Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/KoruS]Monti1020


SandPalaCwwelPierddolony

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego profilu globalnego:Monti1020 - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono blokade :Emiko Fuchida Leslie Gearhard

Rodzaj kary: Blokada postaci

Członek ekipy nakładający kare:KoruS

Wyjaśnienie sytuacji: Witam serdecznie chciałam wyjaśnić całą sytuacje- jestem stałym graczem który czerpie dużą frajdę móc być członkiem społeczności vibe- i który stara się przestrzegać wszystkie reguły lecz czasem każdy z nas potrafi coś złamać przez niewiedzę bądź pomyłkę- tak się stało. Po rozmowie z KoruS zostały mi przedstawione zarzuty pod względem Przelewania majątku z powodu że moje dwie postacie były w jednym budynku- Chciałabym uniżenie przeprosić i prosić o łagodny wymiar sprawiedliwości i możliwość wrócenia na moje postacie z powodu tego że popełniłam ten błąd z niewiedzy i własnej głupoty. Przyznaje się do błędu który popełniłam i przepraszam uniżenie jeżeli ktoś został dotknięty tą sytuacją- Nie potrafię dobrać odpowiednich słów na to jak mi zależy na grze na tym serwerze na tych postaciach- Leslie moja postać na której gram obecnie jest właścicielką salonu tatuażu pod opieką znanego wielu graczom byczola- razem stawiamy na szereg interesującej gry i staramy się też  zapewnić pracownikom którzy u nas pracują  fajną grę. Dlatego chciałabym przeprosić całe społeczeństwo Vibe za mój błąd i proszę o szanse na poprawę a obiecuje że nie popełnię już tego błędu. Pozdrawiam Monti1020

ECPU Byczol i ixenen lubią to

JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA JEBAC SANDPOWERA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiedza nie jest usprawiedliwieniem, pamiętaj o tym na przyszłość. Świadomie (lub nie) łączyłaś majątki swoich postaci, co jest zabronione. Jednakże dostaniesz szansę dalszej gry na swojej postaci Leslie G. Postać Emiko Fuchida nie zostanie odblokowana, a majątek w postaci domu został usunięty.

Apelacja zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin