Skocz do zawartości

CoolNickname

Moderator techniczny
 • Ilość treści

  358
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

CoolNickname wygrał w ostatnim dniu 24 Styczeń

CoolNickname ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  CoolNickname#7765

Ostatnio na profilu byli

3 357 wyświetleń profilu
 1. **Po natknięciu się na post mówiący o premierze najnowszego kawałka DK, Raven niezwłocznie przesłuchała i polubiła.**
 2. Nie kupuję tego. Drugie konto założyłeś w sobotę, a swoje pierwsze 13 czerwca. Postaraj się trochę bardziej za dwa tygodnie, a rozważę pozytywne rozpatrzenie apelacji. Zazwyczaj dajemy drugie szanse w przypadku MK, ale to mnie po prostu nie przekonuje.
 3. Ostatnia szansa. Kolejne przejawy odwalania zakończą się permanentnym banem.
 4. Akceptuję. Zgłoś te wszystkie konta w tym temacie:
 5. Może gdybyś jakoś sensownie uargumentował dlaczego powinienem jeszcze bardziej skrócić ci tego bana, to spojrzałbym na to nieco przychylniejszym okiem. Apelacja pisana na kolanie nie wystarczy. Nie zostało ci już wiele do odczekania. Odrzucam. Poza tym, w dniu napisania apelacji nie miałeś odczekanych dwóch tygodni.
 6. No właśnie - po miesiącu miałeś apelować, a nie zakładać kolejne konto, pomijając przy tym czynność, którą polecił ci wykonać Mario. Rozmawiałem z nim na ten temat i po prostu nie mogę tego akceptować. Słowa Mario w poprzedniej apelacji: Słowem klucz jest tutaj to może, bo wyraźnie sugeruje ono, że przed powrotem do rozgrywki powinieneś napisać kolejną apelację, po której zdecydujemy o tym, czy będziesz mógł wrócić. Niestety, ale jestem zmuszony to odrzucić. Napisz odpowiednią apelację za 14 dni.
 7. Brzmi idiotycznie i nawet nie istnieje takie nazwisko. Nie.
 8. Apelacja mnie przekonuje. Akceptuję.
 9. Kara nadana dość dawno i może rzeczywiście trochę przesadzona, jeżeli chodzi o czas jej trwania. Mam mieszane uczucia kiedy oglądam to nagranie, ale niech będzie - dam wam kredyt zaufania, bo sytuacja nie wynikła w stu procentach z waszej winy. Nie ma sensu pisać kolejnych apelacji, więc jeżeli znajomi też mają zamiar wrócić na serwer to napisz mi na priv wiadomość z ich nazwami na forum.
 10. Odrzucam tak jak w przypadku nittwa123. Ponadto, radziłbym trochę pohamować język, zanim zaczną sypać się kary.
 11. Ciężka sprawa, bo mój werdykt zależy w niej w głównej mierze tylko od tego, czy rzeczywiście zaufam WAM (bo sprawa dotyczy zarówno ciebie, jak i twojego kolegi) na słowo odnośnie tego, że jakimś cudem postanowiliście w tym samym momencie odizolować się od komputera. Sprawdziłem logi, które wyraźnie wskazały na to, że dosłownie minutę przed przyjazdem na miejsce LSPD (albo nawet kiedy byli już na miejscu, bo logi niestety nie pokażą mi tego, czy jakiś radiowóz był w tym momencie w zasięgu twojego renderowania) wpisywałeś na czacie komendę /v szyba, a później PUF - chwilowy AFK i wyjście z
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝