Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/MyNick] HooliganZWroclawia


HooliganZWroclawia

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10338-hooliganzwroclawia/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Diego Morales
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Dyrektor zarządzający OBEY racing team dorabia na /corner. , Sprostowanie do poprzedniej kary. Twoja postać jest dyrektorem zarządzającym OBEY Racing Team, a dorabiasz w barze podając żarcie. Kompletne nijaczenie postaci.

Członek ekipy nakładający karę: MyNick
Wyjaśnienie sytuacji: 
Witam. Do pierwszego zarzutu jakim jest sprzedawanie na /corner, owszem robiłem to, ale to dawno dawno temu, mniej więcej przełom września/października?, od tam tego czasu ani razu nie robiłem cornerów. A co do tego, że stoje za barem, jestem jego właścicielem (można sprawdzić w panelu grupy) i po prostu osób nie mam aby ktoś zawsze tam stał i grał coś choć starałem się jak najczęściej nie obsługiwać nikogo, tylko patrzeć na pracowników. Chciałbym prosić owy zarząd, a przede wszystkim MyNick aby jednak zdecydował się nad zdjęciem owej blokady, ponieważ na przełomie września/października tak jak wcześniej napisałem, nie istniał Obey Team Racing. Nie chciałbym się żegnać z postacią ze względu na to ile czasu na nią poświęciłem i jakie aktualnie prowadziłem interakcje z innymi graczami.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez HooliganZWroclawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Apelację odrzucam.

Fakt, przy nadawaniu blokady postaci popełniłem błąd i wpisałem /corner, dlatego otrzymałeś sprostowanie w postaci warna na profilu.
Nie wyobrażam sobie, aby dyrektor zarządzający drużyny SAFS (serwerowej Formula 1) pracował w restauracji w Paleto i lał ludziom piwo z kija i podawał kotlety.

unknown (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin