Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biuro Nieruchomości] Balandin Real Estate


ToJestLewy

Rekomendowane odpowiedzi

                              balandin.png

Balandin Real Estate - To nowo powstająca firma zajmująca się handlem nieruchomościami założona przez młodego Rosjanina Cartera  Balandin'a. Firma stawia pierwsze kroki w mocno rozwijającym się mieście, młody Rosjanin ma zamiar założyć w nim skromne biuro gdzie mieszkańcy Los Santos będą mogli przyjść po poradę, sprzedać swoje mieszkanie, lub zakupić nowe z oferty biura nieruchomości. Biznes zajmuje się skupem/sprzedażą mieszkań na  każdą rękę, od kawalerek  w przedmieściach miasta,  po ogromne domy z ogrodem. Firma  działa na terenie Los Santos, jak i okolicznych wiosek. Każdy klient który wyrazi chęć zakupu mieszkania, zostanie po nim indywidualnie oprowadzony przez wykwalifikowanych pracowników. W miarę możliwości biznesu,  w przyszłości Carter ma zamiar udzielać kredytów, wcześniej oceniając zdolność  kredytową klienta tylko na mieszkania które należą do firmy. Balandin Real Estate jest w posiadaniu zgody na  wystawianie mieszkań, które są objęte zajęciami  komorniczymi, komornik  który zajmuje mieszkanie, wystawia  je na licytacje przez biuro nieruchomości,  gdzie każdy mieszkaniec będzie  mógł je wylicytować za odpowiednią sumę. Planowana jest strona internetowa, by ułatwić kontakt z klientem, który będzie mógł przejrzeć całą ofertę nieruchomości. Firma stawia jednak pieczęć nad kontaktem lokalnym, nie ma zamiaru z tego nigdy zrezygnować.

                                                        kontaktbalandin.png

Właściciel biznesu -  Carter Balandin

Kontakt Telefoniczny - 204-819

Adres  E-mail - [email protected] (( Prywatna wiadomość ))

                                                         lokalizacja.png

Spoiler

unknown.png

                                                          oocbalandin.png

Spoiler

Siemasz, stwierdziłem że przyda się biuro nieruchomości, mam doświadczenie w handlu, prowadze już jeden biznes na serwisie, który trzyma się już 7 miesięcy, to raczej dobry wynik. Do rzeczy, chciałbym założyć biuro, stawiające na rozgrywke IC, każdy kto przyjdzie do lokalu, będzie indywidualnie obsłużony przez pracownika,  oprowadzony po mieszkaniu, przeanalizują z klientem wydatki każdego mieszkania i dobiorą idealne, dopasowane do jego potrzeb tak samo działać to będzie w sprzedaży, lub po prostu w samej doradzie. Długo myślałem o tym pomyśle, i teraz postanowiłem z nim ruszyć. Mam nadzieje że zobaczymy się w gierce, w razie pytań podrzucam tutaj swojego discorda. ( ToJestLewy#4880 )  

 

Edytowane przez ToJestLewy
artvr, Kubik$, Rezus i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                               **Powstało pierwsze lokalne biuro znajdujące się przy Vespucci Canals.**

               

 

               unknown.png

 

Edytowane przez ToJestLewy
p4wek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin