Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Edwin]


Dobri

Rekomendowane odpowiedzi

Apelacja pisana przez moje konto

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10290-arek/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -

Rodzaj kary: ban na forum i w grze, zakladam ze perm

Powód nałożenia kary: spam

Członek ekipy nakładający karę: Edwin

Wyjaśnienie sytuacji: witam kilka dni temu zdarzyło mi się wziąć "udział" w dyskusji, która rozpętała się po dymisji szanownego opiekuna branzy, rico. Napisałem post, właściwe to jedno zdanie, które pół zartem pół serio nawiązywało do całej tej sytuacji, wokół której zadziała się cała kontrowersja i nie miało na celu wprowadzić niczego wartościowego do dyskusji, zwykły shitpost, ktory zostal nagrodzony przez nieszanownego supportera Edwina punktami o łącznej wartości 99999 co całkowicie odcięło mi możliwość przeglądania forum jak i wejść do gry na czas nieokreślony. Uważam, że jest to co najmniej niepoważne i kogoś ewidentnie tu poniosło. Zgodziłbym się z blokadą pisania postów na jakiś czas za zaśmiecanie dyskusji, ale na pewno nie na perma, bo ktoś odważył się wspomnieć o słynnej sytuacji z pilotem. Nie wiem co kierowało tą decyzją, ale na pewno była to skrajna frustracja i nadużycie swoich uprawnień.

Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez Dobri
westconnect i ElderGoose lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin