Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Audycja na antenie LS Sensations | 01.19.2022


trendsetter

Rekomendowane odpowiedzi

**Jest to oficjalny zapis z audycji dostępny w formie audio/tekstu na stronie radia LS Sensations.**

 

 

NN: Kolejny raz tylko dla was. Ten jedyny i powtarzalny koleś, który uwziął się na pewną grupkę dziwnych osób. LS Sensations, Nelly - siema.

NN: Zagłębmy się w pierwszej kolejności w przeszłość. Daleką przeszłość, bo to już parę miesięcy temu, a jak wiadomo - w tym mieście to spory kawałek czasu. Pamiętacie jak WWR organizowało swój projekt FRESHMAN, gdzie zostało zaproszonych sześciu różnych raperów, posiadających różne poglądy, wywodzili się z różnych środowisk i robili różne rzeczy. Pomimo dobrego startu i niezłych zasięgów projekt w końcu musiał upaść. Spekuluje się, że powodem był konflikt pomiędzy uczestnikami.

NN: Kolektyw MTM mocno wleciał na FLAIR. Jeden z uczestników pierwszego kolektywu dopuścił się nawet kradzieży na CEO FLAIR, co wskazuje, że ten spór nie był czymś "niewinnym". Mija parę miesięcy, spotykamy się tutaj - do czego dochodzimy?

NN: Dwójka rzekomo nienawidzących się wzajemnie raperów jak Memphis Tavares i MTM Mustafa wrzucają wspólne zdjęcie, do tego zapowiadając swój wspólny kawałek. Nie mam pojęcia jak do tego doszło, ale myślę, że zaskoczyło to każdego z nas.

NN: Raperka NIKSY jakiś czas temu wstawiła post sugerujący jej wylot z miasta, bądź krótką przerwę. Po paru dniach oczekiwania na więcej informacji dostajemy jej numer konta. Internet mocno zaszumiał ze spekulacjami, ale raczej każdy doszedł już do tego, że jest to związane z pozwem od Daily Globe. Trudno określić na ten moment, czy jest to właśnie TO, ponieważ celebryci w LS cierpią na jakiś niedowład. Wkurwiają mnie.

NN: Nie ukrywam, że opowiadam głównie o lokalnych sławach, jednak patrząc na ich ruchy raczej nigdy nie dosięgną tych, którzy błyszczą najjaśniej na naszej planecie. PR, który wkładają w rozwój swojej kariery jest czymś godnym podziwu. Jak przykłada się do tego taki "celebryta", który wchodzi w punkt zainteresowania moich podcastów? Wrzuca co jakiś dzień durną fotę z opisem na dwa słowa. W przypadku gdy cały internet napierdala na daną osobę, to on stwierdza, że  będzie udawał, że nic się nie dzieje. Niektórzy robią tak debilne rzeczy, żeby ktoś zwrócił na nich uwagę, że właśnie.. wszyscy czujemy się tym przytłoczeni.

NN: Celebryci nie dają nam pożywki. Nie utrzymują kontaktu z fanami. Nawet koncerty są jakieś mdłe. Nie zawierają "cząstki", która mogłaby zainteresować potencjalnego widza. Celebryci zmierzają w złą stronę w 2022 roku.

NN: Potem jest tylko narzekanie, że to fani są nieodpowiedni. Nie - oni są świetni, tylko wasze persony nie są chociażby w 1% warte jakiejkowlek uwagi. Zacznijcie robić coś dla innych, a nie tylko dla siebie. Pokażcie jacy właściwie jesteście.

NN: Chociaż pewnie te wszystkie słowa i tak przeminą. Wsadzicie je głęboko wiadomo gdzie. Jednak będę to powtarzał - w tym mieście brakuje kogoś, kto mógłby inspirować. Głupie akcje nie zapewnią wam niczego poza chwilowymi zasięgami. Wystarczy że znikniecie na parę miesięcy i nikt nie będzie o was pamiętał. Znikniecie w odmętach przesytu gównem, które wciąż napływa do koryta. Ale uważajcie, bo ono w końcu zacznie się przelewać i ubrudzi wam buty.

NN: I apel do każdego zabawnego celebryty z tego miasta, który nie oferuje niczego poza robieniem z siebie błazna pod każdym możliwym aspektem - napiszcie do mnie, umówcie się ze mną. Pogadajmy wspólnie o tym wszystkim. Może jesteście nieodkrytymi talentami, które potrzebują tylko i wyłącznie solidnego kopa motywacyjnego? Trudno mi uwierzyć w to co mówię, ale mogę dać szansę każdemu - dosłownie. Jednak udowodnijcie, że nie jest tak tragicznie jak mówiłem.

NN: **długie jęknięcie do mikrofonu** Nawet nie mam ochoty tego powtarzać. LS Sensations, Nelly. Siema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin