Skocz do zawartości

CoolNickname

Moderator techniczny
 • Ilość treści

  257
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

CoolNickname wygrał w ostatnim dniu 24 Styczeń

CoolNickname ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  CoolNickname#7765

Ostatnio na profilu byli

2 449 wyświetleń profilu
 1. **Raven w końcu przypomniała sobie o najnowszym kawałku Protaisa i Da KayKay, toteż nie omieszkała obczaić go sobie od początku do końca.**
 2. No dobrze, dam szansę, bo wydaje mi się, że rzeczywiście czujesz skruchę i kolejna taka sytuacja z twojej strony nie będzie miała już miejsca. Idź i nie grzesz więcej. Akceptuję.
 3. Niestety, ale to, że jesteś nowy w RP i że nie masz zbyt dużo czasu na grę w żaden sposób cię nie usprawiedliwia. Fajnie, że chcesz przestawić się na pisany styl rozgrywki, ale musisz zrozumieć, że Voice-RP i Text-RP to zupełnie dwa różne światy. Przejrzałem twoje logi, no i po prostu nie jestem w stanie w żaden sposób się nad tobą ulitować. Gra naprawdę mocno wskazująca na odwalanie, OOC w IC, wyzwiska na /b kierowane do innych graczy, przekleństwa na czacie narracyjnym, itp. Amerikano pewnie nie widział tych rzeczy, bo wtedy twoja kara byłaby tylko dłuższa. Poświęć ten czas na prz
 4. Przejrzałem logi i generalnie jestem w stanie uwierzyć w twoją wersję wydarzeń. Odblokuję ci tą postać, ale jeżeli jakimś cudem po dwóch miesiącach twoi oprawcy będą chcieli dokończyć tamtą akcję, to po prostu to zrób. Akceptuję pod tym jednym warunkiem.
 5. Cofam punkt i ufam, że rzeczywiście nie będziesz już czegoś takiego pisał. Doskonale wiadomo jak coś takiego się skończy. Akceptuję. edit; Patrząc na twoje wcześniejsze posty nakładam jeszcze moderację na czas nieokreślony.
 6. Przyjrzałem się dokładnie sprawie tych multikont i na chwilę obecną wniosek nasuwa się tylko jeden. Coś kręcisz. A skoro coś kręcisz, to musisz coś ukrywać. Twoja lista logowań z różnych adresów IP jest bardzo długa. Najprawdziwszym faktem jest, że z adresów, z których korzystałeś, w trakcie korzystania z konta olgierd przeprowadzono łącznie 3 dodatkowe rejestracje. olgierd_, do którego się przyznałeś, Skizze i dober, czyli dwa konta, do których się nie przyznajesz. To że ollie napisał 4, a faktycznie są tylko 3 dodatkowe konta nie ma tutaj totalnie żadnego znaczenia. Przejrzałem wszystki
 7. 5.5 Obrażanie członków ekipy jest zakazane. Niezależnie od rangi danej osoby karane jest banicją. Kara kończy się za pięć dni. Twoje logi i to, że wyzywałeś go jeszcze później na Discordzie daje mi jasno do zrozumienia, że przydałby ci się odpoczynek od serwera. Odrzucam.
 8. Wybaczcie, że tyle to trwało, ale były święta i było mi ciężko skontaktować się przez ten czas z niektórymi osobami, z którymi mógłbym nieco dokładniej przyjrzeć się całej tej sytuacji. Dość już przeczekaliście, a jestem w stanie uwierzyć, że rzeczywiście doszło tutaj do nieporozumienia (pomijając już całą tą akcję przedstawioną na filmiku, która pozostawia sporo do życzenia). Akceptuję.
 9. Nie wiem jak po takiej akcji rodem z jakiegoś Caracas miałbym zdecydować się na zdjęcie wam tych blokad. Zgadzam się w tej sprawie z Sebkiem. Odrzucam.
 10. Według mnie niestety nie minął. Spróbuj za dwa tygodnie i nieco lepiej uargumentuj, dlaczego mielibyśmy zdjąć ci moderację. Odrzucam.
 11. Niech będzie. Swego czasu rozmawialiśmy o tym z ekipą i jak mówiłem - większość była za tym, żeby znieść ci tą blokadę. Akceptuję. Miłej gry i wesołych świąt.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝