Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Wypożyczalnia] Cypress Flats Truck & Van Rental


Mxsi

Rekomendowane odpowiedzi

Cypressflatstruckandvanrental.thumb.png.46c9fa42ef3651680857f8a3f890cb65.png

 

Cypress Flats Truck & Van Rental - Firma założona w 1988 przez Johnny'ego Gonzales. W swoim świetle cieszyla sie swoja popularnością, posiadała dużą bazę klientów, małe firmy logistyczne wolały wynająć sprzęt od firmy gdyz cena za wynajem byla dosc niska i nie musieli sie przejmowac serwisowaniem, dzięki czemu oszczędzając sobie dodatkowych wydatków.

***

Niestety krach ekonomiczny w 2008 dopadł też wypożyczalnie przez co stracili większość swojej floty oraz dużą bazę klientów. Po katastrofie w 2008 firma ledwo wiązała koniec z końcem, stracila swoja popularność oraz konkurencja dawała im w kość. Zmeczony zyciem Johnny Gonzales widząc że koniec firmy jest już bliski, poddał się i opadl na laurach, następnie plac ktory nalezal do firmy był wynajmowany jako parking bądź myjnia lecz nie szło to za dobrze.

***

Na odsiecz firmie “Cypress Flats Truck & Van Rental” która należy do Johnny’ego Gonzales przyszedł amerykanin meksykańskiego pochodzenia po trzydziestce, cały wydziarany z miejsca bylo widac ze to bandzior i gangster, mężczyzna przedstawił się jako “lokalny inwestor” który chce wspomóc firmę. Zacarias Terrazas zaproponowal przejcie kontroli nad firma, odbudowanie jej i odzyskania dobrego imienia, w zamian za kontrolę nad księgowością, udziały w zyskach i możliwość wykupienia firmy w przyszłości. Zacarias spadl Johnny’emu z nieba, zgodzil sie na owa umowe, obgadali detale. Zacarias Terrazas rozpoczął odbudowę firmy, od razu wziął się za szukanie potencjalnych inwestorów do zakupu nowych pojazdów oraz zainwestował w reklamę firmy, reklamuje ja pod stara nazwa lecz pod nowym zarządzaniem.

 

**Podczas przegladania gazety Los Santos Times, mozna natknac sie na taka o to mala reklame na ostatnich stronach, nic wielkiego ale zawsze cos**

X0gMfOY.png

**Po wpisaniu w wyszukiwarke fraz "wypozyczalnia/ciezarowki/van/campervan/los santos/cypress flat/tani wynajem/logistyka" moze wyswietlic sie reklama firmy **

J9cSrUy.png

 

**Podczas najmu pojazdu od firmy, klient moze przeczytac taka o to umowe o najem pojazdu**

a16EL9V.png

OOC:

Spoiler

Witam, mam zamiar zbudowania firmy wynajmującej ciężarówki/vany oraz campervany. Firma ogółem bedzie sluzyla jako przykrywka do prania forsy z nielegalnych interesów Smoke Bastards MC. Lecz nie wykluczam też normalnej rozgrywki z cywilami, kazdy bedzie mogl przyjechac/zadzwonić i wynająć pojazd, wszystko do dogadania IC. Nawet bedzie mozna sie dogadac o mniejsza zaplate w zamian za podpisania “zawyżonej” faktury która pomoże w praniu pieniędzy. Mam zamiar kupic pare pojazdów pod firmę, rozgrywać akcje z Event-Teamem, wystawiac lewe faktury o wynajem i polaczyc sily z innymi projektami/biznesami dzięki temu budując większe kontakty i wpływy firmy. Zaloze tez temat w dziale Przestępstwa gdzie będą opisywane wszystkie wały prania hajsu mojej postaci oraz firmy, dzięki temu służby porządkowe też będą mogli fajnie dołączyć do rozgrywki.  

 

Edytowane przez Mxsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin