Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skarga na gracza


Scream_1337

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Trammond Hale nick ooc: trammondzik
Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/9895-welonek/

 Link do konta oskarżonego:  https://forum.v-rp.pl/profile/3139-trammondzik/

 Powód składania skargi:Słabe rp, wymachiwanie bronią bez powodu, pisanie na dsc gróźb w IC, 

 Wyjaśnienie sprawy: generalnie to chłopaczek sobie pisze naprzykład na /do widać kutasa wystającego ze spodni, wymachuje gnatem lewo prawo, pisze mi na dsc że mnie odjebie na inne postaci bo na wcześniejszej (Trammond Hale) dostał blokade postaci, wyzywa mnie na dsc po akcji. Jeżeli chodzi o te ss gdzie lezy nieprzytomny obok motoru to Game Master widział czemu ma bw, i czemu mu wczesniej mu wbilem bw z noża, pisalem z nim wtedy na pw wiec ja bledu nie zrobilem 😄 moje dsc wrazie gdyby ktoś nie ogarniał o co chodzi z tych ss : Wylon 1.0.#9616
dowód - ss

 

 

unknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.png

Strielok i Ksionszkasz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że gracz @trammondzikreprezentował marny i znikomy poziom RP. W momencie kiedy dostałem info od @Welonekstarałem się w miarę możliwości przyjrzeć temu co się tam dzieje. W ciągu tych kilku minut rozgrywka oskarżonego skupiała się głównie na odwalaniu - m.in. celowanie do swojego kolegi, strzelanie do niego czy durne używanie komend narracyjnych. Robił wszystko co możliwe, żeby zostać ukarany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć krótko na temat gracza trammondzik. Nie odnośnie tej konkretnej akcji ale odnośnie ogólnie jego gry. Gość nieźle odwala; z początku myślałem że raz mu się zdarzyło bo był naćpany albo pijany czy coś sądząc po jego pisowni, ale nie - ten gość codziennie o każdej porze robi jakieś głupoty. Kilka dni temu bez żadnego konkretnego powodu IC jego postać usiłowała zabić i okraść moją postać; nie udało mu się to bo go zlałem i odjechałem autem, potem kilka godzin później przebrał się i założył kominiarke, dosłownie w środku dnia w Coffee Shopie z d*py wyjął broń i próbował mnie okraść ponownie; zaczął do mnie strzelać bez żadnego odegrania; napisałem mu na discord że nie gram z odwalaczami i wiem że to on, a ten udawał że nie wie o czym mówie. Dodam jeszcze że gość lubi sobie powyzywać IC zarówno i OOC. POZDRO600

Edytowane przez GazowaneMleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celować celowałem, strzelać, nie strzelałem (może raz przebilem mu opone) a mianowicie odgrywanie na /do widac kutasa, chwile wczesniej było celowane do niego z klamy, prosto w głowe a ten podbiega z nożem i zaczyna dźgać, to nie wiem jakim sensem było mi to odgrywać, gdy chlopaczynka nie szanuje zycia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz sobie przerwę czy nie, kary nie unikniesz. Ogólny poziom Twojej gry jest słaby, a kary które otrzymujesz nie uczą Cię niczego. Otrzymujesz kolejną karę w postaci AJ na 240 minut. Następny Twoje głupie zachowania będą skutkowały banem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin