Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[CARTEST] #007 Vapid Bullet - egzotyczny teatr w amerykańskim wydaniu.


_raven

Rekomendowane odpowiedzi

https://media.discordapp.net/attachments/899380324755177492/899385616314273822/logo.png


Vapid Motor Company (VMC) - amerykańska firma samochodów produkująca auta osobowe, sportowe oraz egzotyczne. Na cel dziś obrałam sobie Bullet’a, czyli klasyczny sportowy wóz mający już lata świetności za sobą. Czy posiadający szesnaście lat (ostatni rok produkcji naszego egzemplarza 2006) możemy nazwać godnym rozwiązań technicznym supersamochodem, który dorównuje, chociażby procentem do współczesnych? Sprawdźmy to.

Stworzone przez Solveig Bjonrson, 23/01/2022 dla CAR TEST (DAILY GLOBE)


 

https://cdn.discordapp.com/attachments/544664184932007962/934811593622040576/Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022.01.23_-_14.57.30.07_2.pngNiestety - odpowiem prosto z mostu, wóz jest zacofany nawet ciężko opisać o jego rozwiązaniach, gdyż technologicznie był przestarzały w latach produkcji (2002-2006) brak jakichkolwiek systemów wspomagających kierowcę podczas dynamicznego pokonywania zakrętów. Jak to typowy amerykański wóz został stworzony do jazdy na wprost, gdzie odnajduje się w tym rzeczywiście dobrze, aczkolwiek mała prędkość maksymalna, którą osiągamy po miesiącu? Przepraszam, tygodniu nieco zniesmacza kierowcę, plusem tego modelu jest przepiękny wygląd, stworzenie przez producenta ciekawej linii kolorystycznej. Jednostka napędowa została umieszczona centralnie, ten wściekły motor napędza tylne koła, dzięki temu zabiegowi możemy usłyszeć rasowy gang v-ki, i wybaczyć poprzednie niedogodności? Otwieramy drzwi, usłyszymy ten oryginalny dźwięk otwierających się drzwi z aut amerykańskiej produkcji w latach osiemdziesiątych, gdzie ten odgłos nas powinien odstraszać i przez to pokazywać “charakter”. Wnętrze schludne, wykonane co dziwne jak dla Vapid’a z dobrej jakości materiałów, przez szesnaście lat widoczne są ślady użytkowania, lecz nie mam głębszych zastrzeżeń, wszystko na swoim miejscu, mało słyszalne skrzypienia plastików, nawet na plus. Fotele typowo kubełkowe, jak dla mojego tyłka, niezbyt komfortowe, wszystko po zajęciu pozycji mnie ugniatało, nie mogłam sobie znaleźć ani wyregulować fotelu pod siebie, ale specjalnie dla Was tak przeprowadziłam jazdy w nim wytrzymując jakieś dwieście kilometrów?

 

 

https://cdn.discordapp.com/attachments/544664184932007962/934811594293125160/Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022.01.23_-_14.58.48.31_3.png

Myślę, że wóz jest dobry na weekendowe przejażdżki, spoty wraz z fanami innych aut Vapid’a co do nadanej klasy supersamochodu… Nie, nie widzę w nim czegokolwiek wow. Co najwyżej to dobry sportowy samochód mało popularny przez wykorzystanie w nim przestarzałe rozwiązania oraz braki nadzwyczaj duże braki technologiczne. Przez to kupując go, będziemy w unikalnej grupie posiadaczy Bulleta oraz na lifeinvanderze dołączymy do społeczności “części bullet”, gdyż na rynku wtórnym ciężko kupić oryginalne części zamienne, a co dopiero już zamiennik - Vapid produkując ostatnią sztukę tego modelu, wycofał się również z produkcji części zamiennych, gdzie teraz każda część znaleziona na aukcjach oraz przez nich wykupiona jest Świętym Graalem. Części zawieszenia można naturalnie zregenerować, nie jest to wyrafinowany układ jezdny, zwykła przestarzała konstrukcja. Kończąc mój wywód, jednak mimo wszystkich tych wad, chciałabym go posiadać w swoim garażu, albo na podjeździe, na prawdę wóz jest godny uwagi oraz przykuwa spojrzenia przechodniów, niektórzy przez ten wóz przypominają swoją szaloną młodość, słaba prędkość maksymalna/przyspieszenia oraz przestarzałość już podczas rozpoczęcia produkcji to duży minus, ale moment.. Spójrzcie tylko na to zdjęcie..

 

Wygląda świetnie.

 

baner2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin