lokalne źródła..
Stawiamy na jedzenie z najwyższej półki, idealnie dobrane i naturalne składniki które są wychodowane przez farmerów w Grapeseed .
Przedstawiamy przepyszne jedzenie robione z przepisów prosto z Meksyku.

Cytat

Cześć, chciałbym rozpocząć biznes z jedzeniem w tematyce Meksykańskiej w ciekawym otoczeniu, ostatnio zwinięto mi furę z tamtych okolic i to mnie zaciekawiło, postanowiłem zrobić miejsce do którego wiele osób z półświatka będzie mogło przychodzić i nie bać się o telefon na policję. Jeżeli droga lokalu się potoczy tak że będzie napadany, napadany to znaczy atakowany przez półświatek to nie będę stawiać im oporu. Z resztą rozgrywka sama pokaże

 

Edytowane przez Borówa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin