Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Hernando Santos


Kolacz

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

 

Hernando Santos to skromny chłopak, który przybył do Los Santos zaślepiony amerykańskim snem. Wychowany w surowych warunkach na wschodzie Meksyku chciał spróbować swoich sił jako gitarzysta. Niestety po wielu przegranych castingach do zespołów sam zaczął wątpić w swoje umiejętności.  Postawiony pod ścianą i zagubiony w wielkim mieście chwytał się każdej pracy, jaka wpadła mu w ręce, przez co niejednokrotnie narobił sobie kłopotów. Odskocznią od szarej rzeczywistości stały się używki, a w szczególności marihuana. Na szczęście los uśmiechnął się do młodego latynosa, podczas swojego pobytu zdążył poznać wielu przyjaciół. To właśnie oni po usłyszeniu piosenki przy ognisku, czy wieczornego pogrywania na gitarze namawiają go do wrzucenia swoich nagrań do sieci.  Hernando nie pragnie wielkiej sławy, ani wielkich pieniędzy. Gitara to jedynie hobby, choć muzyka to dla niego wentyl emocji, które dusi w sobie całymi dniami.  Po zakupieniu używanego mikrofonu, okablowania oraz interfejsu siada w cichym kącie swojego mieszkania i w wolnych chwilach nagrywa swoje wypociny. Większość z nich trafia prosto do kosza, choć niektóre po częściowej obróbce czekają tylko, żeby wrzucić je na V-Tube.

Twórczość:
         -  Hernando Santos - Lonely Game

 

OOC:

Spoiler

Cześć, za namową kilku osób postanowiłem spróbować swoich sił w branży rozrywkowej. Chciałbym rozwinąć moją postać i poprowadzić (krótszy, lub dłuższy, zależy co z tego wyniknie IC) wątek gitarzysty. Ci którzy mnie znają, wiedzą że kreowane przeze mnie postacie mają więcej wad niż zalet. Uważam, że może wyjść z tego ciekawa rozgrywka. Sam w wolnych chwilach gram na gitarze/basie, więc posiadam chociaż minimalną wiedzę na dany temat. Planuję wrzucać na początku słabej jakości covery, wplatając gdzieniegdzie autorskie (dla Hernanda) utwory. Jeżeli czas pozwoli to sam spróbuję nagrać niektóre z nich. W miarę rozwoju postaci inwestując w lepszy sprzęt same filmiki zyskają na jakości. Dzisiaj wielu amatorskich muzyków zaczyna od YouTube (np. 331Erock, Davie504, VioletOrlandi) i zyskują wielką sławę, inni znikają pośród masy takich kanałów. Z góry pragnę zaznaczyć, że nie jest to główny wątek mojej postaci, ale postaram się w nim aktywnie uczestniczyć.  Problemy z półświatkiem i narkotykami dodadzą całej historii niemalże filmowej otoczki.

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Hernando Santos
Numer konta postaci: 4731779471
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): -
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): -
Numer konta menadżera: -
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): -

 

Edytowane przez Kolacz
Don Daniel i hadson lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin