Skocz do zawartości

MyNick

Administrator
 • Ilość treści

  230
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

MyNick wygrał w ostatnim dniu 15 Październik

MyNick ma najbardziej lubianą zawartość!

8 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  MyNick#0659

Ostatnio na profilu byli

2 891 wyświetleń profilu

MyNick's Achievements

 1. Wprowadzono na serwer system Playerkill - szczegóły w publikacji poniżej Wprowadzono możliwość ciągnięcia innych graczy za pomocą komendy /ciagnij Usprawniono komendę /wepchnij o możliwość wpychania gracza do bagażnika Wprowadzono komendę /wyciagnij służąca do wyciągania graczy z bagażnika Wprowadzono możliwość chowania ciał do bagażnika - /cialo wepchnij Wprowadzono możliwość wyciągania ciał z bagażnika - /cialo wyciagnij Wprowadzono możliwość ciągnięcia ciał - /cialo ciagnij Wprowadzono system identyfikacji zwłok dla frakcji porządkowych - /identyfikuj (pozwala na identyfikację sprawcy morderstwa - szczegóły w publikacji) Zmiany wprowadzono w życie z restartem o godzinie 4:00 (18.10)
 2. Podróże czas zacząć Pośród pojazdów które wprowadzamy w aktualizacji, znalazły się customowe campery: Vapid Sandking RV, Vapid Sandroamer RV, Vapid Caracara RV, Vapid Guardian RV. Ich wnętrza będziecie mogli wykorzystywać do prowadzenia rozgrywki IC, dzięki możliwości otwarcia unikalnego wnętrza w każdym z nich. Aby otworzyć drzwi do campera należy użyć komendy /v bagażnik, która umożliwi wam wejście do środka pojazdu. Nowości w salonach Od czasu wprowadzenia tematu propozycji pojazdów uważnie przyglądaliśmy się temu co chcielibyście zobaczyć na serwerze i po długim czasie możemy przedstawić efekty pierwszej selekcji. Wśród waszych propozycji aut zdecydowaliśmy się na wybór głównie aut klasy średniej i ekonomicznej, aby wprowadzić auta które każdy będzie miał szansę zakupić (za wyjątkiem paru rodzynków, które zobaczycie w grze). Wśród aut które dodaliśmy będziecie mogli znaleźć aż 30 nowych pojazdów w tym: Dundreary Admiral, Übermacht Cypher Compact, Benefactor Scharman, Pfister Apollo i wiele więcej! Samochody trafią do salonów w godzinach porannych
 3. Apelację rozpatruję pozytywnie i ściągam Insane'owi nadaną karę.
 4. Budynek pod biznes zostaje wyceniony przez opiekunów strefy cywilnej po zaakceptowaniu aplikacji na biznes. Z tego co widzę to w ostatnim czasie nie składałeś żadnej, więc prawdopodobnie chcesz takowy zakupić przed złożeniem aplikacji, co sprawia że osoby zajmujące się wyceną ją po prostu odrzucają. Co do wycen domów, w ostatnim czasie są one wszystkie regulowane na bieżąco, a sam system został usprawniony tak by wyceny zapisywały się po restarcie, więc albo próbowałeś wycenić budynek niezdatny do mieszkania, albo były inne przeciwskazania do realizacji wyceny.
 5. Skargę rozpatruję pozytywnie. Sprawca napadu zostanie ukarany AJ o wysokości 180 minut za złamanie zasad jednej z publikacji.
 6. MyNick

  ...

  Apelować można tylko od AJ przekraczającego 120 minut - odrzucam.
 7. Kapitał spółki: $500 000 Digibyte ruszyło z kopyta, podpisując współprace z lokalnymi markami oraz inwestując w swój dział R&D. Po mieście chodzą pogłoski, że firma rozpoczęła prace nad własnym systemem operacyjnym, co dla niektórych wydaje się samobójstwem w świecie zdominowanym przez Drone'a i Fruit OS, ale być może Digibyte przełamie ten duopol? Spółka może liczyć na wygenerowanie $150 000 (30% przychodów od kapitału) w tym i następnym tygodniu.
 8. Kapitał spółki: $500 000 Rose Diet z pewnością dobrze zadebiutowało na rynku, wypuszczając już w pierwszych tygodniach własne produkty i podpisując znaczące współprace. Czas pokaże jednak czy spółka utrzyma swoją startową werwę i nie zostanie zjedzona przez rynkowych gigantów. Spółka może liczyć na wygenerowanie $150 000 (30% przychodów od kapitału) w tym i następnym tygodniu.
 9. Holding: CROWN Holdings Kapitał spółki: $1 000 000 (Kapitał odblokowany ze względu na przynależność do holdingu) Premiera magazynu Pharaoh odbyła się raczej płynnie, przyciągając miłośników marki i fotoreporterów. Sprawiło to, że spółka znowu jest na ustach świata kosmetycznego Los Santos, co przekłada się na dalsze zyski. Spółka może liczyć na wygenerowanie $400 000 (40% przychodów od kapitału.) w tym i następnym tygodniu.
 10. Kapitał spółki: $1 000 000 (limit odblokowany ze względu na przynależność do holdingu) Po ostatnim szaleństwie jakie Stronzo zaserwowało, nadszedł widoczny czas odpoczynku dla alkoholowego giganta i widać to po jego działaniach. Widać, że Stronzo wróciło do swojego stałego trybu działań, polegając dalej na wypuszczaniu nowych smaków trunków, tym razem sygnowanych flagowymi gwiazdami Stronzo - Reyesem i Domino. Spółka może liczyć na wygenerowanie $300 000 (30% przychodów od kapitału) w tym i następnym tygodniu.
 11. Holding: CROWN Holdings Kapitał spółki: $750 000 Najnowsze poczynania OH ME są z pewnością zaskakujące. Wygląda na to, że spółka rozpoczęła dywersyfikację swojej działalności i oprócz produkcji perfum podjęła się kreowania mody również na innych płaszczyznach, co ukazuje chociażby najnowsza kolekcja OH ME x Vangelico. Wydanie pierwszego magazynu zostało ciepło przyjęte przez świat mody Los Santos, podobnie jak i nowe perfumy z kolekcji tejże spółki. Spółka może liczyć na wygenerowanie $337 500 (45% przychodów od kapitału.) w tym i następnym tygodniu.
 12. Holding: CROWN Holdings Kapitał Spółki: $1 000 000 EcoStyle zaszalało w ostatnich tygodniach, ekstensywnie promując swoją markę na każdym możliwym polu i z każdym możliwym medium. Ludzie mówią, że strach otworzyć lodówkę bo wyskoczy z niej ekologia, Spółka może liczyć na wygenerowanie dochodu wynoszącego $450 000 (45% przychodu od kapitału) w tym i następnym tygodniu.
 13. Kapitał spółki: $500 000 Kampania społeczna którą .101 inc wypuściło, odbiła się echem wśród mediów Los Santos, zwracając uwagę na poważny problem kierowców łamiących ograniczenia prędkości, ale także nielegalnych wyścigów organizowanych na terenie miasta. W najbliższych dniach z pewnością będzie można zauważyć wzmożoną aktywność Traffic Division, mającą na celu wyłapanie brawurowych kierowców. Spółka może liczyć na wygenerowanie $150 000 (30% przychodów od kapitału.) w tym i następnym tygodniu.
 14. Kapitał spółki: 500.000$ Raven zyskało dla siebie sympatię społeczną mieszkańców Paleto Bay, zapewniając lokalnym bezrobotnym godziwe warunki zatrudnienia. Przełożyło się to oczywiście na faworytyzm produktów mięsnych Raven w mieście, a lokalni hodowcy z uśmiechem na twarzy sprzedają mięso do nowo powstałej rzeźni, wiedząc że dostaną za nie uczciwą stawkę. Spółka może liczyć na wygenerowanie $175 000 w tym i następnym tygodniu (35% wielkości swojego kapitału)
 15. Kapitał spółki: $200 000 Wina z Marlowe ponownie podbijają podniebienia miłośników trunków alkoholowych z Los Santos. Dużo pozytywnego dla rozgłosu spółki, przyniosło sponsorowanie Jamesa Thomsona, który wspomniał o tym na konferencji VFF 5. Poczynania marki z pewnością będą obserwowane przez najbliższy czas, który pokaże czy dobrze wykorzystają swoje medialne pięć minut. Spółka może liczyć na wygenerowanie $66 000 (33% przychodów od kapitału) w tym i następnym tygodniu
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝