Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio Tatuażu] Prime Tattoo


zeyN

Rekomendowane odpowiedzi

prime.png

Prime Tattoo - Studio otwarte przez Dylan'a West'a i Marcus'a Night'a. Dylan w przeszłości pracował w Studiu Tatuażu i bardzo lubiał rysować, miał do tego niezwykły talent, kiedyś robił tatuaże pobliskim osobom z jego dzielnicy, a w tym pomagał mu jego znajomy Marcus, dlatego więc chcieli otworzyć własne Studio Tatuażu. Po tym jak udało się z ich pierwszym biznesem "Prime Hairdresser" nie zaprzestali działać w kierunku otwarcia sieci biznesów w mieście. Jakiś czas później jak nazbierali sporą ilość pieniędzy wydali to na Studio Tatuażu na Vespucci, od razu zaczęli działać w tym kierunku, zatrudniali fachowców w tym zawodzie i promowali lokal najbardziej jak mogli, po jakimś czasie przyszedł ten dzień kiedy otworzyli Studio dla pobliskich mieszkańców Vespucci. Duża ilość osób wpadła do nich do Studia rozejrzeć się po lokalu, nie którzy na prawdę się zaskoczyli bo myśleli że to będzie Studio jak każde inne ale tu zobaczyli że stawiają na wygląd i profesjonalną obsługę klientów. W pierwszy dzień do lokalu zawitała osoba popularna w całym Los Santos a dokadniej "Steve Brooker" czyli sławny raper, przyszedł on na swój pierwszy tatuaż. Po zrobieniu tatuażu, Steve wspomógł lokal Marcus'a i Dylan'a promując go na Lifeinvaderze gdzie duża ilość osób zawitała do lokalu. Lokal do dziś się zmienia z dnia na dzień na lepsze i czekają go duże zmiany w przyszłości.

Profesjonalna obsługa, wyposażeni w najlepsze sprzęty i długi staż w pracownikach Prime Tattoo, to właśnie przyciąga klientów do ich studia tatuażu, reklamy na Lifeinvaderze, wiele plakatów na Vespucci promujących ich nowy lokal. Na początku strasznie chcieli zachęcić pobliskich klientów do sprawdzenia ich lokalu, promowali swój lokal najbardziej jak mogli, po jakimś czasie lokal nabył więcej klientów i pieniądze przeznaczyli na remont, z czasem zatrudniają więcej pracowników ale takich co mają fach w tym zawodzie. Pracownicy bardzo się starają robiąc tatuaże i oczywiście są bardzo mili dla klientów, często dostają napiwki które nie są takie małe. W studiu panuje miła atmosfera, pracownicy pomagają klientom dobrać pod siebie wzór na tatuaż czy pomóc udoskonalić ich pierwszy tatuaż. Klienci zawsze wychodzą z uśmiechem na twarzy z lokalu, i nie raz zdarza się że wracają tam z powrotem.

lokalizacja.png

miejscowka.PNG

kotnakt.png

Dylan West - 316378

Marcus Night - 203235

ooc;

Spoiler

Cześć, tu znowu ja, po tym jak wyszło mi z biznesem fryzjera, nadal się kręci i ma dużo klientów, planuje otworzyć biznes na Vespucci a dokładniej Studio Tatuażu, mam dużo wolnego czasu i myślę że poradzę sobie wraz ze znajomym ogarnąć właśnie te dwa biznesy, mój plan to jest promowanie biznesu na Lifeinvaderze, jakieś plakaty porozwieszane na Vespucci - Davis. Zatrudniać osoby które mają dobry poziom Role Play, chociaż taki podstawowy i wiedzą jak odgrywać takie tatuowanie, ale nie mówię że nie dajemy szans osobom które są nowi w tym ale mają dobry poziom Role Play bo wystarczy ich nauczyć. Biznes otwierany będzie codziennie i starannie prowadzony, na pewno z czasem zmienimy interior z rockstarowego ale to jak zarobimy na meble do budynku.

 

yee menik, KeBu, Xeest i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin