Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra] wladcapiekiel


murmir

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1877-wladcapiekiel/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Cornell Mays.

Rodzaj kary: Ban.

Powód nałożenia kary: Ciągłe łamanie zasad serwera.

Członek ekipy nakładający karę: Sebek.

Wyjaśnienie sytuacji: Bodajże prawie rok temu dostałem banicję za uczestnictwo w wojnie gangów, w której nie miałem prawa brać udziału. Przyznaję się, zrobiłem to, złamałem regulamin serwera. Myślę, że to pora na schowanie ego do kieszeni i wyciągnięcie wniosków. 

 

Wiem, że wielokrotnie podczas swojej kariery tutaj, kłóciłem się z ekipą, graczami, moje zachowanie było toksyczne i głupie, zdarzało mi się robić jakieś krzywe akcje, zachowywałem się jak pajac z wybujałym ego, w skrócie to byłem straszny idiotą i prowokatorem, jeśli patrzę na swoje zachowanie wstecz to nic dziwnego, że teraz piszę temat w tym dziale. Prawie rok przerwy dał mi do zrozumienia, że nie warto jest być taką osobą. Jeśli dacie mi szanse, choć śmiem wątpić, z tego co słyszałem mój ban jest permanenty a ja jestem graczem "niereformowalnym", to postaram się popracować nad swoją osobą i zmienić swoje zachowanie w stosunku do graczy i ekipy. Skupię się tylko i wyłącznie na grze,.

Edytowane przez wladcapiekiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin