Skocz do zawartości

I3uLwers

Supporter
 • Ilość treści

  204
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

I3uLwers wygrał w ostatnim dniu 28 Listopad

I3uLwers ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  I3uLwers#4246

Ostatnio na profilu byli

18684 wyświetleń profilu

I3uLwers's Achievements

 1. ** Shiria Chiba obserwując stale karierę Ronnie West na LifeInvader nie może za bardzo uwierzyć w to co wyczytała w artykule - przesłała link do swojego grona znajomych. **
 2. ** Kenny zakupił pojazd z aukcji, która to finalnie została zamknięta i przeniesiona do Archiwum. **
 3. Zakaz odświeżania aukcji. (wchodzi w życie od 3.12.2020 godzina 00:00). Każde nowe odświeżenie od tego czasu będzie równoznaczne z przeniesieniem aukcji do Archiwum.
 4. ________________________________________________________________ 4-3' Westkildare Mafia - Grupa przestępcza o charakterze gangu ulicznego utworzona w dwutysięcznym osiemnastym roku. zbiór degeneratów w przedziale wiekowym od 16 - 26 lat o zróżnicowanym pochodzeniu zajmującymi się rozbojami, wymuszeniami, prostytucją, a w większej mierze handlem i wyrobem środków odurzających za czym głównie stoi Royce Anderson. Ta grupa angażuje się w konflikty z osobami, które zagrażają ich interesom starając się zlikwidować ich po cichu. Członkowie afiliujący się z kliką reprezentują ją poprzez dziary na ciele, czy gesty dłońmi oraz noszone obszycia ubioru z barwą czarną i niebieską. Do gangu dostają się wyznaczone osoby przez ludzi obdarzonych respektem na motelu, oraz ulicy Little Bighorn Ave. bez odwrotu. Gang jak dotychczas nie sprzymierzył się z nikim, a obecnie posiada za sobą pomniejsze konflikty z Rollin 20s Neighborhood Bloods oraz Top Six, które zaledwie trwały po około półtora miesiąca przed odsiadką członków z kliki Westkildare Mafia. Obecnie mówi się, że grupy nie mają ze sobą nic wspólnego, a konflikt załagodził się. ________________________________________________________________ Royce Anderson 25'letni czarnoskóry założyciel projektu, wielokrotnie notowany za wymuszenia i rozboje. Poległ on w strzelaninie z Departamentem Policji kiedy to zaczęli dokopywać się do całego interesu związanego z wyrobami narkotykowymi. Wśród zatrzymanych było około siedmiu członków, gdzie jedynie dwójka z nich przeżyła - stanął w obronie wraz z grupą zaprzysiężonych i poświęcili życie zostawiając swoje rodziny z dziećmi by wybronić to - co było wspólne. W strzelaninie zginęły również osoby tj. Corey, Derrick, Josh, Keyshawn - był to ciężki okres dla reszty pozostałych członków. Cisza w pobliżu motelu trwała do czasu zakończenia odsiadki Cody Spencer i Declan Stokes zamieszani w zaistniałą sytuację, którzy w tamtej chwili próbowali ukryć resztę dobytku - otrzymali trzyletni wyrok za posiadanie przy sobie kontrabandy. Oboje hucznie powitani z szacunkiem na ulicy, nie tracąc czasu odnowili swe kontakty - chwytają się pomocnych dłoni i zbierają dzieciaków z okolicy chcących zastrzyku nielegalnej gotówki. _________________________________________________________________________________________________ Ranczo; motel Little Bighorn Ave. - jedna z kilku większych ulic na Ranczo, ulubione miejsce dilerów, gdzie to na niej można dostrzec szemraną zgraję, która często o późnych godzinach wybudza lokatorów motelu o hałas dobiegający z zewnątrz. Miejscowi za dnia wychodzą z mieszkań, a wracając do nich obawiają się o swój los. Wieczorem gromady dzieciaków rozstawionych z narkotykami nieopodal motelu budzą zainteresowanie okolicznych narkomanów, a także swoich przypadkowych ofiar czy Departamentu Policji.
 5. Słuchaj, nie otrzymałeś tego typu kary za nic. Byłeś pod czujnym okiem i z tego co widzę twoje logi nie wróżą dobrze, a odwalanie zaraz po twojej blokadzie postaci nie jest na miejscu. Dodatkowo śmiesz ubliżać innym pisząc apelację, przemyśl swoje zachowanie graczu.
 6. Zamykam, postać uczestnicząca w przestępstwie zginęła podczas wymiany ognia z BCSO.
 7. Na polecenie opiekuna organizacji przestępczych, odświeżam przestępstwo.
 8. Na polecenie opiekuna organizacji przestępczych, odświeżam przestępstwo.
 9. Na polecenie opiekuna organizacji przestępczych, odświeżam przestępstwo.
 10. Na polecenie opiekuna organizacji przestępczych, odświeżam przestępstwo.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝