Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Boxidro] Krzesiu


Krzesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/11891-krzesiu/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:  Chrispther Zakrzewsky

Rodzaj kary: (aj/blokada/ban, itp.): Blokada postaci.

Członek ekipy nakładający kare: Boxidro

Wyjaśnienie sytuacji: 

"Kierownik w Lighthouse i kierownik sprzedaży na cornerze pod org przestępczą - nijaczenie postaci. Przemyśl następnym razem swoją rozgrywkę." 

Ogólnie to nie myślałem że mogę dostać taką blokadę, zapytałem się gamestera PAPUX czy mogę tak grać, odpisał mi że tak, więc grałem sobie, gdybym wiedział że tak nie mogę to wybrał bym jedną drogę i tyle, ale troche nie rozumiem bo znam takie osoby co pracuja i sprzedają kilkanaście lat, nadal to robią,  do org. przestępczej nie należę, grałem z jednym chłopakiem z Smoke Bastards MC po tygodniu fajnej gry, mnie dodał na discord i pod panel, zebym nie miał limitu.  

Wydaje mi się że jestem dobrym graczem IC pare osób może to potwierdzić na pewno, Ci którzy mieli okazje ze mną coś zagrać. A co sie odwala na cornerach....

Szkoda mi czasu straconej na tej postaci 205h, więcej ugrałem, nie grając na cornerze, także nie musze tak grać, gdybym wiedział że to będzie mogło grozić blokadą to bym nawet o tym nie pomyślał, a zapytałem GM od razu o to uzyskałem odpowiedz no to grałem...  Wydaje mi się że moglibyście przymknąć na to oko, będę grał normalnego cywila. Prosiłbym o odblokowanie postaci, 

 

ssapelacja.png

Edytowane przez Krzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin