Skocz do zawartości

Mario

Zarząd
 • Ilość treści

  197
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Mario wygrał w ostatnim dniu 30 Kwiecień

Mario ma najbardziej lubianą zawartość!

Ostatnio na profilu byli

13 417 wyświetleń profilu
 1. Po raz kolejny musimy zamknąć bo nie potraficie dostosować swoich wypowiedzi do tematu. Toyer wydał już oficjalną decyzję i albo ją akceptujecie albo nie, takie są założenia. Vibe ma wielkie plany na przyszłość i po prostu taka jest wola. Zbędne posty poniżej wyjaśnień moglibyście sobie darować.. Napijcie się koronki, Jacka Danielsa i przyjdźcie na serwer korzystać z dóbr uniwersum, jakie oferuje GTA V a samo humorystyczne podejście twórców według mnie jest czymś co może być ciekawe.
 2. Nie no ludzie... Miasto tutaj jest bardzo duże i nie będziemy nikomu bronić sprintu. Tym bardziej, że sprint w GTAV wygląda dość realistycznie w porównaniu do starszych odsłon. Nie popadajmy w paranoje.
 3. Dziękujemy bardzo za wzięcie udziału w ankiecie!
 4. Czy jesteś w stanie wyjaśnić kim jest ten użytkownik? https://forum.v-rp.pl/profile/4263-gandzet/
 5. Hej! Krótka, szybka ankieta czysto anonimowa.
 6. Skoro nie daje gotówki to jest to błąd w systemie i należy zgłosić ten problem na gitlab issue to zostanie jak najprędzej naprawiony. Reszta to już kwestia ustalenia parametrów w panelu przez gamemasterów.
 7. Napiszemy prośbę do wybranych marek o pozwolenie korzystania z ich znaków towarowych na Vibe. Jeśli otrzymamy jakąkolwiek zgodę to wprowadzimy. Inaczej nie będziemy nadstawiać karku na sprawy sądowe. Przytaczanie gtaw w tej kwestii jest nie na miejscu bo tam sprawa wygląda całkiem inaczej, a nie chce mi się tego wyjaśniać każdemu z kolei. Jeśli komuś się ciuchy, które wgrywamy nie podobają to nie muszą z nich korzystać. Wgrajcie sobie swoje modyfikacje i śmiało.
 8. Ale kolego. Naprawdę jest to takie uciążliwe, że zamiast gucci masz gnocci?
 9. No niestety nie ma możliwości stworzenia realnego przepływu gotówki w branży rozrywkowej bo gracze zwyczajnie nie będą wydawać pieniędzy na branże i wiele razy było to już udowodnione, dlatego żeby cokolwiek miało ręce i nogi w tym sektorze musi być wspomagane takimi właśnie zagrywkami. Może 3 na 10 osób potrafiłoby kupić kartkę papieru zwana biletem na film, który musimy odegrać gra IC a następnie puścić go sobie na YT i realny zysk dla twórcy jest tak naprawdę znikomy w porównaniu do rzeczywistości, gdzie setki tysięcy ludzi kupuje bilety. Nie wiem jak wyobrażacie sobie działanie branży bez
 10. Dobra flowa ale miałeś już swoje pięć minut będąc opiekunem branży i świata nie odmieniłeś, ale odpowiem Ci na te brednie. Po pierwsze, osoby które wymieniłeś już praktycznie tymi postaciami nie grają, a jak grają to sporadycznie a sytuację, które "wypunktowałeś" miały miejsce miesiąc temu (zgadnij kto wtedy był opiekunem) i jakoś nie byłeś taki skłonny do dyskusji na ten temat - dopiero teraz, kiedy jesteś obrażony na cały świat bo dostałeś AJ na 3 godziny za wykonywanie samosądów za pomocą broni "AK47FLOWAEVENT" z wymówka, że zrobiłeś to w dobrej wierze dla serwera, bo gość zepsuł Ci po
 11. Zapożyczony screen od Was, przyznaję się bez bicia. Faktycznie, być może warto to zmienić i pozwolić chociaż na zapis jednej trasy na próbę. Trasy potrafią zająć trochę miejsca w bazie dlatego też są tak ograniczone, ale faktycznie jedną dla gracza można udostępnić. Przemyślimy to.
 12. Witajcie w kolejnym temacie informacyjnym, który ma na celu przedstawić Wam kolejne nowości jakie pojawią się na Vibe RolePlay. Codziennie się u nas coś dzieje, pojawia się wiele ciekawych i chętnych do zagłębienia się w ten rodzaj rozgrywki całkowicie świeżych osób, które wcześniej nie miały styczności z takim trybem gry. Wspólnie jednak chcemy dążyć do tego, by każdy potrafił odnaleźć się i czerpać przyjemność z tego, co oferujemy jako serwer. Mnóstwo dyskusji wewnątrz ekipy, by dążyć do stworzenia idealnego miejsca dla każdego muszą się opłacić. Nadchodzi więc jeden z tworów tych wielu
 13. Ściągam blokadę a w zamian dostajesz 320min AJ i nadzór kuratora. Jeśli powtórzy się taka sytuacja będzie kara surowsza. Nie da się ukryć, że zrobiłeś MG tak samo jak kolega, oboje jesteście winni tej totalni głupiej akcji.
 14. Blokada zostaje. Stwórz nową postać i prowadź ją zgodnie z regulaminem. Mamy nadzieję, że będziesz znacznie lepszym graczem od dziś.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝