Skocz do zawartości

CoolNickname

Gamemaster
 • Ilość treści

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

CoolNickname wygrał w ostatnim dniu 26 Marzec

CoolNickname ma najbardziej lubianą zawartość!

Ostatnio na profilu byli

1 250 wyświetleń profilu
 1. Kubas kontaktował się z tobą w tej sprawie cztery dni temu. Miałeś odpisać, aczkolwiek do tej pory tego nie zrobiłeś. Poczekam jeszcze trzy dni, a w przypadku dalszego braku odezwu, apelacja zostanie odrzucona.
 2. Blokada na Discordzie została zdjęta.
 3. Trzymam za słowo, że tym razem będziesz przestrzegał regulaminu. Akceptuję.
 4. Odrzucam. Może to i rzeczywiście nie te same imiona, ale podobieństwo jest po prostu zbyt duże.
 5. Nie jesteśmy od tego, żeby sprawdzać, co ktoś miał na myśli podczas pisania jakiejś wiadomości. Ekipa reaguje wtedy, kiedy widzi, że naruszony został któryś z podpunktów regulaminu, więc tak też musiało być i tym razem. Po wyglądzie apelacji widzę, że chyba za bardzo ci nie zależy, ale z drugiej strony twoim problemem jest to, że kara jest zbyt długa, a ja przejrzałem wysłane przez ciebie wtedy wiadomości i jestem w stanie to przyznać. Skracam do 7 dni, więc na Discordzie będziesz mógł się udzielać ponownie dnia 19.10.2020.
 6. Nie. To, że nie myślałeś wtedy, że będziesz tutaj grał, w żadnym stopniu nie upoważniało cię do tego, żeby się tak żałośnie zachowywać. Nie dość, że nie potrafisz zachować się na głównym, to jeszcze wypisujesz do ekipy na PW jakieś głupoty, które kompletnie przekraczają granice dobrego smaku i pozwolę sobie ich tutaj nie przytaczać. Twoja kara kończy się 18.10.2020 i uniemożliwia tylko korzystanie z serwera Discord, więc jeżeli będziesz chciał pograć sobie na serwerze, to na pewno to zrobisz. Odrzucam.
 7. Aisha Harper (ur. 25 października 2000 r. w Central Los Santos Medical Center), sygnująca się częściej swoim pseudonimem artystycznym Lilith to afroamerykańska performerka i początkująca piosenkarka popowa. Dziewczyna do niedawna często występowała na żywo w wielu lokalach, śpiewając w nich różne popularne utwory, głównie z lat 80/90 i grając na pianinie. Jakiś czas temu w znacznym stopniu zrezygnowała jednak z tej formy występów i przeniosła swój performance na bardziej "globalny" poziom, zaczynając publikować swoje covery oraz autorskie utwory w internecie i znacznie bardziej udzielać się w
 8. Pomimo tego, że na kanale ekipowym wyraźnie pisze, żeby cię nie odbanowywać, postanowiłem, że dam ci szansę. Zważaj na to, co robisz i piszesz, bo kolejnej szansy nie będzie. Akceptuję.
 9. Z tego co widzę, to kara się już przedawniła. Zamykam.
 10. Jestem pewien, że doskonale pamiętasz, za co dostałeś tego bana. Dopóki nie będziesz w stanie tego przyznać, w moim mniemaniu nie zasługujesz na jego zdjęcie. Dochodzi do tego jeszcze ewidentnie prześmiewczy ton apelacji, bo posłużyłeś się treścią innej do napisania swojej. Wiem, że w ogóle nie zależy ci na tym unbanie, ale zawsze możesz spróbować za tydzień. Powodzenia. Odrzucam.
 11. Niech będzie, ponieważ masz już tego bana od dość dawna. Mam tylko nadzieję, że nie pożałuję swojej decyzji. Akceptuję.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności