Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Fryzjerski] Prime Hairdresser


zeyN

Rekomendowane odpowiedzi

prine.png

Prime Hairdresser - Salon fryzjerski otwarty przez Dylana West'a i Marcus'a Night'a, na początku swojej działalności start mieli dosyć trudny lecz po znalezieniu nowej lokalizacji chcieli otworzyć od nowa biznes i zacząć wszystko od początku. Początki w starej lokalizacji przez wiele osób i konkurencyjny salon mieli ciężkie oraz mieli swoje powody by zamknąć działalność w tamtej lokalizacji, teraz przenieśli się na Davis gdzie chcą zacząć wszystko od nowa. Powoli zatrudniają nowe osoby do salonu, i zaczynają reklamować plakatami nowy salon na Davis. Z dnia na dzień do salonu przybywa coraz więcej nowych klientów z czego Dylan wraz z Marcus'em się cieszą. Bez powodu nie otwarli tego salonu, mają lata doświadczeń oraz setki obciętych włosów w okolicy. Co najważniejsze Dylan stawia na rozwój salonu, a Marcus na wygląd.

2021 - Firma została przejęta przez Dylan'a po jej Ojcu, wraz z Marcus'em starają się remontować lokal by ładniej wyglądał a również doprowadzić go do przyzwoitego stanu. Po śmierci Ojca Dylan'a, załamany nie wiedział co zrobić, nie był jeszcze na tyle dojrzały aby prowadzić swój biznes, lecz pomógł mu w tym jego bliski znajomy Marcus, razem zaczęli remontować biznes na Davis do takiego stanu żeby nie zostawić nic po wyglądzie Ojca Dylan'a. Chcieli o tym zapomnieć, chcieli zacząć wszystko od nowa, po dłuższej rozmowie z Dylan'em przenieśli biznes na dzielnice Davis, dzielnica jest na tyle niebezpieczna dlatego łapią na bieżąco kontakty z innymi osobami które działają również w półświatku przestępczym by mieć ochronę lokalu i żeby nie stało się tak jak z poprzednim. Nie chcą pakować się w tarapaty z innymi osobami bądź biznesami, chcą po prostu prowadzić swoją działalność na tyle dobrze by mieli z czego żyć, do teraz cieszą się z lokalu i nowego startu który odbędzie się niedługo.

loka.png

Bez_tytuu22.png

kontakt.png

Dylan West - 316378

Marcus Night - 203235

ooc;

Spoiler

Strzała, wraz z kumplem chcemy otworzyć biznes na Davis, mamy sporo czasu więc biznes będzie często otwierany, nie skupiamy się głównie na pieniądzach lecz na rozrywce i interakcji z innymi osobami, stawiamy głównie na wybiciu się biznesu a później małych remontach interioru. Jako iż to jest mój pierwszy biznes na serwerze, będę się starał często go otwierać bo ledwo co widzę inne salony fryzjerskie. Stawiam również na dobry poziom Role-Play i zapewniam go jak najbardziej od siebie jak i mojego wspólnika. Myślę że warto dać nam szansę i myślę również że jej nie zmarnujemy. Druga sprawa, wiemy że biznes na Davis to nie jest łatwa sprawa, wiemy też że jest dużo organizacji blisko naszej lokalizacji więc będziemy musieli uważać, plany są takie że nie będziemy się wdawać w żadne afery nawet gdy nas zaczepią. Chcemy grać spokojnie ten biznes, będziemy również nawiązywać kontakty z niektórymi organizacjami, ale chodzi nam tylko o przyjemne relacje, nie będziemy mieć w głowie negatywnych relacji. Mam również w planach go udostępnić dla reszty organizacji i również zrobić tam dla nich miejsce gry.

 

Edytowane przez zeyN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Wam czas na poprawe aplikacje. Liczę na większy zasób informacyjny w postaci background biznesu i poza tym ustosunkujcie się OOC jak widzicie swój projekt w realiach brudnej dzielnicy Davis, liczymy na biznesy z klimatem, które są w stanie przystosować się do tego typu dzielnicy.

arson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin